Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piekarnia - chlebek - jaki najbardziej lubicie?? nowy temat Dziewczyny z jakiej piekarni chlebek lubicie najbardziej i jaki?Tak sie...
magus
66

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 18 listopada 2013

kurczak z rożna nowy temat ile kosztuje kurczak z rożna? zjadłoby się dobrego kurczaka, gdzie znajdę...
~kurczakożerca :)
16

dodano: 15 sierpnia 2014

jaka surówka lub ciepła jarzynka pasuje do potraw z grzybami? nowy temat i co najlepiej podać jako napój do potrawy z grzybów?
~śliwka
12

dodano: 10 listopada 2012

Piersi z biedronki śmierdzą nowy temat Wczoraj otworzyłam, jeszcze było 5 dni do końca terminu a smród straszny!
mamaalanka
90

dodano: 9 lutego 2014

Wiejskie specjały nowy temat Hej :) Przeprowadziłam się niedawno od Gdańsk i potrzebuję pomocy ;> Gdzie...
~Marta
16

dodano: 7 lipca 2017

Grzyby! nowy temat Nie będę zaczynał wątku od "yyyy...".. no i stary się przeterminował (za...
~sa∂yl
430

dodano: 31 lipca 2016

biały widelec - dramat!!!! trzymajcie się z daleka. szkoda nerwów. są niesłowni i nie dostarczają...
YACECK
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 października 2019

jaki przepis na szybkie i fajne ciasteczka dla dzieci potrzebuję do przedszkola syna, ma być festyn i poproszono rodziców, aby...
~wiola1
10

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 22 maja 2013

Gdzie dobrze zjeść domowwe obiady ? Witam serdecznie. Prosiłbym Państwa o wskazanie miejsc gdzie mogę zjeść...
~Michał.
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 18 września 2019

Skwaśniała zupa Słuchajcie, jak to jest możliwe, że zupa mi skwaśniała? Gotowana wczoraj...
kafka29
26

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 października 2013

Książka kucharska Poleccie jakąś uniwersalna książkę kucharska gdzie znajdują się podstawowe...
~anonim
3

dodano: 16 października 2018

Przedstawiciel Thermomix Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska. Ktoś zna??
~K.
6

dodano: 26 marca 2019

Nienawidzę gotować Może którąs z mam ma podobny problem i wypowie się jak sobie z tym radzi? :)...
~chuda
168

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2013

Patelnie ceramiczne Używacie? Jeśli tak - co możecie o nich napisać po dłuższym użytkowaniu?...
~AgusiaGda
41

dodano: 1 maja 2014

miód rzepakowy z własnej pasieki w ofercie miód rzepakowy z własnej pasieki! naturalny i zdrowy. tegoroczny...
~Tomasz
1

dodano: 21 czerwca 2018

Gdzie w Trójmiescie prawdziwy chleb? Jak w temacie. Gdzie w Trójmieście można kupić prawdziwy chleb żytni na...
~Paulina
14

dodano: 29 kwietnia 2013

Kto z was pije yerba mate? Macie jakieś doświadczenia z yerbą?
~sam
12

dodano: 19 stycznia 2014

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go...
~My.
122

dodano: 6 maja 2013

kantor online- jaki wybrać ? Witam! Planuję w niedługim czasie wyjazd za granicę i będę musiała mieć...
nilo88
6

dodano: 10 maja 2018

Gdzie w Rumii można zjeść coś dobrego? Niedawno przeprowadziliśmy się do Rumii i poszukujemy jakiegoś miejsca gdzie...
na_talia
15

dodano: 21 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry