Dobry Wzrok

Okuliści

Gdańsk, Kliniczna 1B/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Czas oczekiwania na wizytę dość krótki. Miły personel.
~emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Polecam salon, profesjonalna obsługa
~lucas
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Optyk wątek zamknięty Polecam salon bardzo profesjonalne podejście do klienta . Na pewno przy...
~Janek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

Optyk wątek zamknięty Bardzo sobie chwalę wizytę w salonie . Regularnie jak tylko jestem na kupnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Fachowa obsługa wątek zamknięty Kompleksowa oferta, można było wszystko załatwić w jednym miejscu – od...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2018

poloecam wątek zamknięty Sprzętowo to chyba jedna z lepiej wyposażonych przychodni, badanie AFL...
~marian78
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

krótki czas oczekiwania wątek zamknięty Przyjmują na NFZ ale ja akurat jeździłam tutaj prywatnie – krótszy czas...
~magda65846
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Polecam. Tanio i profesjonalnie. wątek zamknięty Mam bardzo mocne szkła a tym samym nie jest to tani zakup. Objeździłam pół...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Korzystałam z poradni kilkakrotnie, zawsze poziom obsługi był bardzo wysoki....
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Przez długi czas borykałem się z zapaleniem oka. Wybrałem Dobry Wzrok i nie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Ania - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z badań i obsługi w poradni Dobry-Wzrok Bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

POLECAM wątek zamknięty Odwiedziłam to miejsce kilkakrotnie. Zawsze zadowolona. Bardzo miła obsługa....
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Elżbieta - jak najbardziej polecam wątek zamknięty Choruje na cukrzycę od wielu lat ale niedawno trafiłam do tej poradni. Moje...
~Elzbieta65
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

celująco wątek zamknięty Byłem na badaniu prywatnym. Lekarka bardzo uprzejma i profesjonalna. Cena...
~Michał W.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Profesjonalnie wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona, że trafiłam do Dobrego Wzroku. Panie w rejestracji...
~ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Wojciech Fiszman - opinia wątek zamknięty Doskonali i kompetentni lekarze, przemiły personel, bardzo przystępne ceny...
~Wojciech Fiszman
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Miejsce warte polecenia. Pełen profesjonalizm
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

Maria - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa, profesjonalnie Pan Doktor Gawęcki jest świetnym...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2014

M. - opinia wątek zamknięty Polecam. Miła obsługa i sprawne leczenie.
~M.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry