Widok

Dobry , tani adwokat trójmiasto

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do podziału i 2jke dzieci. Co do podziału majątku , opieki nad dziećmi i alimentami jesteśmy dogadani. Czy możecie polecic mi prawnika który będzie kompetentny , rzetelny do poprowadzenia sprawy i w miarę tani? Będę wdzięczna za pomoc pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu, prowadzimy tego typu sprawy.

576-582-694
t.luczkowski@prawo-gdansk.pl

Kancelaria Prawno - Finansowa Partnerzy z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, najlepsza i dlatego moje uznania dla Pani Mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Wymarzona mecenas. osobiście pomoże, doradzi i zawsze ma czas, a na sali rozpraw nie ma sobie równych. Doświadczenie i klasę widać na pierwszy rzut oka. dlatego wygrywa!!! Tu sobie zobaczcie: https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Jak wybrać odpowiedni rodzaj masażu w zależności od potrzeb (4 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Niedawno zacząłem się zastanawiać, jaki rodzaj masażu będzie dla mnie najlepszy....

2200 złotych bonusu dla nowych klientów (3 odpowiedzi)

Odkryj Ekscytujący Świat Kasyna Betonred i Zgarnij Bonus 2200 zł! Czy jesteś gotowy na prawdziwą...

Jasnowidz Inka - jaka sprawdzalność? (177 odpowiedzi)

Czy był ktoś kiedyś u tej Pani? Czy się sprawdziło? Jakie wrażenia na jej temat. Proszę o opinie...

do góry