Widok

Dobry optyk

Bardzo dobry optyk z dużym doświadczeniem i najważniejsze to bardzo dobre podejście do klienta . Nie stara się sprzedać wszystkiego wszystkim , każda osoba jest obsłużona indywidualnie , wiem bo wcześniej była żona . Podczas moich trzech wizyt też zauważyłem że nie jest to fabryka z taśmą i jednym produktem . Badanie wzroku było trafne , wcześniej byłem u lekarza specjalisty i oba badania były takie same . Z racji wyboru okularów tradycyjnych podpowiedziano mi kompromis , czyli to co będzie lepsze dla mnie i częściej będę z tego korzystał . Wcześniej w innym zakładzie tego nie zrobiono i jak się dowiedziałem dopasowano mi złe okulary z których korzystałem na szczęście sporadycznie , jednak w ostatnim roku odczuwałem spory dyskomfort po ich użyciu . Dano mi okulary z wyprzedzeniem bo stwierdzono że i tak się panu wzrok zepsuję , a ja to kupiłem bo myślałem że to normalne w tym wieku , nic bardziej szkodliwego nie mogło mnie spotkać . Dlatego uważam że dobrze wyposażony salon optyczny ( szkła zeissa ) i profesjonalna obsługa to w naszym życiu ważna sprawa bo przecież chodzi o nasz wzrok , czyli najważniejszy zmysł człowieka. Z całą odpowiedzialnością polecam .
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za ocenę i komentarz. Pozdrawiam serdecznie, Michał Antoszewski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry