Widok

Przedstawiciel Thermomix

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska.
Ktoś zna??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kontakt z Magdą tel: 509 813 338. Ma najlepszą ofertę na rynku!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

Jak me mieć najlepszą ofertę, skoro wszyscy mają taką samą?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórzy przedstawiciele dają przy zakupie Thermomixa jakieś gratisy, a inni nie, to już zależy od przedstawiciela. Ja miałam prezentacje i nie dostałam nic - za to moja koleżanka miała u innego handlowca prezentacje i dostała kilka rzeczy. Może o to chodzi?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam prezentację Pani Magdy!!! Profesjonalnie, sympatycznie i konkretnie. Pomogła w formalnościach, doradziła przy wyborze oferty i dodała prezenty jak torba, cookidoo i niespodzianka. Po zakupie inspiruje nowościami, przepisami i podpowiada co nowego oferuje Thermomix. Jestem bardzo zadowolona!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Można numer do pani Magdy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

798785308
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Natknąłem się na thermomix u znajomych i zainteresowało mnie to urządzenie. Przypadkowo trafiłem na to forum i zadzwoniłem do pani Magdy 798-785-308 I to była bardzo dobra decyzja. Znajomi musieli czekać na Thermomix 3 tyg a pani Magda ma sprzęt od ręki. Do tego załatwiła formalności z kredytem na miejscu nie musiałem chodzic po żadnych bankach itd. Na prezentacje wybieralem menu. P. Magda wszystko super nam opowiedziała. Pokazała różna triki których nie ma w książkach. Otrzymalem dwa prezenty a znajomi nic nie dostali. No i trafiłem na promocję z drugim garnkiem za połowę ceny. Polecam P. Magde. Rzadko spotyka się takie osoby.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również polecam Panią Magdę.Profesjonalne podejście do klienta, prezentacja na wysokim poziomie ,wszystko tłumaczy i odpowiada na każde pytania.Do zakupionego termomixa otrzymałam prezenty w formie gratisu po prostu mistrzostwo! Jeszcze raz Polecam!!! I podaje kontakt do Pani Magdy. 798-785-308
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przypadkowo trafiłam na to forum. Zasugerowałam się opiniami i nie żałuję. Pokaz pani Magdy i jej wskazówki zrobiły na mnie duże wrażenie. Zamówiłam thermomix pod koniec października i przyszedł po 10 dniach. Polecam Panią Magdę nr tel 798-785-308.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

10 listopada miałam prezentacje I udalo mi się kupić thermomix w ratach 0%. W piątek 18.11 odebralam sprzet. Bardzo jestem zadowolona z prezentacji Pani Magdy 798-785-308 I tak szybkiej dostawy urządzenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym przez to forum podzeiękowac pani Magdzie za wspaniałą prezentacje, cenne wskazówki i prezenty. Pani Magda to w 100% profesjonalistka, widać że uwielbia gotować i jest bardzo zorganizowana. Zna aktualne promocje i chętnie pomaga w podlączeniu sprzętu. Jeżeli ktoś szuka możliwości zakupu Thermomixa to tylko u pani Magdy nr tel 798 785 308.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po prezentacji I mogę z czystym sercem polecić Panią Magdę jeżeli ktoś planuje zakup Thermomixa. Zdecydowałam się na zakup razem z tą nową nakładką krojącą oraz dodatkową gwarancją. Polecam każdemu ten sprzęt i Panią Magdę 798 785 308 na przedstawiciela.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się umówić prezentacje u Magdy 798785308. Nakładki krojącej już nie było ale skorzystałam z zakupu na raty 0%.
Polecam prezentacje uważam ,że jest niezbędna przy zakupie thermomixa. Dla mnie ważne jest , że Magda służy pomocą i mamy stały kontakt.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezentację u Magdy umówiłam jakis czas temu czekałam na oferte rat 0%. Poinformowała mnie o nich w dniu promocji jednak do spotkania doszło wczoraj . Zdecydowałam się na zakup thermomixa i otrzymłam w prezencie dodatkowe naczynie . Polecam Magdę 798 785 308 wszystko wyjaśnia na spotkaniu widać,że robi to z przyjemnością.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowałem się kupić thermomixa od pani Magdy nr tel 798-785-308. Ostatnio jednak dość długo się na niego czeka. Przed zakupem mialem informacje ze nawet 12 tygodni. Mimo wszytko zdecydowałem się na zakup bo to super sprzęt. Thermomix dostalem po 3 tygodniach. Było to dla mnie mile zaskoczenie. Jestem bardzo zadowolony z prezentacji pani Magdy z prezentów jak i późniejszej obsługi. Miałem pewne trudności z podłączeniem i zalogowaniem do Cookido jednak pani Magda pomogła rozwiązać wszytkie problemy. Jest nie tylko super przedstawicielem ale przede wszytkim dobrą osoba.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak thermomix to tylko u Pani Magdaleny 798-785-308.profesjonalne podejscie do klienta, dobrze przygotowana i do tego bardzo sympatyczna. Do zakupionego thermomix otrzymałam dodatkowo gratis. Polecam!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też zdecydowałam się na zakup od pani Magdy nr tel 798-785-308. Czekałam ok 4 tygodnie. Podobno od lipca cena ma wzrosnąć. Dobrałam też dodatkowe ubezpieczenie żeby mieć spokój na 5 lat. Również polecam Panią Magdę. Pomogła mi ze wszystkim i jestem z nią w stałym kontakcie. Dla mnie to ważne szczególnie na początku użytkowania thermomixa.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłem do kilku przedstawicieli bo chciałem zakupić Thermomixa. Po rozmowie z kilkoma osobami oraz przejrzeniu ofert na Allegro zdecydowałem się na zakup od pani Magdy 798-785-308. Faktycznie, bardzo mila i konkretna osoba. Jako jedyna odpowiedziala na wszytkie moje pytania a było ich sporo. Podpisanie umowy zajeło kilkanascie minut. Kupiłem na raty i czekam na dostawę. Prezentacje umowilem jak juz bede mial urządzenie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry,
Zasugerowałam się opiniami z tego forum I zadzwoniłam do p Magdy 798-785-308. Bardzo komunikatywna i zorganizowana osoba. Wszystko zgodnie z ustaleniami zostało zrobione. Uwzgledniła w menu nasze upodobania kulinarne. Pokazała możliwości sprzętu -obawiałam się czy to wszystko zapamiętam tyle informacji;)
Teraz czekam już na swój Thermomix.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też kontaktowałam się z kilkoma przedstawicielami i w pierwszym przypadku pani powiedziała, że nie przyjedzie bo to za daleko i musiałao by być kilka osób zainteresowanych zakupem na prezentacji. W drugim przypadku musiałbym przygotować swoje produkty. Znalazłam tu Panią Magdę nr tel 798-785-308 i nie było żadnych problemów z umówieniem wizyty. Zaproponowała kilka wariantów menu. Omówiliśmy sposoby płatności. Załapałam się na promocje na raty 0% na 36 miesięcy. Prezentacja przeprowadzona profesjonalnie. Pani Magda pokazala wszytkie funkcje urzadzenia i dala wiele ciekawych wskazowek. Czekam teraz na mojego Thermomixa. Mam nadzieję, że będzie to krócej niż te 12 tyg.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Magda 798785308 pokazała nam możliwości thermomixa w zeszłym roku.Jenak z zakupem sprzętu czekaliśmy na raty 0% udało się w sierpniu. Bardzo szybko sprzęt do nas dotarł już po 2 tygodniach. Pani Magda pomogła nam go uruchomić i wszystko zainstalować. Jesteśmy zadowoleni z jej usług. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tego sprzętu to polecam zaprosić p.Magdę 798785308 na wspólne gotowanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie potwierdzam i gorąco Polecam Panią Magdę. Rzadko spotyka się osoby z tak profesjonalnym podejściem do klienta.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda 798785308 była u mnie na prezentacji w październiku. Zdecydowaliśmy się z żoną na zakup i w tym tygodniu otrzymałem gratis naczynie do Thermomixa. Polecam zakup u przedstawiciela pomaga, służy pomocą i podpowiada jakie przepisy warto zrobić .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Magdę 798785308
Kupiłem thermomix żonie w grudniu. Zorganizowaliśmy spotkanie ze znajomymi w styczniu za to ,że zdecydowali się na zakup otrzymaliśmy super prezent nakładkę krojącą. Danie szybko zrobione pyszne menu ustawione pod nasze upodobania kulinarne - polecam !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem thermomix od p Magdy. Nr tel 798-785-308. Pomogła z kredytem i wszystko fajnie pokazała. Wszystkie formalności załatwia na miejscu. Jak coś później nie wiedziałem również służy pomocą. Wysyła przepisy i porady. Przy zakupie otrzymałem fajny prezent a ostatnio nawet kalendarz dostałem do paczkomatu. Mogę ją śmiało polecić. A co do thermomixa to mimo tej ceny warto go mieć. Rodzina mega zadowolona najbardziej dzieci. Takich przepisów sam bym nie wymyślił. Uważam, że prezentacja urządzenia przez kompetentną osobę jest niezbędna. Pozdrawiam P. Magdę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również uważam, że profesjonalnie przeprowadzona prezentacja dużo daje. Myślałam o kupnie thermomixa od dłuższego czasu ale mąż jakoś tak nie za bardzo chciał bo myślał, że to kolejny sprzęt, który będzie schowany do szafy po kilku użyciach. Śledziłam różne fora i grupy na fb. Myślałam też o zakupie na allegro bo niby trochę taniej. Uznałam, że za duże ryzyko zamawiać tam sprzęt za tyle kasy. Ostatecznie zdecydowałam się zadzwonić do pani Magdy 798-785-308. Super kontaktowa osoba, szybko ustaliliśmy menu i termin wizyty. Przyjechała punktualnie, bardzo dobrze przygotowana i co najważniejsze przekonała męża do zakupu. Podpisaliśmy umowę. Zapłaciliśmy przelewem. Pani Magda nowy Thermomix miała ze sobą pomogła nam wszystko uruchomić. Otrzymaliśmy kilka prezentów. Wykorzystujemy Thermomix praktycznie codziennie, a mąż sam robi wiele dań i sprawia mu to dużą frajdę . Polecam thermomix i panią Magdę jako przedstawiciela.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteśmy po prezentacji Thermomixa . Pani Magda miała sprzęt ze sobą na tym najbardziej mi zależało :) Ustalając menu powiedziałem, że to będzie na prezent . i zaskoczyła miło nie tylko żonę ale i mnie pięknie przystrojone pudełko i te balonik z helem - super !!! udało mi się bo podobno już nie będzie można otrzymać thermomixa zaraz po prezentacji. Polecamy Magdę 798785308.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Magda o którą Pan pytał jest dostępna pod numerem 509 813 338
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magdalena.K ( 509 813 338 ) Gdańsk - Gdynia - Sopot i okolice :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zasugerowałem się opiniami z forum i zaprosiłem Panią Magdę 798785308 na prezentacje. Faktycznie przy wspólnym gotowaniu pokazała nam możliwość Thermomixa. Była przygotowana wiec wszystko poszło sprawnie. Miałem wątpliwości bo życie to nie prezentacja ale od kilku tygodni gotujemy w nim jest intuicyjny. Fajnie ,że możemy też liczyć na nią jak mamy pytania to podpowiada co zrobić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią Magdę, zadzwoniłam i skorzystałam z opcji rat. Dostałam thermomix po 2 tyg. Bardzo się cieszę bo zakładałam dużo dłuższy czas. Pani Magda to profesjonalistka polecam kontakt 509813338
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Magdę +48 509 813 338, świetny kontakt, profesjonalizm i w dotarły miło i sympatycznie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam się, profesjonalna prezentacja oczywiście bez zobowiązań :)
Kasia tel 605833484
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jestem zainteresowana Thermomixem
507186247
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Pawła Sawickiego tel. 608-292-821
Prezentacja ciekawa i dodatkowo zabawna. Znajomi raczej unikają prezentacji a po spotkaniu z Pawłem zainteresowali się Thermomixem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Monika 696448181. W dodatku do 25.08.2019 są raty 0% na Thermomix
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam , również Polecam kontakt z Panią Magdą tel: 798-785-308 Pani bardzo miło i konkretna.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za kontakt. Pani Magda robi super prezentacje i załapałem się na prezent. Naprawdę bardzo pomocna i sympatyczna osoba. Thermomix Super sprawa. Polecam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, Pani Magdalena to profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu . Byłam pod ogromnym wrażeniem możliwości samego TM jak i formy prezentacji . Szybka wysyłka, raty zero %, i przede wszystkim osoba, która potrafi pokazać jak w pełni korzystać . Jestem zachwycona, polecam Panią Madzię 798-785-308
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też jesteśmy zadowoleni z prezentacji i usług Pani Magdy 798785308.Teraz jeszcze są raty 0%wszelkie formalności sprawnie zalatwia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
W piątek kupiłam Thermomix u Pani Magdy . Prezentacja super wszystkie formalności sprawnie załatwione . Dziękuje za kontakt .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przedstawicielkę Dorotę, obsługuje nasz region: https://www.oszczednegotowanie.pl/przedstawiciel-thermomix-gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gorąco Panią Magdalenę (tel.798 785 308) przypadkiem trafiłam na prezentację, nigdy wcześniej nie byłam zainteresowana tym urządzeniem, ale jak zobaczyłam co to cudo potrafi uznałam, ze muszę go mieć. Teraz nie umiem sobie wyobrazić życia bez termomiksa. Polecam wszystkim!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja rowniez polecam serdecznie pania Magde (tel. 798 785 308) prezentacja super dostosowana pod dana osobe i jej wymagania kulinarne, przesympatyczna atmosfera na prezentacji, Pani Magda odpowiada na kazde najtrudniejsze pytanie dotyczace sprzetu i jego mozliwosci. nie czulam jakiejs strasznej potrzeby posiadania tego sprzetu ale od kiedy kupilam go od Pani Magdy nie jestem nawet w stanie sie z nim rozstac zwlaszcza ze mam w domu malego niejadka ktory teraz sam wybiera sobie w aplikacji dania ktore chcialby zjesc i do tego chetnie sam chce sobie przegotowywac dania (z moja niewielka pomoca) jestem po prostu zachwycona a Pani Magda jest prze fantastyczna potrafi rozwiac wszelkie watpliwosci i niejasnosci. Polecam Polecam i jeszcze raz Polecam kontakt z Pania Magda
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio mielismy prezentacje u pani Magdy nr tel 798-785-308. Ogolnie rzadko kogos polecam ale tym razem zrobie wyjątek. Dzwonisz , umawiasz prezentacje, ustalasz menu. Pani Magda wszytko ci opowie i pokaże co i jak robic. Otrzymaliśmy też dodatkowe prezenty. Po prezentacji jeszcze zadzwoniła i upewniła się czy wszytko ok. Naprawdę polecam Thermomix I Panią Magde.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skorzystałam u Pani Magdy i jestem zachwycona - kontakt pod nr tel. 798785308 Pokaz z gotowaniem to nie tylko zwykłe pokazanie możliwości sprzętu, to wspaniałe wydarzenie riwarzyskie. Przepyszne dania obiadowe, deser, napoje wzmacniające, drinki i przemiła atmosfera gwarantowane! Byliśmy mile zaskoczeni. To nie była chęć wciśnięcia sprzętu tylko widać było pełne zaangażowanie, pasję do gotowania i autentyczną miłość do pracy z Thermomixem. To obecnie rzadki widok. Polecam przedstawicielkę z czystym sumieniem. Pani Magdalena na długo pozostanie w naszej pamięci- do tego jest zawsze pomocna i udziela wszelkich porad
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się ! Tylko i wyłącznie Pani Magda- kontakt tel. 798785308 ;) Dostałam termomix i świetną prezentację! Dodatkowo gadżet, torbę! Pani Magda zna się na sprzedaży i przede wszystkim - rzetelnej obsłudze klienta, wszystko w trybie ekspresowym, jest bardzo profesjonalna i dba o swoich Klientów ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mąż zamówił dla mnie pokaz-niespodziankę na moje urodziny. Przyjechała Pani Magdą. Opowiedziała o pasji do gotowania i miłości do Gdańska - tym nas chyba najbardziej kupiła, choć dania były wyborne! Zawsze wiedziałam, że mąż ma nosa do ludzi i jak nikt potrafi wstrzelić się z prezentem urodzinowym. ;) Thermomix jest absolutnym musi have gospodyń XXI wieku - nawet tych, co potrafią dobrze gotować. Polecam i sprzęt i przemiłą Panią Magdalenę. Chyba większość polecą właśnie Ją patrząc po nr telefonu 798785308.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem osobą, która nie lubi i nie potrafi gotować, na pokaz trafiłam towarzysko, bez chęci zakupu i to dzięki Pani Magdzie i jej wielkiemu zaangażowaniu jednak nabyłam sprzęt...szczerze to była świetna decyzja. Teraz wszyscy domownicy potrafią gotować ;) Bardzo polecam tą przedstawicielkę- Pani Magda 798785308, nie tylko sprzeda sprzęt i zamyka temat ona zawsze jest, gdy mamy pytanie dotyczące sprzętu, także chętnie poleca przepisy. Już prawie rok posiadam urządzenie i super wsparcie. polecam!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo, ale to bardzo wymagający. Kupiłem urządzenie żonie na specjalną okazję. Szczerze to myślałem, że to tylko droga zabawka - okazało się, że Thermomix zastępuje teraz wszystkie sprzęty do gotowania, także można wszystko wyrzucić szczerze mówiąc. U mnie pokaż robiła też Pani Magdą- niesamowita kobieta. Żona pokochała sprzęt i przedstawicielkę bardziej niż mnie - mam wrażenie;) Magda 798785308
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za kontakt do Pani Magdy 798785308. Prezentacja super:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam prezentację i zakup Thermomix u Pani Magdy.K ( 509 813 338 ). Profesjonalnie przygotowana, bez zbędnej gadki handlowej, czysta praktyka...od razu widać że posiada dużą wiedze i doświadczenie. Narzędzie dostępne od ręki, przywiezie pod drzwi z uśmiechem a jak poprosiłam o niespodziankę to ładnie zapakowała na prezent z czerwoną kokadrą :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja się zajmuje sprzedażą Thermomix. Mieszkam w Gdańsku i chętnie pokaże co to cudo potrafi i chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mój numer 888 999 363. Pozdr. Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie kupiłem Tfermomix od Pani Magdy (509813338). Potrzebowałem ASAP na prezent urodzinowy dla żony. Wszystko odbyło się expresowo i bez przeszkód. Jestem szczęśliwy, że żona będzie mogła dziś cieszyć się z prezentu.
Polecam Panią Magdę - 509813338
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Magde 798785308. Prezentacja dopasowana do naszych upodobań kulinarnych. Przedstawicielka sympatyczna i zorganizowana. Podoba mi się ,że utrzymuje kontakt z nami i odpowiada na każde pytanie początkującego użytkownika thermomixa.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam prezentację u Pani Magdy K. (509 813 338)! Kiedy zadzwoniłam od razu wiedziałam, że rozmawiam z profesjonalistką. Wszystkie informacje dot. prezentacji, czasu jej trwania, potraw jakie będziemy gotować i formalności przekazałam mi już przez telefon. Wybrałam form prezentacji on-line, a czułam się jak by Pani Magda była ze mną na żywo, bo tak szczegółowo i pięknie zaprezentowała mi Thermomix. Wszystkim mogę polecić Panią Magdę jako przedstawiciela - 509813338.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam się, profesjonalna prezentacja oczywiście bez zobowiązań w dobrej i przyjemnej atmosferze
507-022-140
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Magdalenę 798785308. Przyjechała na prezentacje do Elbląga. Pokazała nam możliwości Thermomixa -wspólne gotowanie z nią to przyjemność.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Magdę K. (509 813 338) Profesjonalna prezentacja, wszystko przepyszne.
Mam teraz najlepszego przyjaciela w kuchni jakiego sobie wymarzyłam. A z Panią Magdą jestem w stałym kontakcie. Przesyła mi różne propozycje przepisów i jest zawsze pomocna! Zdecydowanie polecam Panią Magdę tel 509 813 338
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zdecydowanie polecam Panią Magdalenę K (509-813-338) Telefon znalazłam tutaj, na Trójmiasto.pl zaufałam opiniom poprzedników i nie zawiodłam się. Profesjonalne zorganizowana prezentacja, elastyczność i dopasowanie do terminu. Klient zaopiekowana po zakupie, z pytaniami zawsze mogę zadzwonić do Pani Magdy. Gorąco polecam! Magda Korszla - 509813338
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie w weekend była Pani Magda, wspólnie przygotowaliśmy parę potraw. Pokazała i omówiła funkcje tego urządzenia, nie przypuszczaliśmy z rodziną ,że w tak krótkim czasie można tyle smacznych dań przygotować. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do zakupu tego urządzenia to polecam kontakt z Panią Magdą 798 785 308.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może warto skontaktować sie bezpośrednio z thermomix (numer telefonu 71 78 07 200 stąd https://numertelefonu.info.pl/numer-thermomix-vorwerk/) i poprosić o namiary w danym mieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
polecam Panią Magdę (nr tel 798785308), po prezentacji thermomixa u mnie w domu (mogliśmy wybrać co będziemy gotować), zdecydowałam się na zakup i jesteśmy bardzo zadowoleni!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Kornelię, jest najlepsza! Na pewno pomoże :)
Kornelia Ciskowski 663232751
https://www.instagram.com/nela.thermomix/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Kornelię, na pewno pomoże. :)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086445725302
https://www.instagram.com/nela.thermomix
tel. 663 232 751
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrą przedstawicielką jest Justyna Skierka. Faktycznie z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich klientek, zawsze chętnie doradzi, więc współpraca z nią jest bardzo udana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na darmową, niezobowiązującą prezentację urządzenia za skuteczne polecenie otrzymasz wybrany prezent z katalogu Kasia - 519044530
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowałam się na zakup Termomixa jeszcze przed podwyżką ceny. Zaprosiłam na prezentację Magdę 798785308 z tego forum. Polecam ją jako przedstawiciela we wszystkim pomaga.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Gdańska to nie, ale w Katowicach jednego kojarzę, daj znać, jak jeszcze potrzebujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...

do góry