Widok

Dobry korepetytor z matematyki umiejący zmienić nastawienie do przedmiotu na pozytywny

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Czy możecie polecić dobrego korepetytora z matematyki z Gdańska (lub Kowali) dla młodej dziewczyny z I LO? Ma ona spore problemy z matematyką, niechęć do tego przedmiotu, słabe oceny. Ktoś kto potrafiłby zmienić nastawienie do tego przedmiotu na bardziej pozytywne, pomóc uwierzyć we własne zdolności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda, że moja koleżanka - matematyczka jest z Olsztyna :( Na miejscu nie znam nikogo. Możliwe, że będziesz musiała znaleźć kogoś metodą prób i błędów, choćby z ogłoszenia, a tych sporo jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki zakres materiału sprawia problem?
W czym mają pomóc korepetycje? W osiągnięciu dobrego wyniku na maturze, w poprawie rozumowania przedmiotu? Czy może wszystko na raz?

Jestem po studiach technicznych. Moja matematyka w szkole była na żenującym poziomie, może jestem w stanie pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

Wiśniowa Aleja (38 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Willa Migdałowa (4 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w niewielkiej odległości od ulicy Kartuskiej, którą szybko dojechać można...

do góry