Widok

Przedstawiciel Thermomix

Szukam przedstawiciela thermomix z Gdańska.
Ktoś zna??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupiłam w kwietniu od Magdy thermomix 7 dopiero w tym tygodniu go otrzymałam. Miałam obawy czy dam radę wszystko sama uruchomić.
Magda mnie pozytywnie zaskoczyła zadzwoniła żeby poinformować mnie, że Thermomix jest w drodze ustaliliśmy termin spotkania. Pomogła mi wszystko zainstalować i już na moim Thermomixie gotowałam dla znajomych :) Polecam 798785308
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pania Magde. Super prezentacja i raty 0%.
Nr telefonu pani Magdy 798785308
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Magdę 798785308
Kupiłem thermomix żonie w grudniu. Zorganizowaliśmy spotkanie ze znajomymi w styczniu za to ,że zdecydowali się na zakup otrzymaliśmy super prezent nakładkę krojącą. Danie szybko zrobione pyszne menu ustawione pod nasze upodobania kulinarne - polecam !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Gdańska to nie, ale w Katowicach jednego kojarzę, daj znać, jak jeszcze potrzebujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowałam się na zakup Termomixa jeszcze przed podwyżką ceny. Zaprosiłam na prezentację Magdę 798785308 z tego forum. Polecam ją jako przedstawiciela we wszystkim pomaga.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magda 798785308 była u mnie na prezentacji w październiku. Zdecydowaliśmy się z żoną na zakup i w tym tygodniu otrzymałem gratis naczynie do Thermomixa. Polecam zakup u przedstawiciela pomaga, służy pomocą i podpowiada jakie przepisy warto zrobić .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na darmową, niezobowiązującą prezentację urządzenia za skuteczne polecenie otrzymasz wybrany prezent z katalogu Kasia - 519044530
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dobrą przedstawicielką jest Justyna Skierka. Faktycznie z dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich klientek, zawsze chętnie doradzi, więc współpraca z nią jest bardzo udana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zasugerowałem się opiniami z forum i zaprosiłem Panią Magdę 798785308 na prezentacje. Faktycznie przy wspólnym gotowaniu pokazała nam możliwość Thermomixa. Była przygotowana wiec wszystko poszło sprawnie. Miałem wątpliwości bo życie to nie prezentacja ale od kilku tygodni gotujemy w nim jest intuicyjny. Fajnie ,że możemy też liczyć na nią jak mamy pytania to podpowiada co zrobić.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prezentację u Magdy umówiłam jakis czas temu czekałam na oferte rat 0%. Poinformowała mnie o nich w dniu promocji jednak do spotkania doszło wczoraj . Zdecydowałam się na zakup thermomixa i otrzymłam w prezencie dodatkowe naczynie . Polecam Magdę 798 785 308 wszystko wyjaśnia na spotkaniu widać,że robi to z przyjemnością.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udało mi się umówić prezentacje u Magdy 798785308. Nakładki krojącej już nie było ale skorzystałam z zakupu na raty 0%.
Polecam prezentacje uważam ,że jest niezbędna przy zakupie thermomixa. Dla mnie ważne jest , że Magda służy pomocą i mamy stały kontakt.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Kornelię, na pewno pomoże. :)
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086445725302
https://www.instagram.com/nela.thermomix
tel. 663 232 751
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Kornelię, jest najlepsza! Na pewno pomoże :)
Kornelia Ciskowski 663232751
https://www.instagram.com/nela.thermomix/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Panią Magdę (nr tel 798785308), po prezentacji thermomixa u mnie w domu (mogliśmy wybrać co będziemy gotować), zdecydowałam się na zakup i jesteśmy bardzo zadowoleni!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto skontaktować sie bezpośrednio z thermomix (numer telefonu 71 78 07 200 stąd https://numertelefonu.info.pl/numer-thermomix-vorwerk/) i poprosić o namiary w danym mieście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jestem po prezentacji I mogę z czystym sercem polecić Panią Magdę jeżeli ktoś planuje zakup Thermomixa. Zdecydowałam się na zakup razem z tą nową nakładką krojącą oraz dodatkową gwarancją. Polecam każdemu ten sprzęt i Panią Magdę 798 785 308 na przedstawiciela.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałabym przez to forum podzeiękowac pani Magdzie za wspaniałą prezentacje, cenne wskazówki i prezenty. Pani Magda to w 100% profesjonalistka, widać że uwielbia gotować i jest bardzo zorganizowana. Zna aktualne promocje i chętnie pomaga w podlączeniu sprzętu. Jeżeli ktoś szuka możliwości zakupu Thermomixa to tylko u pani Magdy nr tel 798 785 308.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

10 listopada miałam prezentacje I udalo mi się kupić thermomix w ratach 0%. W piątek 18.11 odebralam sprzet. Bardzo jestem zadowolona z prezentacji Pani Magdy 798-785-308 I tak szybkiej dostawy urządzenia.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypadkowo trafiłam na to forum. Zasugerowałam się opiniami i nie żałuję. Pokaz pani Magdy i jej wskazówki zrobiły na mnie duże wrażenie. Zamówiłam thermomix pod koniec października i przyszedł po 10 dniach. Polecam Panią Magdę nr tel 798-785-308.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie potwierdzam i gorąco Polecam Panią Magdę. Rzadko spotyka się osoby z tak profesjonalnym podejściem do klienta.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry