Widok

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku?

Kulinaria Temat dostępny też na forum:
Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej, taniej, ladnej restauracji w Gdansku, gdzie mozna zjesc typowo polskie zarcie.
Kiedys nasza ulubiona restauracja byl ''Swojski smak'', ale teraz tego jedzenia i cen nie mozna przelknac...

Gdzie zjesc? Za ile? Jak? i co?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4
rozumiem, ze nikt nie chodzi po restauracjach.. :|
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
DOBREJ I ...... TANIEJ !!! NIE MA !!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bardzo dobra kuchnia http://cooperindustries.pl/restauracja-na-wyjatkowa-okazje/ polecam się wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fenomenalna kuchnia http://www.activeholidays.pl/poszukiwania-sprawdzonej-pizzerii/ gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra restauracja z polskim jadlem to swojski smak na heweliusza
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 19
Dobra i tania to tylko RESTAURACJA KREDENS GDANSK ZASPA polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doskonała restauracja http://cooperindustries.pl/restauracja-na-wyjatkowa-okazje/ regularnie u nich jadam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Kresową,dobre jedzenie i wyjątkowa atmosfera!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
do maca go zabierz, maja super shake mango marakuia ;) bedzie mu smakowalo
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
podtrzymuje temat, poszukujemy dobrej restauracji z polskim jedzeniem!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
bar mleczny na długiej
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak sam zaznaczyles bar a nie restauracja. W temacie ktos pyta o restauracje . Ja znam jedna fajna z polskimi potrawami ale w Gdyni w Gdansku takowego miejsca nie znam :-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jaka jest w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli ryba to Bar Pzystan deptakiem z Sopotu w storne Gdanska.W barach mlecznych moze jest i taniej ale wystroj wnetrza nie jest jakis wyjatkowy i odswietny zeby podejmowac tam kogos obiadem (tam jadaja ludzie biedni lub samotni albo wielodzietne rodziny).Mysle ze dobrze zjesc mozna w Hotelu Mercury w Gdansku oraz w Hotelu Posejdon w Jelitkowie ( z tym ze tanio tam nie bedzie).Gdybym mial wybrac najlepsza kuchnie w calym Trojmiescie to chyba Dwor Oliwski !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 76
Bar Przystań? Mi też tak wmawiano jak się wprowadzałem do Sopotu. Na szczęście znalazłem dużo lepszych ryb np: Karmazyn w Jelitkowie. Najlepsze ryby to jednak na Wyspie Sobieszewskiej.
Moja żona twierdzi, że w Przystani jest najlepsza zupa rybna w Polsce, i pewnie tak jest. Osobiście zupy rybnej nei lubię :)

Jesli chodzi o polskie jedzenie, to co prawda już nie to samo, co kiedyś, ale Pierogarnia u Dzika na Piwne, koniecznie zupa grzybowa w chlebku. I zaraz na kawę do Pikawy :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 9
u DZIKA o.k. jadłem ,pysznie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 25
u dzik amoze byc, tylko ciezkie to zarcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
U dzika zatrułem się starym tłuszczem z przysmażonej cebuli, farsz w pierogach też fatalny- dobre było jak otwierał- niestety
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
u Dzika jdałem onegdaj dwa razy pierogi i dwa razy źle się czułem, albo robią na jakiś starych tłuszczach albo jest tam brudno, w każdym razie nie polecam ludziom z dolegliowsciami zoładkowymi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
jasne, bar przystan to syf dla turystow
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ryba...

To napewno polecam małą smażalnie w Gdańsku Brzeźnie nazywa się Zagroda Rybacka . Wcześniej byli właśnie koło Karmazyna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Szerokiej. Zaprosiłam tam Amerykanów, byli zachwyceni!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
bar mleczny Żabianka
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
......super miejsce: Nowy Port "Perła Bałtyku", fajne wnętrze, super obsługa-świetne jedzonko i niskie ceny.Polecam !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Gdańsku, może Swojski smak na heweliusza. gdyński już się zlikwidował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Kup kilogram parowek cielecych,czarny salceson,musztarde ,ogorki kiszone,majonez babuni,razowiec od Pelowskiego,obrus na stol ,swieczki,polskie piwko,wodeczke,upiecz kurczaka,zrob wloska saltke,pokroj ladnie pomidorki i ogorki,zrob barsczyk z uszkami,i sernik ze sklepu z brzoskwiniami.Wyjdzie zdrowo ,tanio i smacznie.
popieram tę opinię 36 nie zgadzam się z tą opinią 1
mięsny jeż
mięsny jeż
ty go zjesz
ty go zjesz!!!!
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 8
hej. dobre jedzenie jest w barze mlecznym na ul. szerokiej klimat z lat 80-tych malo kofortowo ale jedzenie ok
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
w barze na szerokiej zrobili remont i teraz jest naprawdę nieźle, wystrój lepszy niż w niejednej "restauracji"

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Nowe-zycie-gdanskiego-mleczaka-Bar-Turystyczny-otwarty-po-remoncie-n68343.html
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie polecam TURYSTYCZNEGO. Pracowałem tam i wiem.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do baru mlecznego zaprosiłbyś gości ? czytaj temat
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Familia Marco Polo w Sopocie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
Tez moge tylko polecac Familia Marco Polo - nazwa wloska ale jedzenie polskie a jaka rybka - paluszki lizac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polska

Pierogarnia u Dzika na starym mieście. Jest też jakaś naleśnikarnia koło Ogarnej a do zapicia i na zagryche do "No to cyk"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
a ja znam i polecam . moze wystrój taki sobie - lecz jedzenie mega pyszne i w dobrej cenie . MONA straszyn ... pol placka po cygansku 9,90 a danie 17 zl - np ziemniaczki opiekane , bukiet surówek i piers faszerowana serem ,szynka i ziolami...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
swego czasu Jadalnia Pod Zielonym Smokiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
Restauracja Ewa Zaprasza - Sasino kwintesencja polskiej kuchni.
Tyle że to restauracja i nie bar mleczny! No i kawałek trzeba jechać ale się opłaca.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
ale pytający pisał o dobrej i TANIEJ a Sasino jet b. dobre, ale DROGIE..
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
reklama własciciela u ewy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież to na końcu świata....A on szuka w gdańsku !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
smacznie ale coś przetwarzają, bo każdą wizytę trzeba odchorować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Bar Turystyczny w Gdańsku. Jak już ktoś wcześniej wspomniał zrobiono tam remont i wygląda całkiem niczego sobie :) w dodatku ceny są niskie i naprawdę smaczne jedzenie. Jeżeli szukasz miejsca na ciacho/kawę polecam Pikawę! Mój numer jeden w Gdańsku :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobre jedzenie jest w Sopocie - na pograniczu Jelitkowa i Sopotu, przy stacji Statoil Karczma Polska Zagroda
http://karczmazagroda.pl/karczma/
Ewentualnie możecie pojechać za Gdańsk w stronę Miszewa, bardzo dobre jedzenie jest w Mulku
http://mulk.pl/
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 8
smakosz na monciaku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Malinowy Ogród doskonałe jedzonko polecam..:)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 20
Jedzcie do Gdyni do Tlustej Kaczki- dobre polskie jedzenie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Czemu nie? Mniesmakowalo...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Cico w Gdańsku na Piwnej visa vi Mariackiego. Pychota!!!! Polecam i nie drogo a porcje ogromne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jest dobra restauracja na brodwinie, u Macieja

Tradycyjne Polskie jedzienie, strona kutersmaku.pl jest tanio, smacznie, monciak chowa sie tym co mozna tam na miejscu sprobowac to jest tradycyjne Polskie jedzenie, kaszubskie tez
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Karczma Polska Zagroda w sopocie tradycyjna Polska kuchnia bardzo popularna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

hala targowa w gdansku

na pietrze w rogu jedzenie jak u mamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam maxx pizza zaspa duze dobre obiady do max 20zł jak zje kolega obiad to kolacji nie zmiesci :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
mariaszek w gdyni orłowie. pyszne polskie dania. dla mnie najlepsze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Trochę dziwne pytanie bo w Trójmieście to jest naprawdę słabo. Ja polecę tylko Panoramę w zieleniaku bo tam mają naprawdę tanio i dobrze, ale i tak najważniejszy jest widok na Gdańsk. Uprzedzam, chciałem stolik na dzisiaj ale niestety było to już niemożliwe, o czymś to świadczy:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Żenada! To chyba jakaś kryptoreklama? Każdy kto tam był nigdy nie zamówi już nic więcej z własnej woli!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panoramę.....nieporozumienie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam dobra i nie droga restauracje z Polskim jadlem , znajduje sie na Morenie ul. Amundsena 7C nazwywa sie GoldTown , polecam dobre i nie drogie jedzonko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jak coś się nazywa GoldTown, to nie może być nic dobrego. Gust właściciela przenosi się na kuchnię, a niekoniecznie gumofilce będą wykładnią polskości.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja osobiscie do nazw restauracji nie przywiazuje uwagi specjalnej , dla mnie wazne jest co moge zjesc , co ma za znaczenie jak nazwal wlasciciel restauracje ? polecam naprawde Gold Town , jedzenie Polskie i smaczne , zurek , pierogi i inne Polskie tradycyjne jadlo a wlasciciel to kucharz a wieloletnim doswiadczeniem i dobrym gustem , nie oceniajmy tylko sprobojmy piierw a potem wydajmy ocene :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
http://www.goldtown.com.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
A ja polecam nova Piergova!!Pierogi z miesem 17zl,duze,porzadnie nafaszerowane miesem i robione na biezaco pod klienta!!!!Rewelacja!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przepraszam-Nova Pierogova na ul Szafarnia za Motława w kierunku na Ołowianke :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Na Ogarnej jest "Kresowa". Sporo polskich potraw, ale większość to jednak kuchnia kresowa, ze sporym wpływem kuchni rosyjskiej. Ceny przyzwoite jak na centrum Gdańska, obsługa bardzo miła, porcje spore, a przede wszystkim - bardzo smacznie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
Turystyczny - ok , polecam !
Odradzam Kresową - kto tam pracował ten wie dlaczego !
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

to zobacz co robią w kuchni- pracowałem tam

syf!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku u Dzika, ale zdecydowanie polecam w Sopocie La Korniszon, na Kościuszki, bardzo blisko SKMki i pubu Kinski. Jedzonko naprawde pyszne. W Przystani to już tylko zupa rybna jest fantastyczna i piwo grzane z wiśniówką. Polecam też świeżego dorsza przy wejściu nr 28. Stoi tam taki niepozorny drewniany domek, mają świeżego dorsza, smażą na patelni żeliwnej na maśle, a nie na głębokim tłuszczu. A najlepszą rybę jaką jadłem to polecam drewniany mały domek na plaży w Mechelinkach. A jeszcze polecam pierogi w pierogarni na monciaku, zaraz za przejściem pod torami. Po prawej stronie, za naleśnikarnią, którą też polecam. W Sopocie, na nowo, otworzył się bar Bursztyn. Też można zjeść dobrze i tanio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja polecam Resturacje Czardasz mają tam naprawdę pyszne pierogi.
pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Może to nie resteuracja, ale dobre i w miarę tanie polskie jedzenie jest w Barze "Przy Potoku" przy katedrze w Oliwie- gotują tam dwie takie babki koło siedemdziesiątki. Pierogi i mielone pierwsza klasa :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zagroda w Sopocie jest ok , typowo polska kuchnia i cały czas trzyma w miarę poziom i baracuda w Gdyni świeża rybka i nie tylko , obydwu knajp jest chyba jeden właściciel znam szefa kuchni baracudy starszy Pan który zna się na tym co robi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Może nie Gdańsk, ale gdybyście wybrali się do Sopotu, to z czystym sumieniem mogę polecić Karczmę "Irena". Jedzenie, wystrój, obsługa i ceny bdb. Naprawdę warto sprawdzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
we wrześniu byłam u Kubickiego. Nie zawiodłam się. Nowy właściciel ale dawny klimat i menu jak za czasów poprzedniego właściciela. Ceny jak na tego typu lokal umiarkowane, jedynie nie podobało mi się doliczenie 10 % napiwku do rachunku. To klient jeśli zadowolony zdecyduje o tipie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ty ktory stol wybierzesz??

albo ktorego kupona odepniesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja rowniez polecam mulk w miszewie , pyszne duze porcje :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam BAR GARAŻ na CHEŁMIE w CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW
duże porcje,miłe i przytulne wnętrze,otwarte od 7 do 17,rano duzy wybór śniadań,pózniej obiady ceny od 10pln do 16 max za porcje xxl !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja myślę, że warto by było wybrać się do Oliwy na Abrahama 15A :) Jest tam moja ulubiona restauracyjka RUCOLA - klimat fajny, jedzenie obłędne, na prawdę polecam !!! Nie jest najtaniej, ale można się najeść. Wiem, że chodziło o Polską kuchnię, ale skoro takiej restauracji nie ma w Gdańsku, to polecam restaurację z dobrym jedzeniem - nie zawiedziecie się !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Często jadam w restauracji Hacjenda przy Partyzantów. Mieszkam niedaleko i tam mi smakuje. Co wy uważacie o tej restauracji?
Dla mnie ok i smacznie!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie wiem jak się nazywa, ale Długą do końca w stronę Motławy (to już Długi Targ) i przed Bramą w prawo. Zaraz po lewej jest restauracja, w której jest pyszny żurek w chlebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedzonko w Hacjendzie bardzo smaczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjny schabowy w Hacjendzie! A w środy fajne wieczorki przy muzyce na żywo, bardzo sympatycznie. Polecam.
Swojski klimat. Umiarkowane ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Hacjendzie obiady za 13 zeta. Bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowo po polsku i smacznie mozna zjesc we wrzeszczu w klubie polmozbyt na hallera. Mega krem z ziemniakow z boczkiem i szczypiorkiem plus drugie danie 15zl!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polskie jedzonko dobre i w miarę nie drogo w swojskiej atmosferze to polecilabym "Swojski smak" na Heweliusza w Gdańsku. Za hotelem Merkury, naprawdę pysznie i klimatycznie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zielona Papuga na Uphagena we Wrzeszczu
rosół , kopytka, zrazy, gotowane jarzyny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w trójmieście tanio i dobrze to już nie te czasy. dwadzieścia minut drogi od centrum(oczywiście jak nie ma korków) PRZYWIDZ i Karczma Przywidzka takie jedzenie i w takiej cenie "to se ne wrati"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przywidz, tam jedź i jedz karczma przywidzka.polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kresowa na Ogarnej, nie jest tania ale żarcie dobre.

W gdańsku dużo chińskiego żarcia? Nie ma tanich i smacznych barów orientalnych... jedynie chińczyk przy rynku we w?rzeszczu, ale tam szczury biegają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
znam chinczyka w mojej robocie. Straszny niechluj. Jego zona prowadzi restauracje ale juz ja chce sprzedac. Mysle, ze wiem dlaczego.
Milpitas, Kalifornia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobry chińczyk (pod warunkiem, że jesteście przygotowani na możliwe niespodzianki - raz włos znalazłem w jedzeniu) jest koło nowego Żaka przy Grunwaldzkiej. To taki prawdziwy chiński.
Taki trochę bardziej polski chińczyk jest niedaleko stadionu, fajnie podane i smakuje dobrze, ale tego pierwszego chińczyka w smaku nie pobije (kaczka jest palce lizać).

Jeśli chodzi o polskie żarcie (i inne również) to KOS na Piwnej (na przeciwko Dzika). Dobre ceny, ogromne porcje. Dziś reopen po kilkumiesięcznym remoncie - będą trz poziomy, co sprawi, że jest to największy bar/restauracja w Gdańsku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można i do Gdyni zawitać SKMą, a tu polecam nowootwartą The Towers Restauracja & Bar. Tanio, czysto i smacznie. Trafić do niej i łatwo i trudno. Łatwo, bo jest na tarasie See Towers. Trudno, bo ani od Skweru Kościuszki, ani od ul. Hryniewickiego nie ma "reklamy" jak trafić (ponoć to biurokracja magistracka i współwłaścicielska, a która ponoć ma pomagać młodym rozwijać żagle). Polecam lokal i ufam, że "kłody" zostaną usunięte. Powodzenia braciom życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bylem, tragedia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naprawdę bardzo dobre jedzenie serwuje "Checz u Kaszebe" ale niestety jest poza Gdańskiem ok 35 km dokładnie w Chmielnie. Naprawdę warto odwiedzić, gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Typowe polskie restauracje

Mojito - Długi Targ
Euro - Długa
La Cantina - Długa
Velevetka - róg Długiej, a Długiego Targu
Żuraw - Długie Pobrzeże
Tawerna Sopocka - krzywy domek w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Easybar w Akademii Muzycznej na ul. Łąkowej. Może nie restauracja, ale bar z dobrym i tanim, polskim, domowym jedzeniem.. Ceny od 10 do 16zł..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://biznes.onet.pl/jak-oszukuja-restauracje,18572,5510756,1,news-detal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Typowo polski, Restauracja Euro ul.Długa, La Cantina ul.Długa, Velevetka ul.Długi targ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
jedyna restauracja z polską kuchnią uczciwie i perfekcyjnie zrobione dania to w Sopocie " U kucharzy" na Monte Cassino.....Adam Gessler i pytań brak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
dobre polskie jedzenie jest w chacie przy stacji Statoil na granicy gdańska i sopotu a także w restauracji żabusia
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja jadam w pizzeri pokoleniowej codziennie coś innego z kuchni polskiej
i super podane a po za tym super atmosfera i dobre ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak chcesz pokazać gościom typowe polskie dobre jedzenie to zabierz ich do swojej mamy/babci na proszony obiad.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
O co chodzi z tą Kresową, że "kto pracował ten wie"? Mozecie rozwinąc temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie w 3mieście serwują pyszne placki po węgiersku/cygańsku? :) Macie sprawdzone namiary?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
żadko bywam w restauracjach, więc porównania nie mam, ale ja bym polecal Czarną Perłę (przejazdowo) - jak chcesz kogoś zaprosić, to akurat, bo wystrój ładny, a jedzenie typowo polskie jest + świeże ryby, w ofercie z racji sowjej nazwy mają też inne rzeczy, ale mało o tym wie, ze mają własne swojeskie wyroby - typu kiełbasy, pasztety, smalec... - można to też kupić na wynos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam:moje ulubione
1. Dalmacija- chorwacka -Gdynia Świetojańska 51-super potrawy chorwackie, baranina
2.. rybna Tawerna Rybaki -Sopot al.wojska polskiego26 -zupa rybacka, kartofl.z łososiem, super losoś, pierogi z ikrą, szpinak, warzywka, przystawki, dania mięsne w karcie również
3. włoska Tessoro-Sopot Polna, super cienka pizza wybór co niemiara, mule, sałatki, lazania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Restauracja Kardamon - Królowej Jadwigi 137D Polska kuchnia baaardzo dobra.Polecam KACZKĘ. PALCE LIZAĆ!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
my razem z żoną dość często chodzimy. Generalnie restauracji jest sporo,szczególnie w sezonie turystycznym.
Mi najbardziej jedzenie smakuje w ,,smaku morza" - jest to restauracja tuż przy samej plaży w Sopocie. Ceny umiarkowanie niskie niemniej jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło abym zjadł tam coś co mi nie smakuje. Wszystko bardzo smaczne, wysokiej jakości.
Desery również pierwsza klasa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdansk Długie Pobrzeze Baryłka nad Motława Potem kawa w kawiarence Retro na ul Piwnej albo piwo w Browarze Gdanskim Piwna ,spacer i dzien zleci ..beda zadowoleni goscie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam w Otominie restauracje Tabun. Małe menu,ale wszystko rewelacyjne,a żurek to mistrzostwo swiata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piwnica Rajców - Super restauracja ze smacznym i świeżym jedzonkiem. A do tego masz super piwo ważone na miejscu. Polecam tez Ścianę piwną - świetna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prze pyszne jedzenie

Ostatnio trafiliśmy do restauracyjki co nieco na zabiance lokal mały i schowany wiec troche ryzykowalismy ale jedzenie maja prze prze prze pyszne. Kopytka niesamowite, kaczka i zrazy palce lizać. Aż się dziwie ze takie pyszne jedzenie a taki malutki lokal maja. Polecam wszystkim. Kelnerka tez prze mila na pewno bedziemy tam wracac !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli będziecie w okolicy Lipusza to koniecznie zatrzymajcie się na obiad w Smacznym Jadle :))))) jeśli ktoś będzie zainteresowany - tu napisałam więcej i dodałam fotki ;) http://wedlinydomowe.pl/forum/topic/7505-xi-województwo-pomorskie/#entry454049
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdrowo tanio i smacznie to jeszcze w trójmieście nie jadłam a chadzam z mężem bardzo często po restauracjach i po 10 latach szukania ciągle nie znamy takiego miejsca gdzie byłoby idealnie. Albo jest bardzo drogo i małe porcje, albo jest tanio ale jedzenie fatalne, albo sensacje żołądkowe po wizycie albo klimat i wystrój słaby. Niestety brakuje nam fajnych uczciwych restauracji. Chciałoby się żeby było czysto, zdrowo, ładnie, miła, kompetentna obsługa i porcje słuszne ale u nas to chyba nie.

Drogo i mało ale smacznie jest w Grono di Rucola w Sopocie, w Radisson Blue w Gdańsku, Mono w Gdańsku, Kozi Gród za Gdańskiem.

Drogo, dużo i smacznie jest w pobite gary w gdańsku oliwie, i pierogarnia mandu oliwa.

Dużo, tanio i niezdrowo jest w maxx pizza na zaspie - na pewno można się tam najeść tyle że dużo smażeniny i przyprawy z glutaminianem sodu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tawerna Orłowska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo dobre jedzenie mają w Panoramie w "zieleniaku" na piętrze. To eleganckie miejsce, z widokiem na Gdańsk.Świetne ryby, świeże sałaty i dobra kawa. Ceny ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może nie restauracja... Ale przepyszne, świeżutkie jedzenie - w Kuchnia Popówka :) Wybierasz co chcesz, płacisz za gramaturę - taniej niż w bistro w Tesco, a dużo smaczniej ;) otwarte tylko do godziny 17, czy jakoś tak ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panorama jest elegancka? Bylem tam ok 2 lata temu. W srodku bylo mega kiczowato, PRL pelna geba!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo Manekina lubię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

w Opolu polecam restauracje http://www.restauracjaremiza.wordpress.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozejrzyj się na starówce,tyle tam dobrych knajp jest na Długiej że trudno jedną polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja bardzo lubię http://tratwa.org.pl/jak-zadbac-o-swoje-obiady/ dobry obiad za małe pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wstąpić do Żurawia. Pysznie, szybko, kulturalnie. Restauracja jest bardzo klimatyczna szczególnie wieczorami. Jedzenie pięknie podane, a w dodatku bardzo i to bardzo smacznie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z żoną lubimy wyjść choćby raz w miesiącu na kolację do Panoramy w Zieleniaku przy Wałów Piastowskich, lokalsi na pewno kojarzą miejsce. Jedzenie podają zawsze dobrze zrobione, jeszcze nam się nie zdarzyło żebyśmy musieli cokolwiek u nich reklamować obsłudze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panorama w Gdańsku się wyróżnia po Kuchennych Rewolucjach. Mieliśmy tam w rodzinie większe urodziny raz robione dla seniora. Jedzenie bardzo poprawne, duże porcje naprawdę. Szczególnie polecam zamawianie ryby, bo widać, że w tym obszarze się specjalizują i jest kilka ciekawych kompozycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie mogę polecić Ci Piwnice Rajców na Długim Targu. Serwują pierwszorzędne jedzenie - szczególnie polecam pappardelle z kurczakiem. Bardzo fajna restauracja z miła obsługą i fajnym klimatem. A dla piwoszy ważone na miejscy pyszne piwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam regularnie z cateringu panoramarestauracja.pl po obejrzeniu odcinka Kuchennych Rewolucji dawno temu. Nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tego lokalu, ale spróbowałam przekąsek, dań rybnych, steków i się przekonałam ostatecznie. Teraz przy każdej imprezie rodzinnej praktycznie współpraca z nimi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piwnica Rajców jest ok. Serwują dobre jedzonko. Obsługa jest miła i ogarnięta. I co najważniejsze ważą super piwo. A ich ściana piwna jest pierwszorzędna. Nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie mogę zaproponować restaurację Panorama, na ich stronie panoramarestauracja.pl masz kompletne informacje o restauracji, na pewno będziesz mógł tam smacznie zjeść, można też organizować spotkania firmowe czy rodzinne, warunki są do tego świetne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuje Piwnicę Rajców. Świetny lokal z pysznym piwem ważonym na miejscu. Bardzo lubię tam chodzić bo wiem że będzie miło i smacznie. Byliśmy tez ze znajomymi na sylwestrze w Piwnicy było super. Pyszne jedzenie super muzyka i elegancko przygotowana sala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://katany.com.pl/jakie-restauracje-znalezc-mozna-w-suwalkach/ bardzo dobry wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez bardzo lubię Piwnicę Rajców. Bardzo dobra klimatyczna restauracja. Świetnie karmią i do dodatkowo mają dobre drinki a w szczególności ważone na miejscu dobre piwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiam sobie do domu http://mediapak.pl/czy-jedzenie-na-dowoz-jest-smaczniejsze/ polska kuchnia to jest to co uwielbiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często odwiedzam http://looksun.pl/co-bedzie-oferowac-dobra-restauracja/ jedzenie naprawdę fenomenalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam restaurację Orzeł. Jedzonko pierwsza klasa. Wszystko świeże i smaczne. Potrawy dobrze przyrządzone, elegancko podane. Obsługa miła i sprawna. No i klimat w restauracji zachęca do dłuższego biesiadowania. Lubimy tam wpadać z mężem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na https://www.gdziewesele.pl/gdansk/restauracje Tam znajdziesz najlepsze restauracje z Gdańska. :)
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na https://www.gdziewesele.pl/ , znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Miejsce na imprezę firmową 10-15 osób (18 odpowiedzi)

Cześć, Poszukuję miejsca w trójmieście na imprezę firmową. Zależy mi na kameralnym otoczeniu...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

do góry