Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobrusia - ocena nowy temat Współpracę z panem Andrzejem oceniam bardzo wysoko. Profesjonalizm,...
~Dobrusia
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 25 kwietnia 2024

Aga - ocena Do Pana Andrzeja zadzwoniłam w niedzielę wieczorem. Jako jedyny spośród...
~Aga
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Iwona - ocena Pani Martyna jest bardzo kompetentna, pomaga z wielkim zaangażowaniem....
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Mateusz Telenga - ocena Pani Roksana jest najlepszym pośrednikiem jakiego mogłem sobie wyobrazić....
~Mateusz Telenga
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 7 listopada 2023

Paweł - ocena Super szybka i gładka sprzedaż mieszkania, proces poprowadzony bez zarzutów...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 października 2023

Maciej - opinia Dziękuję Panu Andrzejowi za współpracę. Był merytoryczny, uczciwe...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 13 lipca 2023

Małgorzata - opinia Polecam Panią Roksanę - dziękuję za pełen profesjonalizm, rzetelność,...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Kamil - opinia Współpraca z Panią Roksaną to coś wspaniałego. Naprawdę duża wiedza i pełen...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

SK - opinia Sprzedaż mieszkania z biurem Dobra Oferta Pro przebiegła sprawnie i...
~SK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2023

Julia - opinia Współpraca z Panem Jakubem to czysta przyjemność, komunikacja i jego...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2023

Joanna - opinia Dobra Oferta Pro cóż tu można powiedzieć napewno same superlatywy,miałam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Joanna - opinia Dobra Oferta Pro cóż tu można powiedzieć napewno same superlatywy,miałam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Paweł R. - opinia Serdecznie polecam Panią Roksanę , translacja przeprowadzona szybko i...
~Paweł R.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Aleksandra - opinia Polecam współpracę przy sprzedaży mieszkania z panem Andrzejem. Najlepszy...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 listopada 2022

Anna - opinia Nikt nie pomógł mi tak jak pan Andrzej. Dzięki jego skutecznym działaniom...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 listopada 2022

Dominika - opinia Bardzo dziękuję Panu Andrzejowi za profesjonalną obsługę. Mimo, że na...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 października 2022

Olga - opinia Bardzo miło i profesjonalnie. Polecam współpracę z Jakubem Kłosowkim.
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Ewa , Krzysztof - opinia Niezwykle życzliwa ,miła, zawsze uśmiechnięta.Bardzo istotne -naturalna....
~Ewa , Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 września 2022

Jaku - opinia Polecam współpracę z Panią Roksaną. Profesjonalne i elastyczne podejście do...
~Jaku
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Monika - opinia Bardzo kometentny o pomocny. Wychodzi z inicjatywą,wręcz odgaduje potrzeby...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry