Widok

Dobry behawiorysta - Trójmiasto

Witam

poszukuję dobrego behawiorysty . Mam 2-3 letniego psa ze schroniska po przejściach.

Poproszę o namiary i opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anna Garbacka 506-998-263 szkoli psy od 10 lat.Szkole ma w Chwaszczynie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są szkolenia w grupie czy indywidualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba proste, ze sa takie i takie.Co ja wrozka, ze mam wiedziec jaki pies ma problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
ale burak z ciebie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Matko, ale prymityw z pana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki problem z pieskiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jest agresja lękowa (lub inna), jakieś lęki separacyjne, niepewność czy cokolwiek innego Cię niepokoi, masz problem z psem... z pewnością mogę polecić kursy posłuszeństwa (1 i 2gi stopień), zajęcia z węchu, czy tory przeszkód (dla każdego coś dobrego). Wybierając szkołę wybierasz jak przedszkole dla dziecka, musi Ci wszystko tam grać.

Udaj się do dobrego behawiorysty - tylko pamiętaj, że każdy chce być dobry w tym o robi, ale nie we wszystkim może mieć rację. (Ja byłam u pięciu i każdy mówił, co innego na temat psa. Nie wszystko pomogło, ale kilka rzeczy stosuję).

Zdecydowanie nie bądź w stanie zdenerwowania, poirytowania itp (zgaduję, że to wiesz trudniej zrobić).

Ja też mam psa ze schroniska, już 2 lata i na 100% nie był resocjalizowany z ludźmi i zwierzętami. Pracy kupa, cierpliwości i spokoju też a na koniec radość.
CZAS CZAS CZAS i cierpliwość. Dopiero po 2 latach mój pies zaczyna ufać, że zostanie i go nie oddamy.

Powodzenia! :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Behawiorystka Agnieszka Kępka. Prowadzi razem z Hanną Wilczyńską-Toczko w Radio Gdańsk co wtorek program "Psie Porady" Jest też założycielką szkoły dla psów Hauuu-Ward w Gdańsku. Są dostępne na stronie Radio Gdańsk archiwalne programy. Polecam.
Udziela porad z zakresu terapii zaburzeń zachowań psów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zauważę jednak, że nie każdy kto nazywa się behawiorystą ma do tego kwalifikacje. Warto sprawdzić, czy taka osoba ukończyła odpowiedni kurs i ma wiedzę oraz uprawnienia. Moja siostra żeby podjąć pracę musiała ukończyć kurs na behawiorystę w Centrum Doskonalenia Zawodowego i to jej dało solidne podstawy do pracy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

do góry