Widok

Przedstawiciel Thermomix

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska.
Ktoś zna??
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kontakt z Magdą tel: 509 813 338. Ma najlepszą ofertę na rynku!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak me mieć najlepszą ofertę, skoro wszyscy mają taką samą?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy przedstawiciele dają przy zakupie Thermomixa jakieś gratisy, a inni nie, to już zależy od przedstawiciela. Ja miałam prezentacje i nie dostałam nic - za to moja koleżanka miała u innego handlowca prezentacje i dostała kilka rzeczy. Może o to chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam prezentację Pani Magdy!!! Profesjonalnie, sympatycznie i konkretnie. Pomogła w formalnościach, doradziła przy wyborze oferty i dodała prezenty jak torba, cookidoo i niespodzianka. Po zakupie inspiruje nowościami, przepisami i podpowiada co nowego oferuje Thermomix. Jestem bardzo zadowolona!!!

Można numer do pani Magdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

798785308

polecam się, profesjonalna prezentacja oczywiście bez zobowiązań :)
Kasia tel 605833484
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem zainteresowana Thermomixem
507186247

Polecam Pawła Sawickiego tel. 608-292-821
Prezentacja ciekawa i dodatkowo zabawna. Znajomi raczej unikają prezentacji a po spotkaniu z Pawłem zainteresowali się Thermomixem :)
Polecam Monika 696448181. W dodatku do 25.08.2019 są raty 0% na Thermomix
Witam , również Polecam kontakt z Panią Magdą tel: 798-785-308 Pani bardzo miło i konkretna.
Dziękuję za kontakt. Pani Magda robi super prezentacje i załapałem się na prezent. Naprawdę bardzo pomocna i sympatyczna osoba. Thermomix Super sprawa. Polecam.
Potwierdzam, Pani Magdalena to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu . Byłam pod ogromnym wrażeniem możliwości samego TM jak i formy prezentacji . Szybka wysyłka, raty zero %, i przede wszystkim osoba, która potrafi pokazać jak w pełni korzystać . Jestem zachwycona, polecam Panią Madzię 798-785-308
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też jesteśmy zadowoleni z prezentacji i usług Pani Magdy 798785308.Teraz jeszcze są raty 0%wszelkie formalności sprawnie zalatwia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W piątek kupiłam Thermomix u Pani Magdy . Prezentacja super wszystkie formalności sprawnie załatwione . Dziękuje za kontakt .

Polecam przedstawicielkę Dorotę, obsługuje nasz region: https://www.oszczednegotowanie.pl/przedstawiciel-thermomix-gdansk/
Polecam gorąco Panią Magdalenę (tel.798 785 308) przypadkiem trafiłam na prezentację, nigdy wcześniej nie byłam zainteresowana tym urządzeniem, ale jak zobaczyłam co to cudo potrafi uznałam, ze muszę go mieć. Teraz nie umiem sobie wyobrazić życia bez termomiksa. Polecam wszystkim!

Ja rowniez polecam serdecznie pania Magde (tel. 798 785 308) prezentacja super dostosowana pod dana osobe i jej wymagania kulinarne, przesympatyczna atmosfera na prezentacji, Pani Magda odpowiada na kazde najtrudniejsze pytanie dotyczace sprzetu i jego mozliwosci. nie czulam jakiejs strasznej potrzeby posiadania tego sprzetu ale od kiedy kupilam go od Pani Magdy nie jestem nawet w stanie sie z nim rozstac zwlaszcza ze mam w domu malego niejadka ktory teraz sam wybiera sobie w aplikacji dania ktore chcialby zjesc i do tego chetnie sam chce sobie przegotowywac dania (z moja niewielka pomoca) jestem po prostu zachwycona a Pani Magda jest prze fantastyczna potrafi rozwiac wszelkie watpliwosci i niejasnosci. Polecam Polecam i jeszcze raz Polecam kontakt z Pania Magda
Ostatnio mielismy prezentacje u pani Magdy nr tel 798-785-308. Ogolnie rzadko kogos polecam ale tym razem zrobie wyjątek. Dzwonisz , umawiasz prezentacje, ustalasz menu. Pani Magda wszytko ci opowie i pokaże co i jak robic. Otrzymaliśmy też dodatkowe prezenty. Po prezentacji jeszcze zadzwoniła i upewniła się czy wszytko ok. Naprawdę polecam Thermomix I Panią Magde.
Skorzystałam u Pani Magdy i jestem zachwycona - kontakt pod nr tel. 798785308 Pokaz z gotowaniem to nie tylko zwykłe pokazanie możliwości sprzętu, to wspaniałe wydarzenie riwarzyskie. Przepyszne dania obiadowe, deser, napoje wzmacniające, drinki i przemiła atmosfera gwarantowane! Byliśmy mile zaskoczeni. To nie była chęć wciśnięcia sprzętu tylko widać było pełne zaangażowanie, pasję do gotowania i autentyczną miłość do pracy z Thermomixem. To obecnie rzadki widok. Polecam przedstawicielkę z czystym sumieniem. Pani Magdalena na długo pozostanie w naszej pamięci- do tego jest zawsze pomocna i udziela wszelkich porad
zgadzam się ! Tylko i wyłącznie Pani Magda- kontakt tel. 798785308 ;) Dostałam termomix i świetną prezentację! Dodatkowo gadżet, torbę! Pani Magda zna się na sprzedaży i przede wszystkim - rzetelnej obsłudze klienta, wszystko w trybie ekspresowym, jest bardzo profesjonalna i dba o swoich Klientów ;)
Mąż zamówił dla mnie pokaz-niespodziankę na moje urodziny. Przyjechała Pani Magdą. Opowiedziała o pasji do gotowania i miłości do Gdańska - tym nas chyba najbardziej kupiła, choć dania były wyborne! Zawsze wiedziałam, że mąż ma nosa do ludzi i jak nikt potrafi wstrzelić się z prezentem urodzinowym. ;) Thermomix jest absolutnym musi have gospodyń XXI wieku - nawet tych, co potrafią dobrze gotować. Polecam i sprzęt i przemiłą Panią Magdalenę. Chyba większość polecą właśnie Ją patrząc po nr telefonu 798785308.
Jestem osobą, która nie lubi i nie potrafi gotować, na pokaz trafiłam towarzysko, bez chęci zakupu i to dzięki Pani Magdzie i jej wielkiemu zaangażowaniu jednak nabyłam sprzęt...szczerze to była świetna decyzja. Teraz wszyscy domownicy potrafią gotować ;) Bardzo polecam tą przedstawicielkę- Pani Magda 798785308, nie tylko sprzeda sprzęt i zamyka temat ona zawsze jest, gdy mamy pytanie dotyczące sprzętu, także chętnie poleca przepisy. Już prawie rok posiadam urządzenie i super wsparcie. polecam!!!
Jestem bardzo, ale to bardzo wymagający. Kupiłem urządzenie żonie na specjalną okazję. Szczerze to myślałem, że to tylko droga zabawka - okazało się, że Thermomix zastępuje teraz wszystkie sprzęty do gotowania, także można wszystko wyrzucić szczerze mówiąc. U mnie pokaż robiła też Pani Magdą- niesamowita kobieta. Żona pokochała sprzęt i przedstawicielkę bardziej niż mnie - mam wrażenie;) Magda 798785308

Inne tematy z forum Kulinaria

Obiady abonamentowe - gdzie w Gdańsku? (22 odpowiedzi)

Witam wszystkich Forumowiczów :) Czy ktoś z Was orientuje się czy i ewentualnie gdzie można...

Polecam przepis na kurczaka (10 odpowiedzi)

Ostatnio zrobiłam mężowi kurczaka w miodzie. Tak jak podszedł do tego, że w życiu nie zje...

Namiary na Panią,ktora zrobi pyszny TORT z Pruszcza Gd.i okolic??! (140 odpowiedzi)

Dziewczyny,proszę o pomoc,czy macie może jakąś sprawdzoną Panią która zrobiłaby pyszny,domowy...

do góry