Widok

Dobry ginekolog - Antykoncepcja tabletki ;]

Poruszam ten problem gdyż poszukuje dobrego ginekologa który przepisze mojej dziewczynie tabletki anty. Teoretycznie juz wybrała ginekologa jednak nie chce jej puścić do pierwszego lepszego który przepisze jej jakieś świństwo.

Poszukuje ginekologa z TRÓJMIASTA u którego wizyta nie będzie kosztować 100zł i nic sie nie dowie, póki nie przyjdzie na następne 2 wizyty.

Tabletki ma dobrać odpowiednio do organizmu a nie na oko. Chyba już każda dziewczyna wie o co chodzi ;)

Proszę o pomoc. Napiszcie jakie są wasze doświadczenia z lekarzami których "usługi" proponujecie i dlaczego, a także jakie koszta ponosicie. Z góry Państwu dziękuje.


PS: Aktualnie jest zapisana do ginekologa Rałała Gniadek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całego serca mogę polecić doktor Makowską z Luxmedu. Nie powiem Ci ile kosztuje wizyta bo chodzę tam w ramach abonamentu, ale przypuszczam, że ok 50 zł. Chodziłam do wielu ginekologów, każdy przepisywał mi pigułki antykoncepcyjne, które brałam 8 czy 9 lat i żaden ginekolog nie powiedział mi, że np Diane 35 nie wolno brać tyle czasu i że trzeba regularnie robić badania krzepliwości krwi. Doktor Makowska załamała ręce dowiedziawszy się ile brałam pigułki bez żadnych badań i że żaden ginekolog mnie nie poinformował o konieczności robienia badań ani o tym, że tyle czasu tych pigułek brać nie wolno. Doceniłam to poznawszy młodziutką dziewczynę, której nikt o tym nie powiedział i połączenie - pigułki i problemy z krzepliwością spowodowały udar mózgu.To jest pierwszy ginekolog u którego byłam, którego interesuje zdrowie pacjenta a nie to, czy producent zapisywanych bez opamiętania pigułek ufunduje wycieczkę zagraniczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gniadek jej zapisze, co mu w duszy gra - kiedyś do niego trafiłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie, co mu w duszy gra lub z kim umowę niepisaną ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli zdecydowanie odradzacie Gniadka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś może mi powiedzieć coś o dr Salwach'u? Apropo pigułek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

cieśnia nadgarstka (6 odpowiedzi)

wtam gdzie i jaki doktor do cieśni nadgarstka

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

do góry