Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wyszukane sushi wątek zamknięty W Domu suhshi byłam kilkakrotnie zarówno na sushi jak i inne dania "na...
~M.
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Klasyka sushi w bardzo dobrym wydaniu. wątek zamknięty Duzy wybór dań i rolek, różnorodność smaków. Drogo ale smacznie. Niestety, w...
~M
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Świetna restauracja i pyszne jedzenie! Bardzo fajny klimat przy pływającym...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

ulubione miejsce wątek zamknięty Przychodzę regularnie na lunche, zupa i zestaw sushi w przystępnej cenie, a...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Poproszę bez szczypioru :) wątek zamknięty Jest taki jeden Pan Sushimaster podobny do byłego ministra edukacji, który...
~woj
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Pyszne Sushi wątek zamknięty Dom Sushi jest jednym z naszych ulubionych miejsc. Przepyszne i idealnie...
~Gabriel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

Super! wątek zamknięty Moja ulubiona knajpa sushi . Wspaniałe jedzenie i bardzo miła obsługa oraz...
~Paula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Jak zawsze wspaniale wątek zamknięty W sopockim Domu Sushi byłam kilkakrotnie i nigdy się nie rozczarowałam....
~Clio
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

nie nie nie wątek zamknięty Wielkie rozczarowanie, do sushi przekonałam się stosunkowo niedawno, znajomi...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

lekkie rozczarowanie... wątek zamknięty Wyobraźcie sobie sytuację, w której 3/4 lokalu jest zapełnione, 2...
~mopsik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Idealne miejsce i sushi! wątek zamknięty Najlepsze sushi w mieście! Niesamowita jakość wykonania, wyśmienity smak,...
~Giza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Ulubiona suszarnia wątek zamknięty Moja ulubiona suszarnia, zawsze świeże produkty, idealnie zrobione sushi, a...
~Greg Chinek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Odradzam wątek zamknięty Chcieliśmy zostać stałymi klientami restauracji,jednak rażący brak...
~Paula
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Świetne sushi polecam wątek zamknięty Sushi jak i dania ciepłe bardzo smaczne. Profesjonalna obsługa, przemiła pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Polecam wątek zamknięty Byłam dzisiaj i zdecydowanie polecam.Bardzo smacznie!!!
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Zdecydowanie POLECAM! wątek zamknięty Do Domu Sushi chodzę ze znajomymi od ponad 3 lat. Zawsze jestem bardzo...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2014

Rozczarowanie wątek zamknięty Wybraliśmy się ze znajomymi w weekend, z wcześniej wykupionym grouponem(...
~Kurusia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

nie polecam wątek zamknięty Bylam w Domu Sushi kilka razy. Jedzenie jest coraz gorsze. Ryba w sushi byla...
~jakkolwiel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty Lokal odwiedziłam w Sopocie po raz pierwszy - wcześniej byłam w Gdańsku i...
~Clio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Sopot-NIE POLECAM.Apeluje o rozwage wątek zamknięty Od dłuższego czasu posiadamy kartę stałego klięta co mysle potwierdza naszą...
~Stały klient
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
160

postów

134

wątków

do góry