Widok

Dobrze ale ...

Siłownia - moim zdaniem za dużo sprzętu na małej powierzchni. Sprzęt nowy ale średniej klasy. Czystość na wysokim poziomie. Szczegolnie Pani w rudawych włosach często śmiga ze ściereczką - duży plus.Obsługa miła ale często widać znużenie i zmęczenie u obsługi co często udziela się klientom. Pani Natalia bardzo miłą - tak trzymać.Szatnia troche za wąska.Wydaje mi się, że problemem będzie temperatura na sali w cieplejsze dni.Zamontowana tam wentylacja nie daje rady-proszę o tym pomyśleć.Klimat...średnii. Kilka razy byłem świadkiem jak korzystający z siłowni rozmawiali przez telefon i strasznie przeklinali-obsługa powinna być wyczulona na takie sytuacje i szybko reagować.Czy tylko ja mam wrażenie,że z sauny nikt nie korzysta? Ogólnie odnoszę wrażenie, że obiekt "pozostawiony" samemu sobie. Brakuje osoby odpowiedzialnej za całokształt zarządzania obiektem. Przydałby się zegar na ścianie w siłowni.Co z zajęciami ruchowymi dla mężczyzn? Kiedy będą karnety? W weekend powinien być otwarty parking ! Proszę cały czas dbać o jakość usług ! Myślę, że wiekszość korzystających woli zapłacić więcej ale korzystać z usług na najwyższym poziomie - tanich i kiepskich siłowni jest na Morenie kilka.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: -
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zegar na ścianie jest ! chyba jesteś ślepy jak go nie widzisz... a z sauny też korzystają... obsługa jest ok. i to sie liczy. Pozdrawiam wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli obsługa tego obiektu jest taka miła jak Ty to współczuję korzystającym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry