Dominika - ocena
~Dominika
46.112.218.*
(10 miesięcy temu) 12 sierpnia 2025 o 13:08
Bardzo miła i zaangażowana kadra. Widać, że pracownicy lubią swoją pracę i dbają o atmosferę w grupach. Syn chętnie opowiada o zajęciach i kolegach z przedszkola.
0
0