Dominikański Bar

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, pl. Dominikański 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
TA - opinia wątek zamknięty Nigdy się nie zawiodłem, hitem jest placuszek po cygańsku!
~TA
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 marca 2021

Pysznie i tanio wątek zamknięty Zamawiamy z partnerem często jedzenie do domu, jednak nigdy nie byłam tak...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Fantastyczne ceny i sprawny dowóz! wątek zamknięty Smacznie i tanio - różnorodne i pełnowartościowe dania dnia w fantastycznych...
~Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

Idealne na dowóz! wątek zamknięty Idealna opcja na obiad w pracy. Zamawiamy obiad z dowozem do firmy codziennie...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 stycznia 2016

JEDZENIE MASAKRA! BARDZO NA NIE!!!! wątek zamknięty Po zamówieniu dwóch obiadów, po chwili Pani oddzwoniła z informacją, że...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2015

Pysznie i domowo! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim. Zaczynając od bardzo miłego właściciela, którzy...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Bardzo dobre jedzonko! wątek zamknięty Bardzo dobre jedzonko w przystępniej cenie! Serdecznie polecam wszystkim!
~Martini
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2014

Dobre, dużo i tanio wątek zamknięty Praktycznie codziennie ktoś z firmy składa tam zamówienie. Jedzenie jest...
~Maciek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

smacznie ale niezdrowo wątek zamknięty Korzystam z usług stosunkowo często - zamawiając jedzenie przez telefon z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

Polecam naprawde warto wątek zamknięty Witam po prostu jestem w wielkim szoku dawno nie jadłem tak pysznego...
~Łukasz Orłowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

REWELACJA !!! wątek zamknięty Korzystamy z tego baru od Jarmarku Dominikańskiego. Dziś nie wyobrażamy sobie...
~Stali klienci
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

polecam wątek zamknięty bardzo polecam ten BAR. obsługa jest bardzo miła, jedzenie zawsze świeże i...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2010

Porcja jak dla słonia :) wątek zamknięty Aż żal jak sobie pomyślę że dopiero od niedawna korzystam z usług tego...
~degutator animator
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

Na plus wątek zamknięty Dobre jedzenie i miła obsługa polecam
~Grisza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Super bar wątek zamknięty Polecam korzystanie z tego Baru każdemu - świetne jedzenie za niewielkie...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 października 2009

pracownik wątek zamknięty polecam bardzo! niesamowity dostawca..
~rambo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 października 2009

REWELACJA!!!!!! wątek zamknięty NAPRAWDE PRAWDZIWA FACHOWA OBSLUGA A JEDZENIE POPROSTU NIEBO W GĘBIE. TYLKO...
~Zadowolona klientka Jadzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

super bar wątek zamknięty polecam ten bar w 100 %. Jestem bardzo zadowolona bar godny polecenia. miła...
~aga
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

Swietny bar wątek zamknięty SZOK SZOK! Nie wiedziałem że można za dyche tak porzadnie sie najesc i...
~shoo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

19

wątków

do góry