Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stanisław - ocena Nie ma lepszego miejsca dla dziecka!!! :)
~Stanisław
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Patrycja M - ocena Żłobek Toddlers to naprawdę wspaniałe miejsce dla maluchów, które...
~Patrycja M
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Filip M - ocena Przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko, zasługuje na moją wyjątkowo...
~Filip M
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 stycznia 2024

Magda&Piotr - ocena Dołączamy się i potwierdzamy wcześniejsze pozytywne opinie o przedszkolu....
~Magda&Piotr
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 października 2023

Magda - opinia Bardzo serdecznie polecam to przedszkole! To miejsce w którym dzieci od...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Ewa K - opinia Moja córka zawsze uczęszczała z uśmiechem do przedszkola. Nigdy nie było...
~Ewa K
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 8 września 2023

Mama Misia - opinia Jestem bardzo bardzo zadowolona z wyboru przedszkola, a wcześniej żłobka....
~Mama Misia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Paulina - opinia Grupa Toddlers to wspaniałe i przyjazne miejsce dla dziecka. Dzięki...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Weronika - opinia Jestem bardzo zadowolona z wyboru placówki. Moje dziecko z ogromną radością...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Paulina - opinia Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego przedszkola. Widzę jak córka wspaniale...
~Paulina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2023

Justyna - opinia Wspaniałe miejsce, indywidualne podejście do każdego maluszka. Panie z...
~Justyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Gosia - opinia Szczerze polecam tę placówkę! Zarówno grupę żłobkową, jak i przedszkolną. Syn...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Anastazja K - opinia Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej...
~Anastazja K
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Anastazja K - opinia Musieliśmy zrezygnować z przedszkola z powodów finansowych ale daje w tej...
~Anastazja K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Asia - opinia Synek uczęszczał najpierw przez rok do grupy żłobkowej - bardzo troskliwe...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 maja 2022

Pan tata - opinia wątek zamknięty Placówka rewelacyjna pod względem zajęć dodatkowych. Niezależnie od pogody...
~Pan tata
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 stycznia 2022

Mama - opinia wątek zamknięty Kreatywne spędzanie czasu, super zajęcia dodatkowe, plac zabaw i duże...
~Mama
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Kuba - opinia wątek zamknięty Świetna kadra, bardzo zaangażowana i kreatywna w organizowaniu dzieciom czasu.
~Kuba
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Super przedszkole, polecam serdecznie.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Super atmosfera, zajęcia dodatkowe, Panie i ogólna opieka nad dzieckiem
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry