Widok

Dom rekolekcyjny w Straszynie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos wyprawial tam wesele? I jak wrazenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój kuzyn tam brał ślub i jednocześnie miał przyjęcie w domu rekolekcyjnym.. wszystko było super przygotowane. Z tego też względu i ja tam będę brała ślubować i się bawić... O samym weselu będe mogła powiedziec dopiero po 4 lipca 2009. A jeśli chodzi o przygotowani i umawianie się co do menu i innych spraw, to jesteśmy umówieni na styczeń, aby wszystko ustalić.

image[/url]
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat wesela tam organizowanego? Myślimy o tym miejscu ale mało jest opinii na forach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam gościem. Urzekło mnie to miejsce. Moje wesele jest za duże aby je tam zorganizować. Jeżeli odpowiada Ci wielkość sali to myślę że dobrze wybrałaś. Kościół też śliczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebujemy miejsca na około 80 osób podobno w lato dostawiają tam namiot żeby powiększyć salę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinni się zmieścić. Jak ja byłam było ponad 60 osób. Ale wiem że jak przyjeżdżają tam pielgrzymki to jest sporo ludzi. Czy byłaś już tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedziemy w poniedzialek oglądać ale wcześniej chciałam wybadać teren:) bierzemy też pod uwagę Dwór Oleńka w Tuchomi ale wszystko się wyjaśni po oględzinach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytam się nie ze zwykłej ciekawości. Otóż chciałabym Cię uprzedzić żebyś nie była zaskoczona. W miejscu, gdzie zazwyczaj siedzą młodzi, tuż za nimi jest wnęka z figurą jakiegoś świętego. Ponieważ kuzynka mojego chłopaka sama ubierała salę a ja jej w tym pomagałam więc znam szczegóły. Otóż wypożyczyła parawan od firmy 2.5m na ok.3m z materiałem i podświetleniem. Świętego schowało się za parawan, do tego białe pokrowce na krzesła i kwiaty na stoły, aha jeszcze ubierałyśmy filary. Było ślicznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje, że się zakochamy w tym miejscu bo logistycznie zdecydowanie najbardziej nam ono odpowiada :) A jak jedzenie i cała obsługa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obsługa sympatyczna. Co do jedzenia nie jestem ekspertem, ponieważ jestem wegetarianką. To co było dla mnie przygotowane, było smaczne. Muszę przyznać, że dla mnie ważniejsze są walory estetyczne niż smakowe. A tu do niczego nie mogłam się przyczepić. Ale co człowiek to gust. Ciekawa jestem jak Tobie się spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informacje :) w poniedziałek napisze wrażenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No więc zobaczyliśmu wkońcu sale:) niestety na nasze potrzeby zdecydowanie za mała i dodatkowo dostawiany namiiot tez dla nas nie spełni oczekiwań. Zdecydowaliśmy się na Dwór Oleńka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W ostatni weekend byłam z grupą starszych i schorowanych ludzi w wynajętej sali ośrodka przy ul. Jana Pawła II 9, 83-010 Straszyn. Nie dość, że wejście do sali było "drogą krzyżową", gdyż z parkingu - by dojść do wejścia do sali, trzeba było obejść cały ośrodek i zejść po długich schodach i nie był tamo żadnego oświetlenia, przez co jeden ze starszych osób przewrócił się. A co najgorsze, nigdy nie spotkałam się z taką OBSŁUGĄ - totalne chamstwo i brak kompetencji, a co najważniejsze kompletny brak kultury osobistej kelnerek oraz właściciela. Zapewne już NIGDY nie postawię tam swojej nogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
to chyba zaparkowaliście nie na tym parkingu co trzeba :>
nie wiem czy to miejsce jest reklamowane jako przyjazne dla osób mających problemy z poruszaniem się. raczej przed przyjazdem z takimi osobami warto najpierw upewnić sie jak wyglada dojście a potem mieć pretensje. To tak jak by osoba na wózku zarezerwowała stolik w jakiejś kawiarni na antresoli i potem miała problem ze nie ma sie jak tam dostać.

byłam w tym miejscu kilka razy na obiedzie oraz raz na weselu i nigdy nikt nie był dla mnie chamski. wszyscy znają się na rzeczy i na prawdę szczerze polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że zbyt pochopnie wydałaś swoją opinię. Możliwe, że jakiś incydent cię zdenerwował. Ja jednak mam inne zdanie o tym miejscu. Jest to bardzo przyjazne miejsce dla wszystkich. Bywam tam często na obiadach w niedzielę. Jest smacznie, przyjemnie i przystępnie cenowo. Wiem, że odbywają się tam corocznie wigilie dla osób chorych, starszych i samotnych i jakoś nikt nie narzeka. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Kto wpadł na pomysł likwidacji pojemnika na odzież vis"a"vis os. Modrego? (6 odpowiedzi)

Gdzie wrzucać używaną odzież, której już nie nosimy a chcemy się jej pozbyć? Do śmietnika?...

do góry