Widok

Dobry ortodonta

Rodzina i dziecko Zdrowie Temat dostępny też na forum:
dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie odradzam ortodontke z Miszewskiego. Nastawiona tylko na kasę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam, ze w eurodencie na suchanie sa bezplatne konsultacje ortodontyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A w Gdyni ktoś? Bo właśnie czytałam o Kurbanie z Gdańska, a teraz to z Miszewskiego. No i dlaczego polecacie, czy taki aparat jest uciążliwy w noszeniu itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Justyna mi wyprostiowala zabki. Pracowala wczesniej u Czajkowskiej we wrzeszczu (stanowczo odradzam) teraz przyjmuje na jasieniu, gdyni i kartuzach. Moge podac tlf jak bys byla zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo chętnie, proszę o namiary na tę panią. Ale czy ten aparat jest uciążliwy w noszeniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justyna Ramocka
660-707-741

Uciązliwy? Ależ skąd! Mozesz w nim robić wszystko tak jak bez aparatu. Jedynie trzeba uwazac przy jedzeniu twardzych rzeczy, ale pozatym bez problemu ;) Jedynie po zakladaniu kilka dni bedzie troche bolalo. Efekty swietne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dzikuje za namiary. Ale to jest klinika jakaś prywatna czy też gabinet? No i a propos bólu - trochę czyli np trzeba wziac pbólowe? Czy w nocy też mocno boli że spać nie idzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To są małe kliniki w których przyjmuje prywatnie jako ortodontka. Poza nia sa dentysci w roznych specjalizacjach. Jest w trakcie otwierania swojej własnej.

O ból się nie martw! Chodzi mi o ból, że przez te powiedzmy 2 pierwsze dni nie ugryziesz bułki np, dlatego większość albo sobie robi papki albo po prostu kroi na malutkie kawałki by nie musieć tyle gryźć. Nie jest to stały bół, "boli" praktycznie tylko przy jedzeniu, obędzie sie bez tabletek i nieprzespanych nocy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę polecić http://duzerodziny.pl/doskonale-uslugi-ze-strony-ortodonty/ fachowa obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni jest świetny gabinet ortodontyczny, z którego ja aktualnie korzystam i rezultaty jakie uzyskuje są dla mnie zadowalające.

Łap kontakt http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/, myślę, że nie będziesz zawiedziona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dr Karina Pyc. Przyjmuje w ideal-dent Gdynia. 1.5 roku leczenia i super efekt! Polecam
Nawet robiłam sobie płatność na raty, tylko trzeba zapytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w Gdañsku? Kto poleci doświadczonego ortodontę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr orzelska gd oliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robilam na zaspie na jana pawla u dr Urbaniak i jestem zadowolona. Płaciłam chyba 2 tys za 1 łuk. Były dostępne raty- całość trzeba było zapłacić maksymalnie do momentu zakończenia leczenia więc fajnie. Nie wiem jak teraz, ja chodziłam tam 3 lata temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


kt: a teraz zeby sie nie przesuwaja, nie wracaja na dawne polozenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt, na jednym luku mam minimalnie przesuniete ale to wina tego ze po zdjeciu aparatu nie nosilam tej wkladki tyle ile kazala no i nie pokazalam sie w wyznaczonym terminie- wiec ewidentnie moja wina. Bylam ostatnio po tej dlugiej przerwie to proponowala zalozenie jeszcze na chwile jakiegos innego zeby to wyrownac ale decyzje podejmiemy na jesien bo teraz nie moze mi zrobic rtg bom ciezarna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakie to były koszty orientacyjnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 tys za łuk czyli razem 4 tys plus wizyty co miesiąc 100 zł.( ceny orientacyjne) Najpierw zakładają jeden łyk za jakiś czas drugi więc nie musisz mieć odrazu 4 tys ,napewno wszystko jest do dogadania .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mi pomogla Pani z https://dentalpro.pl/ nie znam lepszego gabinetu od leczenia ortodontycznego. ufam im w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak potwierdzam w dental-pro leczenie jest bardzo skuteczne. moje zęby dzisiaj są piękne i proste o jakich zawsze marzylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią dr. Annę Urbaniak, prawdziwy specjalista. Przyjmuje pacjentów we Wrzeszczu blisko SKM. Naprawdę dobry lekarz, specjalista i człowiek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja córka 18-letnia chodziła do dental-pro i bardzo jej pomogli wyprostowac zeby. Widzialam osoby dorosłe też tam uczęszczają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na stronie https://zdrowie.pzu.pl/ znajdziecie ofertę PZU zdrowie, która posiada swoje placówki medyczne w całej Polsce i oferuje badania medyczne, wizyty lekarskie i różnorodne pakiety medyczne. Posiadają własną aplikacje, która bardzo ułatwia wszelkie formalności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

ile miesiecznie wydajecie na zycie? (7 odpowiedzi)

ile na jedzenie, ile na rachunki, ile na kredytu/pozyczki, ile na dziecko itp

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

do góry