Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przedstawiciel Thermomix nowy temat Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??
~K.
13

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 26 marca 2019

Szynkowar i domowe wędliny nowy temat Ktoś ma szynkowar? Zastanawiam się nad zakupem :) Proszę o opinie, rady,...
AgusiaGda
27

ostatnia odp. 4 dni temu

dodano: 29 czerwca 2013

Gdzie w Rumii można zjeść coś dobrego? nowy temat Niedawno przeprowadziliśmy się do Rumii i poszukujemy jakiegoś miejsca gdzie...
na_talia
20

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Japońska kuchnia - gdzie w Trójmieście? Szukam japońskiej knajpy w Trójmieście, gdzie będzie duży wybór potraw innych...
~niesushi
4

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 12 czerwca 2015

Dieta do domu - coś polecicie? Tzw. Pudełkowa. Czy ktoś stosowa,jakie efekty i jaka sprawdzona? - trochę...
~kaja
12

dodano: 13 maja 2015

Dobre pomidory - gdzie w Gdańsku? Gdzie w Gdańsku mogę kupić NAPRAWDĘ dobre pomidory? Bo to co jest dostępne w...
~mat
9

dodano: 10 czerwca 2013

soczki dla niemowlaka Jak robić soczki np z marchwi i jabłka dla 4 miesięcznego lepiej zagotować i...
amela22
1

dodano: 13 listopada 2019

Gdzie w Gdańsku ogórki i kapusta KISZONA? Witam ! Czy ktoś orientuje się gdzie w Gdańsku (najlepiej okolice -...
~Dalia
11

dodano: 17 lutego 2013

dobre ogórki kiszone, poproszę o przepis lubię ogórki Lutkiewicz kiszone ja daję sól, czosnek, chrzan, koper i to...
Cytrynka 007
15

dodano: 2 sierpnia 2012

Pomocy, podczas filetowania dorsza znalazłam w mięsie jakąś glistę!!! Kiedy czyściłam płaty z dorsza, żeby wyciągnąć ości natrafiłam na jakiegoś...
~baba
49

dodano: 23 grudnia 2012

Patelnia grillowa - jaka? Dziewczyny, proszę o pomoc. Postanowiłam kupić patelnię grillową ale okazuje...
~emilia
17

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 listopada 2013

Miód Lipowy Wiecie gdzie można kupić dobry nie podrabiany miód lipowy? A może jakiś...
~Igoana
10

dodano: 16 lutego 2013

kantor online- jaki wybrać ? Witam! Planuję w niedługim czasie wyjazd za granicę i będę musiała mieć...
nilo88
7

dodano: 10 maja 2018

przepis na pasztet potrzebny hej forumowicze, może ktoś z Was ma jakis sprawdzony przepis na pasztet...
~kalka
21

dodano: 30 listopada 2012

prawdziwy miód gdzie w Gdyni kupie dobrej jakosci miód np od jakiegos pszczelarza macie...
~anowi
19

dodano: 10 marca 2009

Serowe przekąski na imprezę Cześć, co myślicie o takich serowych przekąskach, które znalazłam na stronie...
ala233
13

dodano: 2 września 2016

PIZZA z uczciwym dowozem to .... ? Jeszcze w 2019 wiele pizzerii dowoziło pizze swoim transportem, był też pizza...
~Dżek Daniels
1

dodano: 8 maja 2021

Co sadzicie o kiszonej kapuscie w wiaderku z biedronki ? Czy waszym zdaniem to dobra kapusta czy kwaszona z dodatkiem octu? Jaka...
~kapustkowiec
2

dodano: 4 kwietnia 2021

Ryż z Biedronki. Wczoraj kupiłam ryż długoziarnisty, nie pamiętam jak się dokładnie nazywał,...
kkasia1
9

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 listopada 2012

Gdzie moge sprzedac 2 NOWE albumy kulinarne ? Mam do sprzedania 2 NOWE ( w ogole nie uzywane ) , bardzo ciekawe albumy...
~Joanna
4

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry