Premium

Siłownie i fitness kluby Sztuki walki i samoobrona

Gdańsk, Antoniego Dobrowolskiego 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Brakuje światła, ale to dlatego że klub jest w piwnicy. Trochę mało...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

INNOWACYJNY SYSTEM??!!! What? wątek zamknięty Zazwyczaj korzystam z innych siłowni, bywałam często w premium na chemie,...
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Nieźle, wątek zamknięty ale mogłoby być duużo lepiej. Za dużo maszyn z których nikt nie korzysta,...
~Aqua
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

zadowolona, super siłownia, polecam :) wątek zamknięty Polecam gorąco siłownię. Pan z tatuażami wie wszystko, zawsze pomoże przy...
~Monika
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Niestety - nieporozumienie wątek zamknięty Przykro mi to pisać, bo jestem ich klientką, ale ten klub to jedno wielkie...
~Madzia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Odradzam wątek zamknięty (...) Pierwsze co najbardziej denerwuje, to brak kluczyków do szatni....
~niezadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Super wątek zamknięty Zgodze sie że Natalia to skarb tego fitness klubu, a na zajęcia z nią baardzo...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

plus to prowadzące zajęcia wątek zamknięty p. Natalia prowadząca zajecia to skarb tego miejsca. Nie prowadzi zajeć dla...
~wieśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

opinia osoby ktora codziennie cwiczy wątek zamknięty SIŁOWNIA JEST PROFESJONALNA ZERO PSIARNI A NIE JAK W B52 SAME PSY I JAK TAM...
~Paweł
7

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

Wady niestety są prawdziwe, ale instruktorki rewelacyjne wątek zamknięty Jak wiele, wiele osób zdecydowałam się na groupona, ale ponieważ można było...
~mag
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Zumba bez Oli to już nie to samo wątek zamknięty Szkoda że Golden traci dobrych insruktorów, może czas się nad tym zastanowić...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Nie jest dobrze wątek zamknięty Instruktorki widać że sie starają i zajęcia są nawet fajne z wyjątkiem...
~Marta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Użytkownik z groupona - opinia wątek zamknięty Zajęcia dla Pań bardzo dobre, szczególnie Zdrowy Kręgosłup, kilka dobrych...
~Użytkownik z groupona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

Klub bez klimy...? wątek zamknięty Zacznę od tego, że z samych zajęć, tj. głownie z prowadzących jestem BARDZO...
~Mojam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

co za bzdura do naglowka polecam zdecydowanie wątek zamknięty po 1 co do atmosfery lipa totalna ty kolego nie wypisuj takich zalet bo...
~kolezanka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

Polecam, zdecydowanie. wątek zamknięty Szanowni Czytelnicy ! Jestem użytkownikiem tego Klubu od kilku miesięcy....
~Adamo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

sauna? wątek zamknięty w regulaminie dotyczącym o obsłudze sauny,wyrażnie jest napisane,żeby ciało...
~krystyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

NIE POLECAM! wątek zamknięty Bardzo slaba klimatyzacja,przez co zniechęca do ćwiczeń,przed wejściem do...
~krystyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2012

Sauna wątek zamknięty Witam Jestem rozczarowana i zniechęcona . Właśnie wróciłam z sauny ,która...
~Joanna
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2010

Odwołajcie groupona jeśli jeszcze możecie wątek zamknięty Ta siłownia nie powinna istnieć, co tu dużo mówić- już nie wspominam nawet o...
~Monika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
106

postów

60

wątków

do góry