Firma DarDach - Pan Dariusz wraz z z kolegami - wykonali w moim mieszkaniu już dwa montaże okien dachowych. Pomimo napiętego grafiku (dobrzy fachowcy zawsze są trudno dostępni, nieprawdaż?) Pan Dariusz odwiedził mnie, dokładnie obejrzał miejsce instalacji i profesjonalnie doradził odpowiednie okna do pomieszczeń. Na moją prośbę przedstawił mi również ofertę na wzmiankowane okna i muszę przyznać, że była bardzo dobra (porównywałem z cenami znajomego dewelopera kupującego dziesiątki okien rocznie). Decyzja padła na Fakro, które zostały zamontowane w ciągu 1 dnia. Pracę Pana Dariusza i kolegów cechuje bardzo dobra znajomość tematu, schludność, punktualność i co oczywiście ważne dla nas klientów, dobra wycena pracy - jednym słowem profesjonalizm. Podczas pracy Panowie wyłapali, że mam braki w ociepleniu okolic okien i ten problem również został szybko i efektywnie zaadresowany. Z czystym sumieniem polecam firmę DarDach i niedługo do nich wrócę po kolejną (ostatnią już na szczęście dla mnie) instalacją okna dachowego.