Odpowiadasz na:

Re: Dobre krzesełko do karmienia

mam peg perego siesta... Polecam w 100% !!! Zdecydowanie wart swojej ceny. Pojechałam do sklepu z myślą o kupnie Chicco Polly albo Polly Magic a wyjechaliśmy z Siestą :) Nie chciałam przeznaczać... rozwiń

mam peg perego siesta... Polecam w 100% !!! Zdecydowanie wart swojej ceny. Pojechałam do sklepu z myślą o kupnie Chicco Polly albo Polly Magic a wyjechaliśmy z Siestą :) Nie chciałam przeznaczać takiej kwoty pieniędzy na niby zwykłe krzesełko ale po zestawieniu tych trzech obok siebie wygrała SIESTA !!!!
Syn miał 5 miesięcy gdy je kupiliśmy. Mogłam kłaść go w pozycji półleżącej - gdy samodzienie nie siedział. Dzięki temu, że krzesełko bez problemu można przemieszcać po całym mieszkaniu mogłam zabierać go ze sobą do kuchni - i z wysokości oglądał co robię w kuchni.
Teraz syn ma 1,5 roku i krzesełko obniżone jest maksymalnie - syn sam na nie już wchodzi i siada - pełni rolę krzesełka do siedzenia w pokoju :)

To jedna z niewielu rzeczy, które posidam i z których jestem zadowolona w 100% :)

zobacz wątek
10 lat temu
~ja

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry