Widok

co za bzdura do naglowka polecam zdecydowanie

po 1 co do atmosfery lipa totalna ty kolego nie wypisuj takich zalet bo pewnie pracujesz w tym klubie albo masz jakis uklad z szefem a dziewczyny to pewnie kokietujesz nie ma zadnego zaufania sa lepsze kluby w trojmiescie niz ta beznadziejna osiedlowka same koksy sapiace na silce i totalny smierdzacy zaduch i muza na maxa puszczona ze az bebenki polsuja tylko zalorzyc biale rekawiczki i normalnie manieczki a tak na marginesie pani natalia nie jest dietetykiem z prawdziwego zdarzenia gyby byla to by wisial na recepcj jaki certyfikat ukonczenia kursu lub szkolenia
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 4
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam "układu" z nikim ani nie zajmuje się kokietowanie żadnych kobiet w siłowni, dla zasady, że w siłowni się trenuje, a nie rozgląda na innych. Każdy ma prawo do wyrażenia subiektywnej opinii i ja to właśnie zrobiłem. Szkopuł w tym, że jedni wolą siłownie przypominającą statek kosmiczny, gdzie trening jest połączony z siedzeniem w fotelu, popijaniem kawy i dbaniem o makijaż, inni taką, w której panuje sympatyczna i przede wszystkim naturalna atmosfera. Oczywiście funkcjonowanie siłowni nie jest nieskazitelne, jednak niech każdy sobie sam odpowie na pytanie, czy sam jest nieskazitelny ? Tyle w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry