Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nina - opinia Rewelacja! Polecam serdecznie. Czas realizacji krótki, ceny przystępne, ekipa...
~Nina
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Magdalena - opinia Bardzo rzetelna firma ze sporym doświadczeniem. Od początku bardzo dobry...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Karol - opinia Profesjonalne podejście do tematu, wysoka jakość wykonanej usługi - to...
~Karol
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

Michał - opinia Długo szukałem firmy, która kompleksowo mogłaby się zająć naprawą mojej...
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Bogdan - opinia Bogaty wybór podłóg drewnianych i paneli winylowych. Żona wybrała podłogę...
~Bogdan
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lipca 2022

Marcin - opinia W Dom i Styl kupiłem podłogę winylową oraz drzwi wewnętrzne Asilo. Jestem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Daniel - opinia W Dom i Styl zakupiłem podłogę winylową oraz drzwi wewnętrzne. Jestem bardzo...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Maria - opinia Rzetelny wykonawca, bogata oferta na podłogi drewniane i podłogi winylowe....
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Danuta - opinia wątek zamknięty W Dom&Styl udało mi się zakupić jodłę klasyczną w bardzo dobrej cenie....
~Danuta
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Wiktor - opinia wątek zamknięty Bogaty wybór paneli winylowych, fachowa obsługa. Polecam.
~Wiktor
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Piękne podłogi drewniane oraz super obsługa. Polecam.
~Dorota
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

małgorzata borkowska - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję dom&styl za fachową pomoc, jakoś usługi i terminowość....
~małgorzata borkowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Fachowe doradztwo oraz profesjonalnie wykonana usługa. Szczerze polecam.
~Magdalena
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Kornel - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa, panele ułożone bez najmniejszych zastrzeżeń
~Kornel
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty Podłoga oraz drzwi po zamontowaniu prezentują się znakomicie. Prace montażowe...
~Tomek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

Ania i Rafał - opinia wątek zamknięty Super! Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Bardzo dobry kontakt z obsługą na...
~Ania i Rafał
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2021

Jerzy - opinia wątek zamknięty Podłogi drewniane oraz drzwi najwyższej jakości
~Jerzy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 maja 2021

Rafał M. - opinia wątek zamknięty Zdecydowałem się na usługę cyklinowania parkietu w Dom&Styl. Jestem bardzo...
~Rafał M.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 października 2021

Zbigniew - opinia wątek zamknięty Bogaty wybór podłóg drewnianych w Trójmieście. To właśnie w Dom&Styl...
~Zbigniew
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Usługa wykonana profesjonalnie, polecam.
~Marek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry