Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
parka wątek zamknięty byłem ostatnio z dziewczyna na obiadku i musze przyznać, ze jedzonko nam...
~kris & marta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 listopada 2007

super klimat! wątek zamknięty Wczoraj byliśmy z moją drugą połówka na rocznicy i muszę powiedzieć że...
~Patryk
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 września 2007

słabo.. wątek zamknięty swojego czasu bardzo często odwiedzałam Siestę, byłam zadowolona ze smaku...
~Aga
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 lipca 2007

dobra qchnia- to jest to!!!!! wątek zamknięty Znalazłam to miejsce przypadkiem,lecz nie żałuje!schowana w uliczce...
~Asiula
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

DOBRA QCHNIA JEST O.K. wątek zamknięty Jedzenie rewelacja , obsługa miła , ceny średnie , i ta miła atmosfera w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 czerwca 2007

kasia - opinia wątek zamknięty Polecam każdemu!!! Klimat jest tam taki, że człowiek się po prostu...
~kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 czerwca 2007

Dobra Qchnia TO JEST TO!! wątek zamknięty Rewelacyjne jedzenie , super atmosfera ,BARDZO POLECAM, nic dodac nic ujac...
~Jacek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

GORACO POLECAM!!!!! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie! Szczególnie gorąco polecam halibuta z kozim serem,a...
~Melania
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 czerwca 2007

zmana zdecydowanie na gorsze wątek zamknięty Mi się robaczek nie trafił, szkoda, bo lubię zwierzęta :-). A tak na...
~active
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

Dobra Qchnia-REWELACJA wątek zamknięty Zdecydowanie zasługuje na miano DOBREJ KUCHNI. Na szczescie w bratkach do...
~Asiulek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 maja 2007

Robaczek w nagietku wątek zamknięty Zamówiłem golonkę z opiekanymi ziemniakami.Ilość ziemniaków...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 maja 2007

Dobra Quchnia warta grzechu wątek zamknięty Dobra Quchnia to idealne miejsce do przezywania rozkoszy podniebienia....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 13 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry