Widok

gastrolog -ODRADZAM

witam,
tydzien temu miala miec badanie gastroskopi, poniewaz nigdy tego badania nie miala strasznie sie bałam. Pani pielegniarka bardzo uprzejma zapewniała mnie ze wszystko bedzie ok starala sie mnie zrelaksowac. gdy bylam juz gotowa do badania przyszedl lekarz (bardzo sie chyba spieszyl) zlapal za rurke ktora sie wsadza do przewodu i zabiera sie do badania (ani dzien dobry ani.....) wystraszylam sie na widok tej rurki na co lekarz stwierdzil bez słowa uspokojenia mnie- ALBO ROBIMY BADANIE ALBO PROSZE WYJSC I NIE MARNOWAC MOJEGO CZASU! I DODAL ZE JAK SIE ROZMYSLE W TRAKCIE TO SKASUJE MNIE ZA DEZYNFEKOWANIE SPRZETU!
... jak mozna tak do klienta powiedziec
ODRADZAM KAZDEMU starszego pana bez wlosow chyba pan H.
Moja mama rowniez byla tam na badaniu u drugiego gastrologa (brunet) i bardzo sobie chwalila, zycze kazdemu trafic na niego a nie tego lysego nieuprzejego pana!
a ja wole isc zaplacic komus kto zna chodz troche kultury i umie powiedziec dzien dobry jak wchodzi do gabinetu:-)
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 3
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
też odradzam, byłam kilka lat temu u gastrologa - niesympatycznie i niefachowo, nigdy więcej nie będę się tam leczyła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja Pan doktor H przy wykonywaniu gastroskopii n ie jest miły, chyba nie ma wyobrazenia jak to niemiłe badanie, jak stresujące dla pacjenta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry