Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lena - ocena Odradzam naukę w tej szkole. Grono pedagogiczne olewa problemy, które są w 1...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Julia - ocena Szkoła może była by super gdyby nie ludzkie godziny do 18!!! kto to wymyśla ?...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 października 2023

Rodzic - opinia Serdecznie polecam szkołę. Najlepsze wyposażenie zarówno w sprzęt edukacyjny...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 maja 2023

Rodzic - opinia Polecam serdecznie szkołę. Dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Mnóstwo...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

katarzyna klimko - opinia Przyjazna szkoła ,nowoczesna,świetna kadra.Wysoki poziom nauczania ,ale nie...
~katarzyna klimko
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

Wednesday - opinia Nie polecam tej szkoły ani dla 1-3-klasistów ani na 4-8 klasistów. Mam córkę...
~Wednesday
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Kucher - opinia Polecam serdecznie!!!!!!! Na prawdę, szkoła super! Dyrektor dba o szkole!...
~Kucher
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 lutego 2023

Rodzic - opinia wątek zamknięty No niestety szkoła stała się zbyt popularna, a dyro przyjmuje każdą ilość...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Super kadra! Polecam! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoły!
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Grono pedagogiczne i dyrekcja OK.
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 grudnia 2019

Dobre chęci może były ale wyszło jak zwykle. wątek zamknięty Nowi nauczyciele zostali zatrudnieni przez portal olx. Wcześniejsza kadra...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Szkoła nie na medal wątek zamknięty Conajmniej dwa razy w tygodniu na lekcjach są zastępstwa, często osobą...
~Rodzicielka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Dobra zmiana :) wątek zamknięty Szkoła, która w poprzednich latach miała słabą reputację i w której niewiele...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Kolejna odsłona dramatu... wątek zamknięty Po raz kolejny zarządzający szkołą dają się poznać jako "Janusze Biznesu", i...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Miało być spokojnie, bezpiecznie, stabilnie. Początkowy chaos,...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

A miało być tak pięknie wątek zamknięty Szanowni Rodzice, kiedy będziecie brać pod uwagę posłanie dziecka do Szkoły...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Rozczarowanie wątek zamknięty Myślałam, że córka znalazła wreszcie swoje miejsce, gdzie rozkwitnie i będzie...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Rozczarowanie, a szkoda... wątek zamknięty Szkoła ładna... Tyle w temacie, brak kompetencji pedagogicznych u nauczycieli...
~Przykro mi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Ładna ale nie fajna wątek zamknięty Szkoła Morska jest budynkiem ładnym, ale niefunkcjonalnym - dzieciaki cisną...
~K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Mimo wszystko bardzo polecam wątek zamknięty Jestem mamą uczennicy klasy pierwszej chodzącej do Szkoły Morskiej. Moja...
~Aurelia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry