Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja Jestem bardzo zadowolona z wykonanej uslugi . Wszystko na czas. Gwarancja 5...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Drzwi porta Jestem zadowolona z wykonanej usługi, panowie monterzy bez wyrywania starych...
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2019

drzwi Mogę polecać , potrzebowałem drzwi na szybko tj. po włamaniu , maja na tzw...
~Greg
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 kwietnia 2019

rolety rolety i moskitiery przeciw owadom. polecam wszystko w terminie. cenowo i...
~Nikola
-

dodano: 16 kwietnia 2019

Ogólnie polecam Jestem zadowolony i poproszony wystawienie opinii uczynię to z dziką...
~robertkart
-

dodano: 11 kwietnia 2019

Okna Jestem zadowolona z wyboru firmy, którą polecił mi mój sąsiad. Realizacja...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 marca 2019

Drzwi i ościeżnice - zamówienie dla Urzędu Współpracowałam ponad rok temu z firmą Domelit pracując w urzędzie, wszystkie...
~Kinga P
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 13 marca 2019

montaż drzwi Witam. Wymiana drzwi przebiegła wzorowo , montaż zgodnie z umową i w terminie...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2018

polecam ogólnie polecam , wszystko zamontowane dobrze , cenowo ok bo sprawdzałem u...
~WR
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony , ogólna ocena 6 w skali 1-6 , termin zachowany , usługa...
~karol
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2017

polecam wątek zamknięty Wymiana drzwi odbyła się bez demontażu starych metalowych ościeżnic i bez...
~Krzysztof
-

dodano: 13 sierpnia 2017

drzwi wątek zamknięty dzień dobry :) sprawdzałem kilka firm pod względem cenowym. drugim kryterium...
~GG
-

dodano: 8 sierpnia 2017

Nawiewniki okienne wątek zamknięty Zamówiłem nawiewniki okienne wraz z montażem , po umówieniu terminu czekałem...
~Marek
-

dodano: 7 sierpnia 2017

DRZWI wątek zamknięty Zamówiłem jakiś czas temu drzwi do całego mieszkania. Z jakości i ceny jestem...
~DZ
-

dodano: 27 maja 2017

Drzwi wątek zamknięty Witam serdecznie . Zostawiam swoją opinię z uwagi na fakt iż jestem...
~Roman
-

dodano: 22 marca 2017

Okna wątek zamknięty Okno było nieszczelne i zastanawiałam się nad wymianą . Po wizycie pana z...
~RN
-

dodano: 10 marca 2017

Nie, nie, nie polecam - dno wątek zamknięty Domelit to Piotr Pacuk nr regon 192806613 - poczytajcie. Drzwi...
~kinga
1

dodano: 19 lipca 2016

Tragedia. Najgorsza firma, z którą współpracowałem wątek zamknięty Przedstawiciel policzył koszty usługi na ok 11 tys. Odliczył od tego rabat,...
~Paweł
-

dodano: 16 grudnia 2016

drzwi wątek zamknięty Polecam firme , jakościowo bardzo dobrze i w terminie . Panowie od montażu...
~prog
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2016

Drzwi wątek zamknięty Pisze te opinie gdyz jestem zadowolony z jakosci i uslugi. zabudowa futryn...
~sylwi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

48

wątków

do góry