Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobre miejsce wątek zamknięty Od wielu lat znam ten Dom. W dziennym pobycie, który najbardziej znam,...
~Adam
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2018

STANOWCZO ODRADZAM pomoc dla Domu Pomocy Społecznej Złota Jesień wątek zamknięty STANOWCZO ODRADZAM pomoc dla Domu Pomocy Społecznej Złota Jesień (3 piętro) w...
arek20017
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Dobry Dom wątek zamknięty Do Opieki Złota Jesień znam od 15 lat. Dyrekcja Domu nieustannie dba o...
~Adam
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Dobry i potrzebny dom wątek zamknięty Znam ten dom od kilku lat. Moja babcia mieszka z Złotej Jesieni. Jestem pełna...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

JEŚLI MOŻECIE NIE ODDAWAJCIE TU NAJBLIŻSZYCH W STANIE LEŻĄCYM!!! wątek zamknięty Dom Seniora - 1-sze piętro. jesli starsza osoba może chodzić i jako tako o...
~Nata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 lutego 2016

Opinia wątek zamknięty korzystałem z rehabilitacji i jestem bardzo zadowolony , ceny sa dostępne ,...
~Szczepek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

Bardzo zła opieka. Nie polecam tego domu! wątek zamknięty Nie polecam domu opieki Złota Jesień. Babcia przebywala w tym domu niespełna...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 grudnia 2015

DNO!!! wątek zamknięty Opieka zerowa babcia leżała 2 dni w niezmienionym pampersie i koszuli (...
~Zły
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

dzienny dom wątek zamknięty Od kiedy moją babcię przyprowadzam do Dziennego Pobytu bardzo się zmienila na...
~Wnuczka Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Dom Dziennego Pobytu "Złota Jesień" wątek zamknięty Moja mama od czterech lat uczęszcza do Dziennego Domu "Złota Jesień". Miła,...
~wdzięczna córka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Rewelacyjny catering wątek zamknięty Skorzystałam dwa razy przy okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocny z...
~Danka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Rehabilitacja wątek zamknięty Wspaniała atmosfera,nowoczesny sprzęt, jakoś usług na wysokim poziomie, ocena...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

rehabilitacja wątek zamknięty Chodziłem na fizykoterapie kilka miesięcy temu. Uważam, że rehabilitacja w...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2015

Omijać z daleka!!!! wątek zamknięty Zgroza-przynajmniej w tej części na parterze domu. Smród,brak jakiegokolwiek...
~KInga P
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

14

wątków

do góry