Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ogrodowy piec do pizzy nowy temat Jaki polecacie ogrodowy piec do pizzy? Żeby można było go używać w ogrodzie...
~Sabina Sopot
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 listopada 2020

gofrownica- jaką polecacie? nowy temat polećcie dobrą gofrownicę:) chce gofry takie jak na Skwerku w Gdyni:) czyli...
inka.ja
20

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 27 września 2014

Jedzenie na wynos nowy temat Cześć, znacie jakieś aplikacje/strony na których można zamówić jedzenie na...
~MlecznyCzłowiek
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 listopada 2020

Przedstawiciel Thermomix Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??
~K.
8

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2019

Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba...
~M.
47

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 stycznia 2015

garnki do kuchni Chcę zakupić bardzo dobre garnki do kuchni. Z jakiego materiału są najlepsze?...
~karolcia
28

dodano: 28 lipca 2016

Patelnia grillowa - jaka? Dziewczyny, proszę o pomoc. Postanowiłam kupić patelnię grillową ale okazuje...
~emilia
14

dodano: 14 listopada 2013

Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie...
magus
83

dodano: 18 listopada 2013

Patelnie ceramiczne Używacie? Jeśli tak - co możecie o nich napisać po dłuższym użytkowaniu?...
~AgusiaGda
48

dodano: 1 maja 2014

menu na imprezę urodzinową witam. Zbliżają się urodziny męża i nie mam pomysłu, co zrobić. Tydzień temu...
~emilia
11

dodano: 9 października 2012

Ryby z kutra Sopot Witam gdzie kupię w sobotę lub niedziele świeża rybę prosto od rybaka proszę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 września 2020

Gdzie w Rumii można zjeść coś dobrego? Niedawno przeprowadziliśmy się do Rumii i poszukujemy jakiegoś miejsca gdzie...
na_talia
17

dodano: 21 sierpnia 2014

Przepis na ciasteczka owsiane... ...macie może jakiś sprawdzony? mam juz wszystkie potrzebne składniki a jak...
rudziaczek
13

dodano: 29 czerwca 2010

Rolnik warzywa Witam czy ktoś może polecić jakiegoś rolnika u którego można kupić świeze...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Swojskie wedliny Witam wszystkich :) Znacie kogos w Trojmiescie lub bliskiej okolicy kto robi...
~Anna
-

dodano: 6 sierpnia 2020

Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły...
AgusiaGda
19

dodano: 10 czerwca 2014

Nabiał ze Strzałkowa - gdzie dostanę? Witam Poszukuję sklepu gdzie mają w sprzedaży nabiał ze strzałkowa, zależy...
-mTusia-
25

dodano: 16 listopada 2015

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go...
~My.
125

dodano: 6 maja 2013

Bułki do hamburgerów - gdzie kupię? Dziewczyny wy zawsze pomożecie. Może wiecie gdzie dostanę takie bułki....
~Monika
12

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 czerwca 2014

Gdzie znajdę tani bób? Potrzebuję większej ilości bobu, chcę go zamrozić . Ostatnio kupowałam...
~Ania
3

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry