Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? nowy temat Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go...
~My.
118

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 6 maja 2013

Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? nowy temat Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie...
magus
47

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 18 listopada 2013

Grzyby! nowy temat Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za...
~sa∂yl
270

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 31 lipca 2016

Dieta do domu - coś polecicie? Tzw. Pudełkowa. Czy ktoś stosowa,jakie efekty i jaka sprawdzona? - trochę...
~kaja
10

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 13 maja 2015

Gdzie w Trójmiescie prawdziwy chleb? Jak w temacie. Gdzie w Trójmieście można kupić prawdziwy chleb żytni na...
~Paulina
12

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Gdzie kupię "zdrowego" kurczaka? Od jakiegoś czasu wprowadzam w swoje życie małą rewolucję kulinarną, staram...
~kasia
24

ostatnia odp. 11 dni temu

dodano: 28 czerwca 2013

Pomocy, podczas filetowania dorsza znalazłam w mięsie jakąś glistę!!! Kiedy czyściłam płaty z dorsza, żeby wyciągnąć ości natrafiłam na jakiegoś...
~baba
46

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 23 grudnia 2012

miód rzepakowy z własnej pasieki w ofercie miód rzepakowy z własnej pasieki! naturalny i zdrowy. tegoroczny...
~Tomasz
0

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 czerwca 2018

szukam dobrej restauracji Chciałabym zrobić prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu i dać im...
~marmil
18

dodano: 22 lutego 2013

gofrownica- jaką polecacie? polećcie dobrą gofrownicę:) chce gofry takie jak na Skwerku w Gdyni:) czyli...
inka.ja
19

dodano: 27 września 2014

jaki przepis na szybkie i fajne ciasteczka dla dzieci potrzebuję do przedszkola syna, ma być festyn i poproszono rodziców, aby...
~wiola1
6

dodano: 22 maja 2013

Nienawidzę gotować Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)...
~chuda
159

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2013

szpinak Mam prosbe moze jest ktos na forum kto podpowie mi jak przyrzadzic szpinak??
~anonim
17

dodano: 6 sierpnia 2017

Oscypki Czy ktoś wie gdzie aktualnie można kupić oscypki w trójmieście? Chodzi mi o...
~Forumowiczka
6

dodano: 10 stycznia 2017

Racuchy Drogie Forumki, chciałabym was ślicznie poprosić o przepis na racuchy, ale...
~Antosia
8

dodano: 11 kwietnia 2018

kantor online- jaki wybrać ? Witam! Planuję w niedługim czasie wyjazd za granicę i będę musiała mieć...
nilo88
2

dodano: 10 maja 2018

Skąd tort na urodziny dziecka? Gdzie w Gdańsku zamówię smaczny, kolorowy i łady tort na urodziny dziecka w...
mentorka
12

dodano: 25 maja 2015

Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba...
~M.
19

dodano: 10 stycznia 2015

Wiejskie specjały Hej :) Przeprowadziłam się niedawno od Gdańsk i potrzebuję pomocy ;> Gdzie...
~Marta
13

dodano: 7 lipca 2017

Karkówka z koscia Witam gdzie kupię karkówkę z kością w Gdańsku ? Wszystkie markety i mięsne...
Mejtius
0

dodano: 20 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry