Widok

Dobra stadnina w pobliżu Gdańska

Córka zachorowała na konie! Jej koleżanka z klasy zapisała się na jazdy konne i teraz wszystkie dzieciaki chcą iść w jej ślady.
A ja mam trochę obawa - to przecież może być niebezpieczne, słyszałam też o szkołach jazdy konnej, gdzie niespecjalnie uważa się na bezpieczeństwo...
Któraś z Was zna jakieś dobre i bezpieczne miejsce do nauki jazdy konnej?
Mogę pojechać nawet gdzieś do Wejherowa, jeśli to będzie naprawdę dobra stadnina...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie łapie kupić własnego konia jak tak bardzo zachorowała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mogę polecić dwa miejsca
- Bystra Stajnia (kawałek od Gdańska, fajne miejsce, niezła oferta)
- OSK Lipce (profesjonalna szkoła z szeroką ofertą, niezła lokalizacja i świetne konie).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sopot Hipodrom. - Galopka - Hippika - i inne stajnie na Hipo....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponoć Bystra Stajnia jest niezła.
Część moich znajomych jeździ na Lipcach, chwalą sobie to miejsce i dostęp do terenów zielonych. Mają tam też ponoć dobrych instruktorów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o naukę jazdy konnej dla dzieci to najlepszą ofertą znajdziesz w OSK Lipce. Tam mają świetne podejście do dzieciaków, przemyślany tryb nauki, cierpliwość, asertywność. Organizują też półkolonie zimowe i letnie dla małych miłośników jazdy konnej.
Niezłą ofertę ma też Stajnia IHAHA....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem najlepsza będzie stadnina Kawa i Konie w Rumi.
Tam wszystko jest naprawdę profesjonalnie zorganizowane a każda osoba może liczyć na dobry kontakt i zaangażowanie ze strony trenerów....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla dziecka polecam zdecydowanie OSK Lipce - mają tam bardzo spokojny tryb nauki i przyuczone do tego konie średniego wzrostu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kobieta

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

Prezent na dzień kobiet (23 odpowiedzi)

Kochani, potrzebuje podpowiedzi i inspiracji co mogę kupić mojej lubej na dzień kobiet, żeby było...

Kosmetyki na lato (28 odpowiedzi)

Jakie stosujecie kosmetyki na lato? Zależy mi przede wszystkim na dobrych kremach nawilżajcych,...

do góry