Widok

Dobry fryzjer

Witam,
czy ktoś mógłby mi polecić salon fryzjerski, gdzie mogę bez strachu zrobić trwałą? Chciałabym taką na duże wałki ale wiadomo jak to z trwałą jest... Gdzie mi nie spalą włosów. Możecie coś doradzić?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WITAM ;) prosze pamietac o tym ze trwala jest zabiegiem chemicznym jak farbowanie,rozjasnianie i jak kazdy zabieg chemiczny niszczy wlosy dlatego po kazdym takim zabiegu konieczna jest pielegnacja wlosa by przywrcic im elastyczna i lsniaca strukture wlosa.Czasami nasze oczekiwania do zabiegow sa zbyt wypatrzone nikt nie jest w stanie przewidziec jak wlos zaraguje na mechaniczne i chemiczne zabiegi pomimo iz produkt nakladany na wlos jest bezpieczny.Droga pani moze warto zainwestowac w kosmetyki doefektu elastycznosci wlosow i w waleczki ktore spowoduja jeszcze lepszy efekt skreconychlub pofalowanych wlosow niz trwala. Pozdrawiam i powodzenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam p. Justynkę z Kliniki Spameed koło Zieleniaka. Jeśli zainwestujesz w dobre kosmetyki do pielęgnacji włosów, wszystko będzie ok:) Tam mają świetne kosmetyki Kerastase - rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam serdecznie, alternatywą dla trwałej może być styling. Przede wszystkim nie niszczy włosów tak jak trwała.Można go zrobić nawet na włosy rozjaśnione, jeśli tylko nie są przypadkiem spalone.Efekt - dokładnie taki jaki sobie Klient życzy:od mega afro, mniejszych i większych loków po ewentualne odbicie włosów od skóry.Efekt utrzymuje się kilka tygodni,a potem włosy wracają do stanu poprzedniego bez konieczności ścinania loków jeśli nie mamy już na nie ochoty.Oczywiście zabieg zawsze można powtórzyć bez ryzyka dla włosów Klienta.
Po więcej info zapraszam do Studia Fryzur i Kosmetyki-http://www.studiogdynia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Moda i uroda

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

do góry