Widok

Dodzwonić się tam to cud

Korzystam z porad dermatologa w tej przychodni i lekarz jest naprawdę kompetentny. Natomiast dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem. Przed pierwszą wizytą próbowałam tydzień!!!! Teraz historia się powtarza. Na dodatek pani w rejestracji (dermatologicznej) nie była skora do udzielenia informacji, których potrzebowałam. Ja rozumiem, że praca może nudna, ale ja też dla przyjemności tam nie chodzę.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 5
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Baby są najgorsze !!!Ja tam jestem częstym bywalcem i obserwuję to ciągłe-nieustanne oblężenie.PODZIWIAM TĄ PIELĘGNIARKĘ. Znajdż się na jej miejscu-to może zrozumiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kiedy jest nowa pielęgniaka to jest tam horror
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dermatologia jest teraz koszmarem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie można się dodzwonić do dermatologii!!!! Ta pani zachowuje się jak swięta krowa odkłada słuchawkę i słychać jak je !!!!! Czy tacy ludzie muszą pracować!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani z dermatologii!!!!!!!!!!!!Niecxh pani odbiera telefony!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dzmuszę przychodzić ale dzwonię dermatologia nie odpowiada od tygodnia nie mogę się zarejestrować co mam zrobić??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
FAkt to jakas masakra!!!! Dzwonie Pani mówi prosze chwilę poczekać, po czym odkłada słuchawkę słychac jak odpowiada komuś przy rejestracji, osoba odchodzi, słychać szuranie mebli, jakieś szmery a słuchawki nie podnosi i tak 12 minut. Dzwonie drugi raz dopero po 20 minutach bo oczywiście słuchawka nie odłożona na miejsce. Drugi raz Pani odbiera i oczywiście znowu Pani poczeka. Tym razem po kilku minutach podnosi słuchawke i umawia mnie na grudzień. Jak tu sie nie denerwować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy już 2013 i nic się nie zmienia, dzwonię od poniedziałku i nikt nie odbiera. Czy uda mi się umówić na wizytę!!!!????? Koszmar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry