Domesta

Deweloperzy

Gdańsk, Budowlanych 68B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klaudia - ocena nowy temat Dobra jakość mieszkań, które przekazują i fajna obsługa klienta na każdym...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Zbyszek - ocena nowy temat Miła obsługa Teraz tylko czekam na moje mieszkanie w listopadzie
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Klient - ocena nowy temat Mogę polecić z czystym sumieniem: jakość/cena rewelacja, obsługa bez uwag
~Klient
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Magdalena - ocena Deweloper jest niezwykle profesjonalny i skuteczny. Jego praca jest zawsze...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Klient Piotr - ocena Jakość oddawanego mieszkania b. dobra. Coś było do poprawki i deweloper...
~Klient Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Seba - ocena Obsługa klienta wzorcowo do momentu złożenia reklamacji. Od samego odbioru...
~Seba
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Łukasz - ocena Ostatnio odebrałem mieszkanie od Domesty - polecam: - bardzo miły kontakt...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Katarzyna - ocena Odebrałam właśnie mieszkanie z osiedla Urzeka. Brak uwag przy odbiorze....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Piotr - ocena Super jakość i wykonanie. Polecam!
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Majka - ocena Miła obsługa! Skorzystałam też ze wsparcia eksperta ds kredytów - Pani Iwony,...
~Majka
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Adam - opinia jestem bardzo zadowolony, odebrałem właśnie mieszkanie na Leszczynowym Parku,...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Anka - opinia Szybki kontakt zwrotny, możliwość odwiedzenia budowy, jestem po odbiorze...
~Anka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 września 2022

Osiedle Leszczynowe wątek zamknięty Długo szukałem, ale warto było. Dziękuję zwłaszcza kierownikowi Zbyszkowi -...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

opinia wątek zamknięty Czy ktoś jeszcze kupił mieszkanie u tego dewelopera? Ceny mają bardzo...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 czerwca 2015

Opinia po odbiorze wątek zamknięty Witam. Jesteśmy już po odbiorze naszego mieszkanka. Było kilka małych...
~wiki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry