Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - ocena Kompetentny, doświadczony, pomocny , Gorąco polecam
~Beata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Jarosław - opinia Spokój i opanowanie - to pierwsze co zauważysz .... to są objawy...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 29 czerwca 2023

Tomasz - opinia Kompetentny, mily i pomocny specjalista. Przystępne ceny. Gorąco polecam!
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Andrzej - opinia Dobry Serwis to w rzeczywistości Bardzo Dobry Serwis. Pan Piotr podjął się i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 grudnia 2022

Marzanna - opinia bardzo fachowa pomoc. Usługa w terminie i pełne zaufanie do właściciela
~Marzanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2022

Natalia - opinia Gorąco polecam ten serwis! Bardzo szybka pomoc do tego ten cudowny Pan nie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lipca 2022

Hanna - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%. Korzystam z usług Dobrego Serwisu od kilku ładnych lat i...
~Hanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Dzisiaj przyszedłem do Dobrego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2021

Ryszard - opinia wątek zamknięty Miła szybka,rzetelna obsługa.Bardzo polecam naprawę laptopów.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście do tematu. Widać, że właściciel...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 października 2020

Mirosław - opinia wątek zamknięty Mogę z całą odpowiedzialnością potwierdzić doskonałe opinie Dobrego Serwisu,...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Karol - opinia wątek zamknięty Szybka i trafna diagnostyka mojego laptopa, a przy tym bez dodatkowych...
~Karol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Firma, która można polecić w 100%. W dniu dzisiejszym po awarii laptopa i...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Na początku miałem pewne obawy wynikające chyba z przyzwyczajeń, że serwisy...
~Piotr
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

100% zadowolenia wątek zamknięty Obsługa fachowa i bardzo sprawna. Bardzo dobry kontakt z klientem. Potrzebny...
~Justyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2018

Paweł - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, cierpliwie i rzeczowo tłumaczą diagnozę,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Pomoc wątek zamknięty Polecam#super pomoc# fachowa i szybka naprawa .
~Rysiu
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam. Dwa lata temu fachowa naprawa ultrabook-a Samsung...
~J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

naprawa laptopa wątek zamknięty Polecam serwis - zgodnie z nazwą dobry :) Obsługa sympatyczna i kompetentna....
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Odzyskiwanie danych wątek zamknięty Gorąco polecam Państwu - Dobry Serwis Gdynia. Miałem problem z pendrivem z...
~Piotr z Gdyni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry