Widok

Dom Nauczyciela Gdańsk Wrzeszcz

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Miał ktoś z was wesele w domu nauczyciela w Gdansku Wrzeszczu ? Może też znacie opinie innych o organizowaniu imprez przez nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojego narzeczona kuzynka miala tam wesele ok 5 lat temu - wszystko podobno na plus.
Dla mnie jest to miejsce z innej epoki ... ale to tylko moje zdanie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy na ile gości robisz wesele? ja byłam u kumpeli w 2006, jedzenie było bardzo dobre, tylko mało miesca tam u niej było a robiła na około 50 osób

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy na 45 i potwierdzasz to czego się obawiałem miejsca tam jest mało, a nie wiesz kto u niej grał właściciel domu nauczyciela poleca nam nijakiego DJ Lolek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni mieli orkiestrę i chyba tez z polecenia właściciela

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info 25.08 mamy tam wesele mam nadzieje że będzie ok wydaje mi się że dużo zależy też od samych gości jak się będą bawić to impreza będzie fajna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokal faktycznie nie z tej epoki ale przy odrobinie dobrej woli można to przekuć na fajny klimat wesela. Jeśli spodziewasz się 45 gości, to miejsca nie zabraknie. A goście będą się bawić, jeśli zostanie stworzony dobry nastrój, bo "samosie" to ryzykowny wariant...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W domu nauczyciela nocowałem kilka razy bo nie daleko mam uczelnię.....wynajmowane pokoje nie zasługują na taką cenę,powinne być o połowę tańsze.....Co do wesel to co sobote się odbywały..... wspominam nie przespane noce....coś w tym jest..... bo gościom się podobało i bawili się na dobre....... a o to właśnie wam chodzi......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry