Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia Jestem zadowolony z montażu okien pcv . Szybki kontakt przy internet i...
~Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2022

MZ - opinia Okna pcv zamontowane zgodnie z zamówieniem . Terminowo i fachowo. Kontakt...
~MZ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Robcio - opinia Jestem bardzo zadowolony z usługi. Wszystko zgodnie z umową. Polecam firmę
~Robcio
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Marek - opinia Wszystko ok , terminowo , niedrogo , solidnie zrobione. Jestem zadowolony.
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

GD - opinia wątek zamknięty Obsługa telefoniczna merytoryczna , asortyment zależy kto co lubi, jakość...
~GD
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

DK - opinia wątek zamknięty Montaż okien jak najbardziej na plus, cena i wykonanie godne polecenia .
~DK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Nie polecam wątek zamknięty Nieprofesjonalni, niepoważni, nie wywiązują się z zamówień.. Nigdy więcej..
~Mari
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Montaż okien wątek zamknięty Hej. Firma wykonała u mnie montaż okien w nowo budowanym domu , obsługa na...
~AL
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Polecam Okna wątek zamknięty Obsługa oraz jakość usługi OK . Sprawdzałem wiele firm pod kontem ceny i ta...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

wymiana okien wątek zamknięty wymiana okien zgodna z zamówieniem , cenowo jak i jakościowo nienagannie ;)...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Polecam i rekomenduje wątek zamknięty Zamówiłam drzwi zewnętrzne do nowo budowanego domu . Pan który przyjechał...
~BK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2017

okna i drzwi wątek zamknięty wymiana okien i drzwi w całym mieszkaniu , polecam firme
~Olga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2017

drzwi zewnętrzne wątek zamknięty Bardzo dziękuję za szybki i solidny montaż, drzwi są ciche i bardzo dobrze...
~MI
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

drzwi wewnętrzne wątek zamknięty Drzwi niekompletne. Zostały żle zamocowane i zamontowane - żle zamykają się....
~Andrzej
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Tragiczna jakość obsługi. Dobry kontakt kończy się na wzięciu zaliczki,...
~Puncur
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

OKNA PCV wątek zamknięty Można polecać firmę , montaż okien wykonany w ciągu 2 tygodni. Ceny...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Renowacja futryn wątek zamknięty Naprawdę szeroka oferta drzwi, ceny przystępne, jakość bardzo dobra . Polecam
~SLAW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

POLECAM !!!1 wątek zamknięty Sprawdzona firma . Kontakt dostałem od znajomych którzy byli zadowoleni z...
~MM
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

okna pcv wątek zamknięty wszystko sprawnie i bezproblemowo . wymiana okien . do nastepnego...
~robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty transakcja przebiegła pomyślnie, szybko i bez problemów.
~bob
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry