Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
JoannaZ - ocena Punkt pobrań krwi w Sopmed na Chrobrego. Panie pobierając krew sympatyczne i...
~JoannaZ
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 marca 2024

Ginekolog to jedna wielka masakra!!! wątek zamknięty Termin oczekiwania na wizytę wynosi średnio 45dni!!!! To jest absurdalne!!!!...
~Marta
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 maja 2012

toaleta dla pacjentów wątek zamknięty Na I p. To syf, kiła, i mogiła. Wstyd!
~mruk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Żenada! wątek zamknięty Panie w rejestracji prowadzą prywatne rozmowy, wypraszając pacjentów! Po za...
~Agnes
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Tragedia, omijac szerokim lukiem. wątek zamknięty Bardzo nieuprzejmy persolnel (szczegolnie ksiegowosc), potraktowali mnie i...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2016

D.pą do pacjenta .... wątek zamknięty 1. Brak możliwości rejestracji do lekarza rodzinnego przez internet. 2....
~hhok
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Chamskie zachowanie lakarzy z poradni wątek zamknięty Pojechałam do Sopmedu po poradę lekarską i zwolnienie L4. Od 2 dni męczyło...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

Porażka... wątek zamknięty Z badania krwi dowiedziałam się,że jestem w ciąży, od razu pojechałam do...
~kornelia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Brak prądu - świetna wymówka wątek zamknięty W przychodni miałam umówione badanie USG jamy brzusznej, więc cały dzień nic...
~Głodna i wściekła
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Dodzwonić się tam to cud wątek zamknięty Korzystam z porad dermatologa w tej przychodni i lekarz jest naprawdę...
~Dorothy
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 grudnia 2010

zmiana opatrunku poważnym problemem wątek zamknięty byłam na pogotowiu w Sopmedzie w celu zmiany opatrunku, Dostałam dwa...
~Aga
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

gastrolog -ODRADZAM wątek zamknięty witam, tydzien temu miala miec badanie gastroskopi, poniewaz nigdy tego...
~klaudiaxxx
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 września 2009

agnieszka - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Sop-Medu od ponad 2 lat. Zapisałam się tam ze względu na...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Nie polecam wątek zamknięty Chcialem skorzystać kilkakrotnie z usług zawsze schody. Pierwsza barierą jest...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

14

wątków

do góry