Widok

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!!

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam serdecznie

Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie przyjmie - prywatnie. Strasznie bolą mnie plecy...w sumie zaczęło się coś dziać po ciąży ale nie zwracałam na to uwagi i minęło - to już prawie 3 lata. A od zeszłego roku od października bóle mam cały czas...Robiłam rtg - i mam stwierdzoną kifozę piersiową spłyconą...a teraz od dówch tygodni plecy bolą mnie całe...raz u góry ból promieniuje nałopatki i szyję, lub na dole ból promieniuje do pośladków. Mam pracę siedzącą przy biurku i nie mogę już wytrzymać. Chcę się umówić do neurologa ale szybko...znalazłam jednego w Gdyni ale terminy dopiero na czerwiec...już nie wiem co robić
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę znacie kogoś dobrego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

moze sprobuj tu, http://starmedica.pl/gdynia/neurolog/ ta p. Agata ma dobre opinie choc anonimowe. nie bylam u niej wiec sie nie wypowiem, wiem ze wizyta kosztuje 100zl, bo szukalam neurloga dzieciecego ostatnio.

powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr J.Szady przyjmuje w Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni Obrońców Wybrzeża ,wejdz na stronę Przychodni .Osobiscie polecam i grono moich znajomych z pracy również.Uważam że lekarz z powolania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
lekarze lecza objawy- bol, a fizjoterapeuci przyczyne bolu :) polecam http://www.malident.pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam konsultacje u Pana Bogumiła Kowalewskiego w Gdyni lekarz fizykoterapeuta rewelacyjny masażysta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pan Kowalewski, zupełnie przez przypadek uszkodził mi kręgosłup (L3-L4, L4-L5, L5-S1) Błędu się wyparł, a ja od 2003 roku jestem inwalidą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ivo ale nie pamiętam nazwiska, w Gdyni przyjmuje w clinica medica i w medica polska. To bardzo dobry lekarz z powołania.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Roszman przyjmuje w Polmedzie na Zaspie - lekarz z powolania wizyta u niej to nawet 40 min - jesli konieczne to zleci mnogosc badan a swoja droga udalabym sie z tym do ortopedy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Iwo Slugocki- najwspanialszy lekarz pod sloncem ;-)))
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ivo Sługocki też polecam. Ale długie kolejki nawet na 2 lata zapisy się zdarzały.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

ivo slugocki ..mnie nie pomogł :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też nie pomógł.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ivo Sugucki # tak jest niezwykle chwalony i ciężko do niego zdobyć termin.Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Iwo Sługocki. najlepszy neurolog z jakim mialam stycznosc. oglada wyniki, tlumaczy wszystko. przyjmuje prywatnie w Medice w Gdyni.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Neurolog Krzysztof Benert - zdecydowanie odradzam. Nie słucha pacjenta, bagatelizuje zgłaszane problemy i kpi sobie z przedstawianych mu dolegliwości sugerując, że to są jedynie subiektywne odczucia i według niego zmyślone lub wyolbrzymione. Zlecone przez niego badanie wyszło prawidłowo, więc sugeruje że problem leży w głowie i trzeba iść do psychiatry. Żenujący przypadek, omijać szerokim łukiem. Jeżeli szukacie lekarza, który potrafi wysłuchać i chce wyleczyć to radzę nie przychodzić na wizyty do pana Benerta. Szkoda czasu i nerwów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Skrzywienie kręgosłupa (kifoza) to raczej ortopeda najpierw i lekarz rehabilitacji i neurochirurg (ew) powinien diagnozować i wdrożyć leczenie, a nie neurolog....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też będę wdzięczny za poleceni kogoś sensownego, byłem z mamą już u jednego, bo mama zaczęla mieć problemy z pamięcią, neurolog nas zbył i stwierdził że to starość, na razie kupiłem mamie geriamoc na wzmocnienie z żeń szeniem, liczę ze to też na pamięć pomoże, mama jakiś czas temu miała operację i jest po niej mocno osłabiona niestety mało który lekarz się tym przjemuje wszystko zwalając na wiek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Gierzyńskiego na warszawskiej w przychodni na NFZ, przepisuje skierowania na badania i stawia dobre diagnozy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam.Mnie wyleczył z migreny, co innym się nie udało
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli poszukujecie naprawdę dobrych specjalistów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://mediccentre.pl/specjalisci/neurolog . Jeśli zdecydujecie się na wykupienie pakietu medycznego, to możecie korzystać z bezpłatnie z wizyt. Warto pomyśleć o tego typu rozwiązaniu. Można bowiem dzięki temu naprawdę wiele zaoszczędzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lipa,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłem u dr Puzon- Szczotki jestem bardzo zadowolony świetna specjalistka. Wiele lat leczylem się u dr Ivo i ciągle bolało. Pierwszy raz przesypiam noce. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabinet Akupunktury, dr. Gerle Bojko (Pani dr. z Mongolii, od lat w Polsce, leczy przypadki beznadziejne) tel. 501 797 107. Czasami ma bardzo duże obłożenie pacjentów. Przyjmuje Leszczynki/Chylonia (granica). Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Poradnia neurologiczna - Neurolog
zarejestruj się na wizytę:
tel: 570 040 055
tel: 585 588 139
Oferujemy Państwu komercyjne wizyty u specjalisty neurologii lekarz Marcin Michalak
 
Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Lekarz neurolog Oddziału Neurologii i Oddziału Udarowego Szpitala Św. Wincentego w Gdyni z wieloletnim doświadczeniem  w wykonywaniu badań przewodnictwa nerwowego i elektromiografii
Uczestnik krajowego programu leczenia spastyczności mięśni.
 
Dr Marcin z ogromnym zaangażowaniem wdraża leczenie u swoich pacjentów, a uzyskane wieloletnie doświadczenie i kompetencje pomagają trafnie ocenić diagnozę.
 
W naszej przychodni stawiamy przede wszystkim na dobro pacjenta. Cenimy jego czas i oczekiwania względem wizyty.
Konsultacje w Dobrej Diagnostyce są dokładne, merytoryczne, rzeczowe i wyczerpujące.
 
Konsultacja u neurologa odbywa się w kierunku leczenia i diagnozy:
 
migrena,
zaburzenia świadomości, połączone z utratą przytomności,
Stwardnienie zanikowe boczne (SLA)
Rdzeniowy zanik mięśni SMA
urazy w obrębie głowy.
padaczka,
miastenia
tężyczka
polineuropatia
niedowłady kończyn
nawracające lub silne bóle głowy oraz twarzy,
nawracające bóle lub zesztywnienie kręgosłupa,
rwa kulszowa
mimowolne skurcze mięśni
mrowienie kończyn i zaburzenia czucia,
osłabienie mięśni, męczliwość mięśni
uczucie drętwienia,
zaburzenia widzenia, węchu, połykania,
zaburzenia pamięci, równowagi i mowy (niewyraźna mowa),
pogorszenie się koncentracji.
Stany lękowe
Alzheimer,
Parkinson
padaczka
nerwica
zespoły otępienne
miopatia, neuropatia
choroby autonomiczne układu nerwowego
 
Oczywiście nie są to wszystkie dolegliwości które diagnozujemy i leczymy ponieważ spektrum chorób leczonych przez specjalistów neurologii jest bardzo szerokie.
W naszej placówce w Gdyni i Gdańsku posiadamy zaplecze diagnostyczne dzięki, któremu od razu możemy zlecić i wykonać badania takie jak:
- Elektroneurografia (ENG) badanie nerwów
- Elektroneurografia (ENG) badanie polineuropatii
- Elektromiografia ( EMG) badanie mięśni
- Elektromiografia badanie tężyczki
- Elektroencefalografia (EEG) badanie głowy
- Elektromiografia badanie miastenii
- ENG + EMG diagnostyka SMA oraz SLA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja polecam prywatnie z jakimś pakietem medycznym. W Gdyni jest pełno placówek i często czas oczekiwania wychodzi krócej niż na nfz. Możesz zapytać w pracy o to czy Wasza firma posiada jakieś benefity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz też sprawdzić cenę na: https://seniorapp.pl/luxmedwseniorapp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

do góry