Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
arek - opinia nowy temat Najlepszy salon optyczny w Gdańsku Obsługa w wykonaniu pana Michała na na...
~arek
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 października 2020

Wioleta Florczak - opinia nowy temat Polecam wszystkim ten salon! Pan Michał potrafi dobrać okulary do każdego...
~Wioleta Florczak
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 24 września 2020

Anna Ba - opinia nowy temat Wszystkim polecam w 1000 % salon optyczny w Gdańsku w "Krewetce" i na pewno...
~Anna Ba
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 czerwca 2020

Karolina - opinia nowy temat Najlepszy optyk w Trójmieście - bez dwóch zdań! Już drugi raz skorzystałam z...
~Karolina
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 czerwca 2020

Anna - opinia nowy temat Serdecznie polecam salon optyczny. Pana Michała podejście do klienta...
~Anna
1

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 maja 2020

Ania D. - opinia Bardzo profesjonale podejscie do klienta! Polecam salon z calego serca :-)...
~Ania D.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 11 grudnia 2019

Kinga - opinia Polecam z pełną odpowiedzialnością! Profesjonalna, kompleksowa, w przystępnej...
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 grudnia 2019

Opinie nie kłamią... Skuszona bardzo dobrymi ocenami salonu postanowiłam tam kupić moje okulary....
~Wiesława
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 września 2019

polecam Polecam !!! Bez żadnego wahania daję 6 punktów. Wspaniała obsługa, pełen...
~Anka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2019

Polecam Skorzystałam z usług salonu pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Obsługa...
~Edyta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2019

Super Optyk!! Bogata oferta okularów, ceny konkurencyjne, Pan Michał potrafi bardzo dobrze...
~Aneta B.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 lipca 2019

Polecam Salon niewielki ale wielkie zaangażowanie i profesjonalizm Pana Michała....
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2019

Łukasz - opinia Polecam ten salon. Pan Michał świetnie Państwa obsłuży, podejście ma...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Świetny salon, świetny właściciel, profesjonalne podejście do klienta ! Szczerze polecam wszystkim salon Pana Michała. Przede wszystkim ze względu na...
~Marek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 kwietnia 2019

no i Szybko,sprawnie i profesjonalnie !
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2019

polecam Gorąco polecam wszystkim salon optyczny pana Michała Antoszewskiego....
~Magda
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2019

Profesjonalizm Świetny salon optyczny. Pan Michał jest bardzo życzliwą osobą, a przede...
~Marta Wiśniewska
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2019

To będzie pierwszy salon, który odwiedzę przy następnych okularach! W tym salonie znalazłem spory wybór fajnych oprawek, do tego bardzo dobrze...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2019

zdecydowanie polecamy Oboje z mężem serdecznie polecamy salon Pana Michała - udaliśmy się tam po...
~Jolanta i Marian
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lutego 2019

po oprawki i szkła tylko tutaj Byłem w Vision Express, Paris Optique i Fillmanie ale nie byłem zadowolony do...
~Krzysztof Es
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry