Widok

Dobór biustonosza...

Czy w Trójmieście jest sklep, w którym (kompetentne) sprzedawczynie dobiorą właściwy stanik? Trafiłyście na takowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz spróbować w Galerii Rajstop w Gdyni na Świętojańskiej lub w Lingerii, Żwirki i Wigury - kilka metrów od Galerii Rajstop. Panie w Lingerii radzą sobie nieźle, nie wiem, jak w Galerii, ale przynajmniej rozmiarówka jest dość szeroka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super dobieraja w gdyni na świetojańskiej galeria rajstop panie kompetentne po kursie mam duzy biust i staniczki od nich super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie zdarzyło się szczerze mówiąc. Ja dowiedziałam się jaki rozmiar noszę,dopiero,gdy weszłam ta tę stronę https://www.gaia.com.pl/tabela.html i wpisałam swoje wymiary. Aplikacja na podstawie danych wyświetliła odpowiedni rozmiar
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, w Caldezonii trafiłam na panią, która miała wysokie pojęcie na temat biustonoszy, wybrała mi jeden z moich ulubionych obecnie staników :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

do góry