Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurczak z rożna - gdzie w Gdańsku? nowy temat Witam, powiedzcie mi gdzie można zjeść w gdańsku kurczaka z rożna
~Tomix
10

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 czerwca 2014

Grzyby! nowy temat Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za...
~sa∂yl
389

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 31 lipca 2016

Automat do chleba Biedronka instrukcja+książka nowy temat Witam, czy posiada ktos instrukcję i książkę do automatu do pieczenia chleba...
~M.
21

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 10 stycznia 2015

gofrownica- jaką polecacie? nowy temat polećcie dobrą gofrownicę:) chce gofry takie jak na Skwerku w Gdyni:) czyli...
inka.ja
21

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 27 września 2014

Książka kucharska nowy temat Poleccie jakąś uniwersalna książkę kucharska gdzie znajdują się podstawowe...
~anonim
1

ostatnia odp. 27 dni temu

dodano: 16 października 2018

kantor online- jaki wybrać ? Witam! Planuję w niedługim czasie wyjazd za granicę i będę musiała mieć...
nilo88
4

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 maja 2018

Dobre jakościowo wędliny Jak w temacie, gdzie dostanę w Gdańsku lub okolicy bezpieczne, dobre...
~`31
4

dodano: 27 października 2016

Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie...
magus
50

dodano: 18 listopada 2013

gdzie w gdańskuu można smacznie i orginalnie zjeść ? niekoniecznie w garniturze...raczej na luzie....
~bogna
30

dodano: 10 lipca 2013

Boczniaki - przepisy Macie jakieś fajne, sprawdzone przepisy? Do tej pory robiłam z nich tylko...
~AgusiaGda
6

dodano: 30 kwietnia 2015

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go...
~My.
118

dodano: 6 maja 2013

Dieta do domu - coś polecicie? Tzw. Pudełkowa. Czy ktoś stosowa,jakie efekty i jaka sprawdzona? - trochę...
~kaja
11

dodano: 13 maja 2015

Grill elektryczny ceramiczny - warto kupić? Ktoś ma, używa? Jak wrażenia? Łatwiej go utrzymać w czystości niż zwykły...
AgusiaGda
16

dodano: 10 czerwca 2014

Gdzie kupię "zdrowego" kurczaka? Od jakiegoś czasu wprowadzam w swoje życie małą rewolucję kulinarną, staram...
~kasia
25

dodano: 28 czerwca 2013

Poszukuję gospodarstwa Czy może wiecie gdzie można kupić kurę wiejską i dobre jajka, warzywa w...
~AB
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Przepisy na dania ze schabu. Dziewczyny macie jakies fajne przepisy na potrawy ze schabu? I może na...
~czekolada-chili
9

dodano: 27 lutego 2013

Nienawidzę gotować Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)...
~chuda
161

dodano: 10 grudnia 2013

Papierochy w ogródkach kawiarnanych Czy są w Gdańsku kawiarnie, gdzie nie jest się narażonym na wąchanie smrodu...
~Ewa
1

dodano: 13 sierpnia 2018

Kolacja biznesowa - gdzie? Witam, Muszę zorganizować kolację biznesową w Gdańsku na 5 osób. Ceny nie są...
~Outlaw
11

dodano: 14 maja 2014

Pytanie do Mansona Mister, czy mogę bezpiecznie ususzyć borowika ceglastoporego?
~fubu
2

dodano: 9 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry