jechałam na wesele i zapisałam się ponownie do tego salonu na odrost i czesanie/upięcie okazjonalne, chciałam do tej samej fryzjerki, ale jej nie było niestety. Przyjęła mnie jakaś Pani INES czy jakoś podobnie.Problem zaczął się już na etapie, jaki kolor z palety robimy.Takiego samego idealnie się nie da, , ale nawet zbliżony nie wyszedł!Przyszłam z bardzo jasnymi blond , a wyszłam z blond nie wiadomo co. jeszcze czekało mnie upięcie, którego już bardzo nie chciałam robić w tym miejscu, ale nie miałam wyjścia, bo wesele za 4 h,a jeszcze czekała mnie podróż do innego miasta. Upięcie też nie wyszło tak, jak powinno, fryzjerka albo nie rozumiała, co do niej mówię, albo ze stresu, że nie zapłacę za kolor i zę zepsuła mi kolor gdy doszło do zapłaty, to okazało się, że cennik usługi fryzjerskiej był wyższy za fryzgdy doszło do zapłaty, to okazało się, że cennik usługi fryzjerskiej był wyższy za fryzure okazjonalną o uwaga!: 45 PLN!!! Niż na stronie.Ostatecznie zapłaciłam 120 pln za niestaranną złą fryzurę i dopiero na moja prosbe dostalam paragon, który opisany być jako „usługi kosmetyczne.dramat!