Szanowni Czytelnicy ! Jestem użytkownikiem tego Klubu od kilku miesięcy. Przed podpisaniem umowy rocznej długo się nad tym zastanawiałem (sugerujące się zwłaszcza opiniami, które przeczytałem tutaj). Postanowiłem sam sytuację zbadać, udałem się do siłowni, obejrzałem każde pomieszczenie, porozmawiałem z osobami Klub reprezentującymi. W efekcie wszystkie umowę podpisałem i NIE mogę powiedzieć złego słowa o tym miejscu ! Przychodzę na trening, robię to, co wcześniej sobie założyłem, zawsze miło porozmawiam z dziewczynami z recepcji. Atmosfera jaka tam panuję jest bardzo przyjazna, wręcz domowa. Nie ma również problemów z ewentualnym spóźnieniem się z miesięczną opłatą (jak na przykład krakowskim PURE, gdzie w dniu opłaty recepcja przysyłała maila i przed każdym wpuszczeniem trzeba było od nowa tłumaczyć, że w tym miesiącu wyjątkowo 25 będzie wpłata, a nie 15). W Golden Gym, jak zauważyłem, wszystko opiera się na zaufaniu wobec klienta, i tak właśnie być powinno. Co do zarzutów wobec sauny, jeśli się powie paniom w recepcji, że chce się z niej skorzystać, to sauna zostanie włączona. Reasumując, jak się wie po co do siłowni się idzie, to gwarantuje, że narzekania na G. Gym nie będzie.