Widok

Dom w stylu loft

Najgorzej ja trzeba 2 gusty spiąć. Dom robiony trochę pod loft... Nie do końca się czuje w czystym lofcie. Żeby przekrzyknac hejt uprzedzam Nie robiłam go bo jest modny tylko dla tego że mój facet nie czuje się dobrze w kobiecych wnętrzach. Na zdjęciach zawsze fajnie wszystko wyglada (np. Loft) ale później jednak okazuje się że to nie do końca to. Miałam nadzieję że przywykne. Chcę go ocieplic. Czy jakieś dodatki w stylu Boho będą pasować? A może coś innego? Ledwo zaczęłam się urządzać więc nie będę wszystkiego że ścian zdzierac więc liczę że dodatki i inne bibeloty pomogą. Pokażcie jakieś inspiracje i dajcie podpowiedzi.

Zastanawiałam się nad powieszeniem takich nowoczesnych obrazów:
https://obrazysztuki.pl/product-category/portret/

Co o nich sądzicie?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loft i boho to dwa różne style. Moim zdaniem loftu się nie da ocieplić, on ma być surowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jakie schody? - co polecacie (53 odpowiedzi)

Pewnie wielu mieszkańców nowych domów w Baninie miało dylemat i pytanie dotyczące schodów...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

do góry