Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkółka godna polecenia!! wątek zamknięty Chciałam się dostać do mojego wymarzonego liceum na profil artystyczny. Udało...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Ola wątek zamknięty Świetna atmosfera, kompetentna kadra szkoleniowa. Aż chce się przychodzić na...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Julia - opinia wątek zamknięty Moja przygoda z Dominem trwała 2,5 roku. Chociaż trafiłam tam z przypadku, od...
~Julia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Najlepsza decyzja! wątek zamknięty Zrządzenie losu sprawiło, ze trafiłem do tej pracowni i to jedna z...
~MK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Najlepiej!!! wątek zamknięty Niepowtarzalna atmosfera, zajęcia pod okiem profesjonalnych instruktorów,...
~Domka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Szkoła warta polecenia wątek zamknięty Na kursie w Dominie zdobywa się nie tylko umiejętności, czy wiedzę.. Ta...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam!! wątek zamknięty Świetna atmosfera, cudowni prowadzący, którzy dobrze przygotowują na studia....
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Nie ma co się zastanawiać wątek zamknięty Od zawsze marzyłam, żeby chodzić do Domina, bo wiedziałam, że poziomem jest...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

bezkonkurencyjny kurs i świetna atmosfera na zajęciach wątek zamknięty Kompetentni prowadzący pełni pasji i entuzjazmu, którzy się nawzajem...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Bezkonkurencyjna wątek zamknięty Domin to najlepsza szkoła rysunku ze wszystkich. Niesamowity klimat i...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Uwielbiam Domin wątek zamknięty Serdecznie polecam, dzieki tym kursom dostałam się na Archę na PG....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Bezkonkurencyjnie wątek zamknięty Godna polecenia zarówno tym którym zależy na dostaniu się na wymarzone...
~Pepka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

NAPRAWDĘ WARTO wątek zamknięty Wspaniałe miejsce z super klimatem i dobrymi prowadzącymi. Już po kilku...
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Zdecydowanie najlepszy kurs rysunku w 3mieście! wątek zamknięty Na kurs przyszłam bez podstaw, z niewielkimi umiejętnościami. W ciągu...
~Mrola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Najlepszy! wątek zamknięty Idealne miejsce do nauki , cudowna atmosfera , super prowadzący , którzy mają...
~Kaja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Niesamowity kurs! wątek zamknięty Na kurs przyszedłem nie umiejąc kompletnie rysować, jedynie z zapałem i...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Absolutnie tak! wątek zamknięty Wspaniali prowadzący zwracają uwagę na każdego z osobna, jest dużo...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

doskonała! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły rysunku. Prowadzący świetnie...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Najlepsza szkoła rysunku wątek zamknięty Usłyszałam wiele dobrych opini o Dominie, dlatego tam się zapisałam. Moim...
~Obecna kursantka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Wspaniała szkoła rysunku! wątek zamknięty Szkoła rysunku dla każdego, wszystkim serdecznie polecam i zapraszam na...
~karolaaa112
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry