Widok

Dobre miejsce

Od wielu lat znam ten Dom. W dziennym pobycie, który najbardziej znam, panuje bardzo życzliwa i miła atmosfera. Dom oferuje bardzo wiele działań aktywizujących oraz edukacyjnych nie tylko dla mieszkańców ale także do lokalnego środowiska (np. comiesięczne wykłady z dziedziny medycyny). Posiada także wspaniałe zaplecze gastronomiczne. Bardzo polecam.
Moja ocena
opieka: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czy pan tam pracuje? Nie piszemy o dziennym pobycie, tylko o stałym za pieniądze. Wszystkie opinie negatywne popieram,bo są prawdziwe. Kto ma nadzór nad takimi domami. kto? jaki organ ? żorganizuje zwiedzanie tego domu przez różne grupy społeczne. to niegodziwe!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przypuszczam, że ten pan to ksiądz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

wąt5ki pozytywne piszą pracownicy sami. a- https://forum.trojmiasto.pl/Omijac-z-daleka-t92537,2,8891.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Adamie
Przepraszam, ale smieszna jest ta Pana wypowiedz. Mieszkam wiele lat w Danii i pracuje tu jako opiekunka (po szkole oczywiscie) wiec wiem o czym mowie ! Tu nie chodzi wcale o to by DOM edukowal lokalne srodowisko !!!! i organizowal wyklady z dziedziny medycyny ! ....ha,ha,ha...to po prostu smieszne co tu Pan wypisuje ...to jakies totalne bzdury !!! Mowimy tu o zwyczajnej calodobowej i profesjonalnej pomocy ludzion starszym ! Pomoc medyczna, rehabilitacja i treningi wspomagajace aktywnosc ruchowa. Personel powinien byc wyksztalcony i profesjonalny i podchodzic z sercem i uczuciem do osoby starszej ! Mam duze watpliwosci co do tego .... czytajac Panska opinie !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry