Widok

Dom drewniany firma MMDOMY ?

Czy ktoś budował z nimi dom drewniany ? Bardzo podobają mi się ich realizacje , ale za dużo opinii o nich nie ma . Chciałbym wiedzieć czy są terminowi , dokładni itd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Znajomy z nimi budowal i był zadowolony
Zresztą swojego czasu tez się interesowaliśmy , byliśmy na ich kilku budowach. Ostatecznie plany nam się zmieniły ale gdybyśmy budowali to właśnie z nimi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Uciekać jak najdalej od tej pseudo firmy !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
Święta racja. To niepoważni ludzie robiący na początku dobre wrażenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja muszę polecić http://galopujacypancernik.pl/solidne-domy-ze-swierku/ jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roczne opóźnienie trzeba prosić aby zabrali swoje śmieci
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3
Firma porażka. Brak kontaktu.dom nie skończony.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nam firma Mmdomy budowała dom 4 lata temu nie mamy żadnych zastrzeżeń profesjonalne podejście do klienta .Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mieszane uczucia, brak kontaktu, brak biura a firma buduje nawet kilkadziesiąt obiektów rocznie, rozmyta odpowiedzialność pomiędzy podwykonawców, karton gipsy na stykach pękają, rynny się przelewają, masa niedoróbek, które trzeba samemu poprawiać bo nie odbierają telefonów albo nie oddzwaniają.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak my budowalismy i bardzo zadowoleni z firmy Mmdomy a to co piszą inni albo konkurencja lub jeden na tysiąc nie zadowolony klient my z czystym sumieniem polecamy Grzegorz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy ktoś może ostatnio z nimi pracował i jest w stanie coś dodać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie mogę polecić Mmdomów. Budowa się ciągnie od kilku miesięcy(a miało być szybko, i wcale nie tanio ;) ). Ciężki kontakt telefoniczny(prawie za każdym razem gdy dzwonimy to dostajemy smsa - oddzwonię i na tym się kończy). A gdy już się dodzwonimy to i tak tylko przeciągają terminy.
Ogólnie - szukajcie innej firmy!!!!!!!!!! Z dala od mmdomów!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

To samo niestety u nas...totalnie nieterminowi i niesłowności
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma porażka biorą zaliczkę i znikają. Nie odbierają telefonu. Działa na nich dopiero przedsądowne wezwanie. Jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie kłopotów omijajcie z daleka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak potwierdzam, biorą zaliczkę i zerowy kontakt, bardzo duże opóźnienie !!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy ten sam problem. Wzięta zaliczka i brak kontaktu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, zaliczka przesłana - brak jakiegokolwiek kontaktu, nie odpowiadają na telefony i maile. Naprawdę żenada. Z tego co ustaliłam wszyscy dostają te sama wspaniałe warunki, szybki start budowy, termin itp. Czar pryska po podpisaniu umowy. Zapowiadało się dobrze... szkoda, że nie utrzymali pierwszego wrażenia....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie tak samo było w moim przypadku. To wyrafinowani cwaniaki , niby otwarci dający dobrą ofertę i tak cię wpuszczają w kanał. O kontaktu a na sekretarce mają nagrane " spier...". Uważajcie bo to inteligentni naciągacze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam wszystkie opinie negatywne. Nie wierzycie to sprawdzcie sami . Tylko potem nie narzekajcie. Wcześniej podpisz ie dobrą umowę i zbierajcie kasę na adwokatów. Są tacy cwani, że jeśli zorientują się, że mają do czynienia z kimś inteligentniejszym i sprytniejszym od nich, kogo nie da się naciągnąć, to nie odezwą się i nie zawrą umowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całe szczęście, że zorientowałem się w czasie co to za firma. Skończyłoby się w sądzie jak z Sendomem. Wszystkie negatywne komentarze to nie żadna konkurencja. Sprawdż sam. Zobaczysz , że wszystko potwierdzi się. Wcześniej weż dobrego prawnika.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cała prawda! odradzam. opóźnienia, brak postępów prac. Budowa stoi od kilku miesięcy i końca nie widać !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam. My czekamy już 1,5 roku na zakończenie budowy.
Czy jest tu ktoś, kto wchodził z nimi na drogę sądową?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, masz do dyspozycji art.656 i 635 k.c. - bierz prawnika i działaj bo raczej grzecznie siedząc się nie doczekasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, aktualnie na jednym z forum na Faceboooku, pewna Pani ma opóźnienie w budowie już 5,6 miesiecy i tez prawnik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież oni działają jak oszuści - biorą pieniądze i znikają. Dziwne ze jeszcze żadne postępowanie karne przeciwko nim nie toczy się. Trójka cwaniaków - Marcin, Michał i jeszcze ich pracownik Mietek. Kłamią i kłamią. Negatywne komentarze usuwają na swoim Facebooku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne ze nikt o nich nic zlego nie pisze na forum domow. Szkieletowych na fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o linka na tą grupę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domy szkieletowe w Polsce grupa na fb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Były posty na fb i ludzie właśnie wypisywali wszystkie złe opinie, obserwowałem te posty ale później wszystko zniknęło....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontaktowaliśmy się pod koniec tylko przez adwokata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Interesowałem się tą firmą, ale ostatecznie postanowiłem wybrać Twój Dom Szkieletowy Mezowo,
na czas, słownie, dużo bardziej fachowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój kierownik budowy wspominał, że jest więcej osób poszkodowanych niekończącymi się opóźnieniami. Czy wiecie coś o przygotowywanym ewentualnym pozwie zbiorowym lub jakiejś grupie dla poszkodowanych?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi jak nie oddadzą pieniędzy to na policję idę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda na to czasu, nic to nie da. Lepiej szukać innej firmy, która to zrobi, ktoś wyżej podał Twój Dom Szkieletowy Mezowo i też z nimi rozmawiałem, byłem na budowie, nie będę czekał.. czekanie, a materiał w górę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na facebooku na grupie,, domy szkieletowe w Polsce '' są kolejne oszukane osoby, polecam tam się zapisać oraz dodać opinie na google, żeby następne osoby nie korzystały z ich usług
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w tygodni zgłaszam sprawę do prokuratury w Słupsku . Niech się nimi zajmują i poszukają tych innych osób poszkodowanych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Słupsku ? A nie lepiej w Kartuzach? Tam gdzie jest siedziba firmy? Przecież tam ich lepiej znają. Chętnie się przyłączę do takiego zawiadomienia do prokuratury.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok nie było by problem. Mi się wydaje że prokuratura w Słupsku ponieważ budowa miała się rozpocząć w Słupsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni nawet własnej siedziby nie mają, ani majątku kasa już dawno wydana
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi właśnie kończą dom pod Żukowem i wszystko elegancko mimo drogiego drewna na rynku.. Ale negatywne opinie to wyłącznie zawistni ludzie, którym oprócz długów w życiu nic nie wyszło..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Chyba Pan żartuje albo pisze jako ich firma komentarz, po pierwsza ta firma nigdy nie potrafiła budować domów szkieletowych i o dziwo o tak długo przetrwała na rynki, tylko, dlatego, ze cenę miła niska, ale ich budowy to przykład jak nie budować domów szkieletowych, tragedia, nie wiedza kompletna. Znajomy jeździł do nich z materiałem na budowy, nie szanowali niczego, potrafili wywalać całe paczki wełny , dzięki czemu sobie cały dom obłożył wełna od nich o reszcie nie wspominając.. na facdoboku tez pełno osób, które piszą, ze maja domy nie skończone od roku, dwóch. Dziwne, ze jakoś budowali szybko i sprawnie w ostrzycach, a inni czekają po dwa lata na nie skończone domy. Tez miałem z nimi budować, ale na szczęście zainteresowałem się tematem na czas i jest wiele pożądnych firm .. n construcion krygier domy bo domy twój szkieletowy firmy, które maja pojęcie i robią w terminie .. a nie płacisz zaliczkę i cisza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sam rozmawiałam w sprawie budowy, mieli zadzwonić i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni stawiają szkielety a resztę kto im robi np. Dekarz czy wykończenie w środku?
Maja podwykonawców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciężko powiedzieć, musiałabyś pytać o źródła, a dlaczego pytasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hydraulika na pewno z Sierakowic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma pan świętą rację a
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Współpracuje z nimi hydraulik z kaszub.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to komentarz ich pracownika Mietka? Przecież oni mają długi w hurtowniach, a na Kaszubach i w okolicy stoją nie wykończone domy tzw. smerfy. Zawinięte niebieską membraną z ich logiem, która tak w ogóle czeka na opłacenie i odbiór w BAT. Proszę się zastanowić Panie "Piotrze", o jakich długach Pan pisze? o długach mm domy - marcina brzeskiego i michała osipów, którzy po prostu oszukali ludzi, zdeptali ich marzenia o własnym domu? Czy może o długach ludzi oszukanych, którzy wzięli kredyty na dom? durny i zapewne komentarz napisany przez marcina/michała/mietka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szybko popadasz w ocenianie drugiej osoby.....
Najlepiej to wszystkich wrzucić do jednego worka.....
Czy postępując w ten sposób nie stajesz się taki sam ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba budę dla psa Panu zbudowali. Bo domu żadnego nie skończyli i nie skończą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja żałuję że ich poznałem. Przez nich mam same problem. Ale im nie odpuszczę. Okłamali mnie moją rodzinę i tych wszystkich ludzi tak się nie robi . Tyle w temacie. A jak będzie trzeba to na FB i tych różnych mediach społecznościowych będę nagrywał filmiki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozpieszczone rozszczeniowe Polacy
Chcieliście tanio to macie.. Chcecie dobrze i rewelacyjnie to się płaci dwa razy..
Jak Ciebie nie stać to właśnie ta buda dla pieska lub u mamusi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czyżby kolejny komentarz napisany przez marcina/michała/mietka? hahahahaha. tak, ludzie oszukani są roszczeniowi a miejsce oszustów jest w więzieniu. zapraszam na grupę na facebooku "domy szkieletowe w polsce", znajdźmy się i wspólnie złóżmy zawiadomienie do prokuratury.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj do prokuratury w Słupsku wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Przeciwko MMdomy. Tak nie może być że biorą zaliczkę i kontakt się urywa. Że domek stawiają kilka miesięcy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni nie mają szacunku do ludzi, zwykli złodzieje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jakaś bzdura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oni nawet swoich pracowników oszukują . Nie wypłacają im wypłat . Każdy musi się prosić o swoje pieniądze !!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale ze swoich przyjemności nie rezygnują. Brak słów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

sporo istnieli na rynku co sie stalo ze zaczeli oszukiwac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żyli ponad standard niestety za pieniądze ludzi, którzy im zaufali, a teraz będą spłacać kredyt do końca życia, a domów nie będzie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura totalna z tymi opiniami..
Zwykła konkurencja
Zacne chłopaki
Wszystko idzie z planem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ten komentarz to chyba sami napisali, tyle oszukanych ludzi, sprawy w sądzie, wykonawcy nie pozapłacani, własnym pracownikom płacą w ratach, proszę zejść na ziemię, a ludzią oczu nie mydlić
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

MM Domy to wspaniała firma,
powiedziałbym im to osobiście, ale nie odbierają ode mnie telefonu.
Kilku miesięczne opóźnienie? To nieznaczący ułamek czasu naszej galaktyki.
Zachęcam do odwiedzin budów investorów, z pewnością ciepło się o nich wypowiedzą.
Pozdrawiam Was Panowie M, M i M w kaszkiecie pozdrowieniem Benedykta "czule"...

a nawiązując do wcześniejszego czyjegoś zapytania:
szkielety stawiają swoimi ekipami - chyba jeszcze je mają bo z tego co wiem co lepsi to już od nich odeszli - co do reszty bazują na podwykonawcach, a jak ci mówią mm nie płacą na czas jeśli w ogóle wiec nikt sie nie kwapi żeby u nich robić. Ale podwykonawcy - dekarz, od elewacji czy hydraulik z Sierakowic nie pozostawiają na nich suchej nitki. Sami podwykonawcy są ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziska nie podpisujcie tej umowy. Nie dajcie się złapać w ta cała sytuację . Pierw wykonana praca potem zapłata. Albo podzielić to na etapy. Fundamenty zrobione. Wypłacam pieniądze i tak dalej..... To są oszuści i naciągacze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

MMDomy
Nie wiem czy wiecie ale pan M w kaszkiecie już nie pracuje u nich. Chyba nie trzeba pisać dlaczego. I tak długo wytrzymał. Poznałam pana M tuż przed rozpoczęciem budowy. I to była jedyna osoba która chociażby odbierała telefony. Co prawda nie zawiele miał tam do powiedzenia ale szacun. Brał na barki sytuację. Osobiście mu wspolczulam tak popapranej pozycji. Do dzisiaj utrzymujemy kontakty biznesowe i uważam ze pan M w kaszkiecie jest naprawdę ok. Szkoda że część pokrzywdzonych ludzi wszystkich ocenia na jedno kopyto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie zgadzam się, przykładał rękę do tych oszustw i pobierał za to pieniądze. Wiedział, że klienci są oszukiwani. Proszę go nie wybielać, bo to łapserdak jakich mało... Zresztą łączą go więzy rodzinne z jednym z panów M
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś aktualnie wie co się z nimi dzieje? Zaczynam się trochę martwić bo nie ma z nimi żadnego kontaktu...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brak kontaktu z nimi to standard
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak budują teraz w innym województwie, bo tutaj już są spaleni.

Wpisać sobie na ista -dom nad jeziorem polodowcowym gdzie babka przekonuje jaka to zarąbista firma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Facebooku domy szkieletowe w Polsce dzisiaj post, ze ostrzegają a babka zachwala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marek w jakim wojewodztwie teraz buduja ? Wiesz moze gdzie dokładnie buduja ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba kujawski pomorskie ale reki nie dam sobie uciąć - wpisz na istagramie polodowcowym dom i ci wyskoczy tez na fejsie domy szkieletowe w Polsce ta babka wrzucała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA! Firma nie reguluje swoich zobowiązań. Brak kontaktu i odpowiedzi na wezwania. Nie polecam zdecydowanie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaległości mają wszędzie, tylu ludziom, pracownikom, podwykonawcą, można tak wyliczać jeszcze długo. Pracownicy już prawie wszyscy odeszli, bo zalegają z wypłatami. Tragedia. M.Brzeski zaszył się w domu, a żonka z afro na głowie mówi, mąż na spotkaniu. Tragedia. Nawet nie ma odwagi wyjść do ludzi i porozmawiać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się! Brak kontaktu, zaliczkę wzięli a domu jak nie było tak nie ma, ponad rok opóźnienia i nic nie wskazuje na to że zamierzają coś z tym zrobić. Firma porażka niepoważni ludzie, współpraca z takimi ludźmi to koszmar, o niczym nie informują i człowiek nie wie na czym stoi. Przez ich opóźnienie jesteśmy narażeni na wiele dodatkowych kosztów!!! Właściciele to tchórze i naciągacze!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnij, ze budowa zostanie skończona. Pocieszę cię, oni nie maja pojęcia o budowie domu szkieletowego, wiec i tak wyszło ci to na dobre. Już widzę te ogłoszenia za pare lat o remoncie tych domów, jest wiele dobrych firm bb domy sierakowice, twój dom szkieletowy mezowo , n construcion i inne ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale bzdury wypisujecie.. Słaba z Was konkurencja..
Chłopaki jadą ostro i kolejne domy budują..
Mieli problem z płynnością finansową bo brali zaliczki a nie wzięli pod uwagę, że material w zeszłym roku tak poszedł do góry więc kolejnym domem spłacają wcześniejsze umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Słaba konkurencja? Nie wiem jak ta konkurencja musiała by być zdesperowana, żeby komuś innemu robić ,, źle . Najlepiej własne zaniedbania zrzucić na konkurencje :) co do brania zaliczek, firma działa tyle lat na rynku i nie wziela pod uwagę skoków materiałów? Materiały akurat co roku idą w górę, wiec słabe tłumaczenie. Ja sam chciałem budować dom i dokładnie zapoznałem się z każda firma, która takie usługi wykonuje - jednak wiele komentarzy było od osób prawdziwych a nie od konkurencji :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spłacają hahaha. Nam do tej pory nie oddali 40tyś. Ku...... To jest śmiech na sali
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa w Sadzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a gdzie . W sądzie . 40 tys oddawać z.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad postawieniem domu z prefabrykatów. Czy keramzyt jest bardziej energooszczędny niż dom z porotherm lub ytong ? Czy ważna jest izolacja ze styropianu ? Bo co tak naprawdę daje keramzyt oprócz tego,że jest szybszy w budowaniu ?

Czy ktoś moze budował dom z firmą https://greenhomes.pl/oferta/ ?
Jak oceniacie realizację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Specjalistami w bezpiecznej i szybkiej budowie domów szkieletowych jest firma https://elementhouse.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

Fotowoltaika (56 odpowiedzi)

Jestem zainteresowany montazem paneli fotowoltaicznych w Gdyni na domu jednorodzinnym ale nie mam...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry