Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? nowy temat Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go...
~My.
116

ostatnia odp. 47 minut temu

dodano: 6 maja 2013

Dobre sprawdzone ciasta nowy temat Hej dziewczyny podzielcie się dobri przepisami na ciasta :) ale naprawdę...
~anonim
0

ostatnia odp. 18 godzin temu

dodano: 21 października 2017

kurczak z rożna nowy temat ile kosztuje kurczak z rożna? zjadłoby się dobrego kurczaka, gdzie znajdę...
~kurczakożerca :)
8

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 15 sierpnia 2014

chleb bez drożdży nowy temat Witam, czy ktoś wie gdzie dostanę chleb bez drożdży i bez zakwasu w Gdańsku?...
~Joanka
3

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 18 października 2017

przepisy na szybkie sałatki:) nowy temat Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre...
Gosiaczek79
32

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 14 listopada 2008

Kolacja wigilijna w restauracji- gdzie? nowy temat Drodzy Forumowicze, W tym roku chcemy wybrać się na zorganizowaną kolację...
~Pytająca
2

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 16 września 2017

szpinak nowy temat Mam prosbe moze jest ktos na forum kto podpowie mi jak przyrzadzic szpinak??
~anonim
10

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 6 sierpnia 2017

gotowanie wege nowy temat Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby obróbki termicznej warzyw? Jak...
jakakaja
29

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 20 czerwca 2016

Kamień do pieczenia pizzy, chleba itd. nowy temat Ktoś ma? Jak wrażenia? Podzielicie się sprawdzonymi przepisami? Dostałam...
AgusiaGda
8

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 25 grudnia 2014

Grzyby! Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za...
~sa∂yl
249

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 31 lipca 2016

Tort bezlaktozowy i bezglutenowy - kto robi? witam, poszukuję osoby, która robi torty bezlaktozowe i bezglutenowe. Jestem...
~Nata
7

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 lutego 2015

Skwaśniała zupa Słuchajcie, jak to jest możliwe, że zupa mi skwaśniała? Gotowana wczoraj...
kafka29
25

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 11 października 2013

Chleb na kromki Gdzie kupię w Gdańsku chleb na kromki?Nie chodzi mi o pół pokrojonego...
~Ania
1

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 9 października 2017

gdzie na randke gdzie w Gdański warto zabrać drugą połówkę na kolację, randkę itp.?
~maciek645
-1

dodano: 10 października 2017

dorotazab22
17

dodano: 9 lipca 2008

Jedzenie ze szkolnej stołówki. Czy orientuje się ktoś, w której szkole/przedszkoluna terenie Gdańska można...
~mk123
2

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 6 października 2017

Nienawidzę gotować Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)...
~chuda
156

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 10 grudnia 2013

Gdzie kupić pszenicę na kutię? Jak w temacie. Chcę wypróbować przepis na kresowe danie, ale brak mi...
~md
7

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 15 grudnia 2015

Barszcz ukraiński Proszę o dobry przepis na barszcz ukraiński taki z białą fasolą:) ale...
~ania
3

dodano: 15 września 2017

Jarmuż - gdzie kupić w 3mieście? Dziewczyny, czy wiecie gdzie w 3mieście można kupić jarmuż?
~Delie
8

dodano: 14 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry