Widok

Dom bliźniak w Pruszczy Gdańskim

Pruszcz Gdański Temat dostępny też na forum:
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem bliźniaka w Pruszczu.
Koszt 350-400tyś. zł
Dom ponad 100m w cichej okolicy. Pracuje z żoną w Gdańsku trochę boimy się dojazdów ale perspektywa obwodnicy pd wszystko upraszcza.
Jakiego dewelopera polecacie? Może ktoś jest w sytuacji podobnej do mojej? Czekam na dobre rady i sugestie. Co myślicie o tym Pruszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuję w Pruszczu, mieszkam w Gdańsku....i widzę w drodze powrotnej megakorek...czasami (szczególnie w piątki) do św. Wojciecha....myślę, że stoi się w nim ok. godziny....także dobrze się zastanówcie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pruszcz się rozwija, coraz więcej osób z Gdanska przenosi się do Pruszcza- nie wiesz, czy za 5lat dalej to będzie cicha okolica;)
dodatkowo, budowa obwodnicy południowej Gdanska i obwodnicy pruszcza polepszy skomunikowanie miast co trochę odciąży trakt św. Wojciecha.

przed kupnem popatrz na miejscowe plany zagospodarowania i studium.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
codziennie dojeżdżam z pruszcza do gdańska do pracy - sam dojazd bez podrzucania dziecka np. do przedszkola czy szkoły zajmuje ok. pół godziny- przy "zbaczaniu z trasy" trzeba liczyć do godziny - biorąc pod uwage korki w centrum gdańska - myśle że dojazd z np. oliwy do głównego zajmowałby tyle samo. a sprawy urzędowe łatwiej i szybciej można załatwić niż w gdańskich urzedach.
jeśli chodzi o dewelopera polecam Gedbud
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja codziennie dojeżdzam do Sopotu z Pruszcza, jade autobusem do Gda głównego później skm . dojazd do samego gda zależy jeszcze w jakich godzinach zajmuje od 20-35 minuyt.. ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry