Widok

Dobre chęci może były ale wyszło jak zwykle.

Nowi nauczyciele zostali zatrudnieni przez portal olx. Wcześniejsza kadra uciekła. Nauczyciele szczególnie młodzi bardzo sfochowani i wręcz nie cierpią dzieci. Są wyjatki naturalnie. Świetlica tak przepełniona, że dzieci tam nie chcą przebywać. Sala gimnastyczna to śmiech jakiś. Dzieci nie mają dostępu do basenu jak w innych szkołach. Zajęcia dodatkowe tylko na papierze. Biblioteka jest w pokoju takim jak waszych dzieci. W szkole są mundurki więc to dodatkowy problem. Poziom nauczania matematyki leży. Jest jedna Pani dobra i to wszystko, a klas sporo. Jest dobry katecheta ale wiarę chętni sami ogarniają. Angielski to kabaret. Poziom przedszkola. W szkole dzieci nie mają miejsca dla siebie na przerwach. Jest za ciasno dla takiej ilości dzieci. Szkoła prowadzona jest w stylu wiejskiej szkoły w której ustawia się wszystko tak aby w papierach było, a dzieci i ich edukacja to tak przy okazji. Prawdopodobnie kadra dyplomami się raczej nie pochwali. Absolwenci zasilą szkoły zawodowe, bo z takim poziomem o liceum czy technikum nie ma mowy. Proszę potraktować to jako ostrzeżenie. Może coś się zmieni ale już za długo czekamy.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zabrałam dzieci z tej szkoły w zeszłym roku. Po przeczytaniu tej opinii utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłam...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry