Widok

Dobry rower do 1200zł??

Witam!

Na wstępie odrazu zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem rowerowym, nic a nic się nie znam;)

Chciałabym zapytać czy za 1200zł kupię jakiś w miarę dobry rower? Chcę kupić taki prezent mężowi na okrągłe urodziny i mam ograniczony budżet.

Nie chcę kupować jakiegoś kitu który rozleci się po kilku jazdach.

Możecie mnie jakoś naprowdzić, coś podpowiedzieć?

będę wdzięczna!

z góry dzięki:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 1200 super rower to nie bedzie ale na pewno kupisz taki, kt sie nie rozpadnie na pierwszym zakrecie. radze udac sie po prostu do jednego ze sklepow ROWEROWYCH i znajdziesz cos dla meza. w tej kwocie rowery roznych "marek" sa do siebie bardzo podobne i jakosciowo i ze wzgl na osprzet. pamietaj tylko o odpowiednim rozmiarze ramy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź!

Domyślam się, że nie będzie to jakiś super rower.
Mąż też nie jest jakimś wyczynowcem, chociaż jeździ(ł) głównie po lesie,dość szybko- czy to powinnam wziąć pod uwagę?:)

Mam nadzieję, że w sklepie mi doradzą fachowo. Może jeszcze polecisz gdzie mogę się udać po taki rower?Interesuje mnie Gdynia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie najlepszy wybór i mozliwości przymierzenia u Żuchlińskiego na granicy Cisowej/Janowa, ale najsensowniejsza obsługa raczej w Sportlandzie w Redłowie i Cyklo w centrum.

pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radzę też zajrzeć do cyclosport w chwaszczynie. http://www.cyclosport.pl/ Sklep nie jest drogi, ale rabatów nie mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, Zuchlinski ma duzy wybor rowerow i sporo dodatkowego sprzetu typu bidony, lampki, ciuchy, kaski itd itp. jesli Twoj maz jezdzi po lesie, szybko - na pewno powinien miec rower typowo gorski, nie np trekingowy.

Nie daj sie nabrac na hamulce tarczowe, w tej cenie bedzie to cos co nie dziala a wazy sto kilo - lepsze beda hamulce v-breake, amortyzator tez raczej bedzie atrapa, ale teraz pakuja je do wszystkich rowerow ;), jesli maz wiecej wazy to jest szansa, ze sie ugnie hehe, a reszta osprzetu raczej bedzie w standardowej konfiguracji i duzego wyboru nie bedziesz miala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka powiem tak no 1200 złoty troszkę mało ja mogę polecić cos 1500-1700 i to są już naprawdę dobre rowery jest to kellys i merida a można je obejżeć w oliwie koło salonu mercedesa jest sklep rowerowy taki nowy więc ludzie jego prawie nie znają jak będziesz miała problem to napisz na gg 2587768
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Wszystkim za rady:)

No może uda mi się dozbierać kasę:)zobaczymy:)

ewentualnie będę jeszcze się radzić.

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za około 1300zł (może uda się stargować do 1200) jest Unibike Fusion: http://unibike.pl/fusion.html
Jedna rada, nie rób niespodzianki i zabierz męża do sklepu, żeby mógł się przymierzyć. Trzeba dopasować wielkość ramy i ogólnie zobaczyć czy wygodnie się siedzi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
proponuje kupic rower w markecie!!A ci co cie naciagaja na to bys wydała kupe kasy wiecej to cwaniaczki powiazani ze sklepami rowerowymi!! Na kazdy rower kupiony czy w markecie czy sklepie rowerowym masz 2 lata rekoijmi i prze 2 lata jak cos ci sie zepsuje musza naprawic i wymienic!! Dodatkowo zaoszczedzisz kupe kasy która bedziesz ogał wydac na rózne dodatki .Najpier sobie zadaj pytanie jak uzywac bedzie twój facet roweru jak czesto jeżdzi i ile kilometrów robi. Bo jesli jedzie tylko rekreacyjnie raz wtygodniu po deptaku nadmrskim to szkoda kasy!!Obecnie jest tak ze bardziej sie oplaca kupic tańszy model i samemu dostosowac do tego co potrzebujesz rowery wmiare wytrzymałe teraz kosztuja majatek czyli min 3 tysiace. Kupujac tańszy mozesz sobie dokupic co chcesz wymienic i wydzie taniej i lepiej.
W rowerach do 2 tys pakuje sie teraz byle co a placisz tylko za tak zwany znaczek popularnosci marki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie jestem powiązany ze sklepami rowerowymi, mimo to proponowałem udać się właśnie do takiego miejsca. Rękojmi zdaje się, że nie ma 2-letniej tyko 1 rok (Art. 568. § 1. Uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne wygasają po upływie roku, a gdy chodzi o wady budynku - po upływie lat trzech, licząc od dnia, kiedy rzecz została kupującemu wydana.). I nie jest tak, że muszą naprawić lub wymienić... można obniżyć cenę o ile była to wada materiałowa. Zbyt szybkiego zużycia nie obejmuje rękojmia.

Rower w miarę wytrzymały kupisz i za 500 zł, ale będzie pozbawiony bajerów typu przerzutki, tylny hamulec sterowany dźwignią, 26" koła. Jeśli chcesz dobry i wytrzymały rower to w 1200 b. ciężko będzie się zmieścić. za 1800 zł kupić trekinga lub górala na osprzęcie klasy alivio, ale lepszym rozwiązaniem będzie zamiast tradycyjnych przerzutek piasta planetarna montowana w rowerach miejskich. Za tę cenę można przebierać w częściach najwyższej jakości (najwyższej trwałości a nie najmniejszej masie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry