Widok

agnieszka - opinia

Korzystam z usług Sop-Medu od ponad 2 lat. Zapisałam się tam ze względu na bliską odległość. Ani razu nie skorzystałam z usług tego centrum zdrowia za darmo.Zawsze mi proponowano termin odległy, mimo objawów choroby ale za 30-50 zł można było dostać się do lekarza od ręki. Współczuję starszym ludziom.
Raz przed południem przyszłam z poważnymi objawami, miałam potworne zawroty głowy, traciłam równowagę i ŻADEN LEKARZ NIE CHCIAŁ MNIE PRZYJĄĆ!!! W recepcji mi powiedziano, że mogę sobie poczekać, może ktoś mnie przyjmie a Pani doktor, która akurat przyjmowała i kończyła dyżur powiedziała mi, że ona też chce mieć życie prywatne. Potem mi powiedziano, że mogę się zgłosić na ogotowie wieczorem. W końcu wylądowałam na KORze, gdzie zostałam od razu przyjęta, przebadana i zostawiono mnie na obserwację 24h.
Panie na recepcji są aroganckie, niemiłe (żeby nie powiedzieć ze są zwyczajnie hamskie), podczas kolejki do rekestracji prowadza prywatne rozmowy telefoniczne, albo w ogóle nie zwracają uwagi na czekającego. Nie wiem, czy mam wtedy prosić o uwagę czy co.
Jestem zbulwersowana! Wczoraj poszłam po skierowanie na badania ogóle, ponieważ jestem w ciąży i znowu nie mogłam się dostać!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w podobnej sytuacji - zawroty głowy, nikt nie chciał mnie przyjać, ogólna olewka. Lekarze przyjmowali, a nikt więcej nie czekał mimo to kazano mi przyjść do wybranego przezemnie lekarza dopiero następnego dnia. Oczywiśćie następnego dnia nie było szans na zarejestrowanie się. Skorzystałem z pomocy innej przychodni, prywatnie -zdiagnozowano padaczkę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry