Dobre Projekty

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, Kartuska 343/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Mam zasadę, żeby jak najczęściej polecać to, co polecenia jest warte. Robię...
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Dziękuję jeszcze raz wątek zamknięty Gdy przyjechałam do Gdańska nie miałam rozeznania, a pracowni, które...
~Małgorzata Biernacka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2014

FIRMA GODNA POLECENIA wątek zamknięty Trafiłam do firmy z polecenia znajomych, którym Pani Kasia projektowała...
~Kasia i Ciro
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

POLECAM!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam korzystanie z pomocy pani Kasi i pana Tomka przy...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2011

tylko Dobre Projekty! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! Przedstawiony projekt wykończenia domu spełnił nasze...
~Krzysztof i Marita
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2011

Podziękowania wątek zamknięty Firmę Dobre Projekty polecili mi przyjaciele. Tak na marginesie to ta...
~Lidia Jarosińska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2011

DOBRE PROJEKTY SĄ SUPER wątek zamknięty Pani Kasia i Pan Tomek w sposób profesjonalny zaprojektowali nasz salon,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2011

Hanna - opinia wątek zamknięty Latem zleciłam usługę zaprojektowania wnętrza salonu i kuchni . Jestem bardzo...
~Hanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 września 2011

Anna Owsiany - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność współpracować z architektami z DP dwukrotnie (ostatnio nad...
~Anna Owsiany
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2009

Podziękowania wątek zamknięty Firmę Dobre Projekty poleciła mi koleżanka, która korzystała z ich usług....
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry