Widok

Dobre żele intymne

Nie wiem czy jest to dobry dział na taki temat ale jeśli nie to wybaczcie :P czy kojarzycie jakieś dobre żele intymne? Durexowe zupełnie mi nie leżą. Chodzi o to, ze nieładnie pachną a ostatnio przetestowałam sobie durex intense i mnie piekło po nim. Jakie inne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Unimil classic, przyjemny w dotyku,fajnie nawilża, smakuje całkiem nieźle. Drugi jaki mogę polecić to libi gel, jest to żel poprawiający doznania, ogólnie kupiłam bo zaskoczyło mnie to jak wiele ma dobrych opinii w sieci i faktycznie jest o wiele przyjemniej.

Ja również polecam libi gel. Konsystencja super, dużo fajniejsza niż żeli nawilżających - lżejsza i nie klejąca. Zapach - neutralny. Po aplikacji czuje się mrowienie trudno jest tutaj stwierdzić jakie ale mam zdecydowanie lepsze odczucia - żel fajnie pobudza i super nawilża, za kolejnym razem efekt z użycia był fajniejszy niż za pierwszym, ogólnie na początkku nie było efektu wow, ale przychodzi z czasem.

Może miałaś jakieś podrażnienia i dlatego Cię durex intense piekł? Ja go nawet lubię bo daje takie nietypowe uczucie zimna oraz ciepła. Jeśli chodzi o ten libi gel to również polecam bo fajna konsystencja i napewno spodoba się osobom, które szukają nowych wrażeń.

No właśnie nie, po prostu od razu zapiekło jak sobie go użyłam. Ten libi gel to gdzie można kupić? Bo nie wydaje mi się abym miała w sklepach widzieć

No właśnie nie, po prostu od razu zapiekło jak sobie go użyłam. Ten libi gel to gdzie można kupić? Bo nie wydaje mi się abym miała w sklepach widzieć
Feminium żel lub feminium activ (dodatkowo z kwasem hialuronowym) Do kupienia w aptece, antyalergiczne, bezzapachowe i wspierające śluzówkę pochwy.

rehabilitacjakobieca.pl

W sieci, w sklepach stacjonarnie nie widzialam ale jak wpiszesz sobie w wyszukiwarkę libi gel to na pewno pojawi Ci się wiele miejsc, w których można go dostac.

Inne tematy z forum Zdrowie

Apteka dla seniora (29 odpowiedzi)

Ostatnio moja mama robiła zakupy w DOZ aptece i dostała 20% zniżki na leki. Okazało się, że jest...

Przedwczesny wytrysk (7 odpowiedzi)

Witam. Od zawsze miałem problem z przedwczesnym wytryskiem ale od jakiegoś czasu bardzo się to...

Łuszczyca leczenie domowe olejkami konopnymi z CBD (8 odpowiedzi)

chciałbym się podzielić z Wami swoimi spostrzeżeniami, może akurat komuś przydadzą się moje...

do góry